ТРЕТИ клас - 2 тема

  • 61 510
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
И моят носи сиренца и кашкавалчета, млеката там си ги изяжда. И едни хубави портокали носи. Не им е лоша тази закуска. Виж, тестените са страшни боклуци. Даже не ги опитва, пък той обича такива неща по принцип.
Не съм го мерила скоро, но отдавна мина 150 см. Утре ще го водя да си избира маратонки, та ще видя как е с размера.

# 691
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
И моите имат млекца, плод, това го ядат. Дъщеря ми е с 36 н. Обувки и дрехи взимам -158 -162, около 32-33кг.
Тестените им закуски понякога са хубави.
Днес ще ходим на Сурва в Перник - ученици и родители   Grinning

# 692
  • Мнения: 19 333
Бррр, много студено днес сутринта!
Май само тази седмица остана и пак ще има малка ваканцийка.

Закуските, които сте показали, много приятно ме изненадват. Браво на общината (или който там ги отпуска).

Аз съм в голяма чуденка дали да пусна детето, ако я одобрят, на лагер пролетната ваканция с деца, които не познава и почти непознати учители. Тя хем иска, хем се притеснява много  Blush

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Бррр, много студено днес сутринта!
Май само тази седмица остана и пак ще има малка ваканцийка.
...
Мдаа... "-13", пък с усещане за "-17"  - косата ми замръзваше там, където я навлажнявам с дъха си.
Почивчицата само 3 дни, а аз разбира се ще я направя ваканцийка с още два делнични дни, а и двата уикенда, та 9дни.
Относно дилемата ти - аз не бих пратила.

# 694
  • Мнения: X
При нас дилемата "на лагер извън софийския смог или вкъщи с таблета" не е дилема. Единственото ми притеснение идва от това, да не запълнят и пролетната ваканция с репетиции на хора, както направиха с тази - 4-8 февруари.

# 695
  • София
  • Мнения: 4 059

Аз съм в голяма чуденка дали да пусна детето, ако я одобрят, на лагер пролетната ваканция с деца, които не познава и почти непознати учители. Тя хем иска, хем се притеснява много  Blush

Категорично ЗА лагера! Щом детето иска, притесненията ще изчезнат преди да е потеглил автобуса.  Wink Децата се сприятеляват бързо. А и ако има проблем, винаги може да я приберете.  Peace

# 696
  • Мнения: 31 317
Не бих пуснала детето на лагер.

# 697
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 147
ходил е на лагер за по 10 дена още на 6-7-8 години, но имах пълно доверие на треньорите му, а и познавах децата;
миналата година на единия лагер отиде само защото и баща му отиде с него - сам не бих го пуснала, на училищния отиде и бях спокойна.
от ръководителите зависи при мен  Peace

пак ваканция ни предстои  Mr. Green

# 698
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Аз с лагерите съм леко на кантар. Преди бях много За и съм изпращала каката на зелено училище още в детската градина. В училище пък се беше записала сама на ски, но взе че си счупи ръката и отпадна. Оттогава май не съм я пускала - първо, защото тя почти не иска, и второ - имам вече едни опасения (дето викат - да не ти се случи онова, което си мисли майка ти  Mr. Green). Третокласникът пък категорично не желае да пътува с автобус, понеже му било ставало мнооого лошо.  Rolling Eyes Да бе, а на ферибот що така не му става лошо. Като не иска обаче, няма да го карам насила. Той дори на еднодневни екскурзии отказва, какво остава за повече време.

# 699
  • Мнения: 2 038
За екскурзиите съм за, стига да са спазени следните условия:
- Дребен да появява желание;
- Да е с нейния клас и нейните учителки;
- Да се пътува с лицензиран транспорт;
- Да не е на море.

Засега ходи с желание на екскурзии и си прекарва добре. Аз също имам страхотни спомени от ученически пътувания и лагери на нейната възраст. Тази пролет ще ходят до Чепеларе и вече се е записала Simple Smile


# 700
  • Мнения: 1 601
А някой пускал ли е детето си на лагер към скаутите?
http://www.scouts-bg.org/

# 701
  • Мнения: X
А някой пускал ли е детето си на лагер към скаутите?
http://www.scouts-bg.org/
Да.
Два пъти за по 1 ден като единия беше с приспиване,а сега предстои големият три дневен с две нощувки през май на къмпинг. Досега винаги са били в основната им скаутска сграда до нас, но през май ще са извън града.

# 702
  • София
  • Мнения: 17 592

Не мисля, че скоро ще го пусна на лагер...

А за спането - аз още от съвсем малка, в смисъл на порядък годинка, следобед не мога да заспивам - а майка ми мнооого държеше на това... И съм си от малка вампирче - а моите родители не са като мен, в смисъл, те винаги са лягали рано и съответно и аз трябваше... помня тези часове на въртене в леглото... което е нищо в сравнение с детско-градинския кошмар. Докато учех каквото съм чела през нощта най-добре съм помнела - виж, сутрин много добре си спинкам, а като стана (за работа), без друго цялата сутрин съм като сомнамбул - продуктивност... минимална. И Врячо спи добре сутрин... но той по начало заспи ли, спи като пън, нищо не е в състояние да го разбуди - дори и моторна резачка, опитно установено.  Laughing От бебе си спи много дълбоко - но не и по команда, никога. Когато на него му се спи, не когато на мен ми е удобно...

# 703
  • Мнения: 4 204
А някой пускал ли е детето си на лагер към скаутите?
http://www.scouts-bg.org/

Мдааа,  аз. Миналата година на дневните.  Ще ходи пролетната ваканция,  а за лятото на летуване,  ако се класира,  живот и здраве.
Може на лични,  ако нещо те интересува.
Аз съм много ЗА лагери и екскурзии.

Има още едни скаути. Големия е ходил с тях. На палатки,  полеви условия,  хубави занимания.... Беше много "яко"👍.

# 704
  • Мнения: 19 333
В крайна сметка момата се отказа от лагера и мисля да се съобразя с нея, за да не постигна обратен ефект.

Не знаех, че има скаутска организация и тук. Може да пробваме пролетните занимания.

Общи условия

Активация на акаунт