Искам да кажа ... (92)

  • 59 037
  • 802
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 15 074
Преди първото исках няколко, сега първото ми е предостатъчно, не си и помислям за второ, че, ако излезе същото, ще полудея за 2 дни.

# 781
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
О, Овиколепната е Отключителна. Joy

# 782
  • Мнения: 3 609
Янтреее, прокълни мен!!!  Hug
Аз не обичам гледачки, врачки и т.н ама ходих при една.. много нормална жена, веднъж. Тя ми каза, че мъжа, с когото ще съм, толкова добре ще ми пасне, че аз ще започвам изречението, той ще го довършва и обратното. Че ще сме в пълен сикхрон, че ни е писано 3 деца, едно момче и после близначета. Че той ще има нещо много отличително от дясната страна, по което ще го позная и няма как да сбъркам. Аз не и повярвах. До един момент, в който бяхме с приятеля ми в един ресторант, аз много се наядох и си викам...на ум, ей ся, като спра да преживям, ще му кажа да си ходим пеша, не с такси, че ми е тежко, да се разтъпча. И докато дъвча, той се обръща и ме застрелва с това предложение. Аз бях в шок.. знам, че се случва, не е нещо кой знае какво  ама сякаш ми светна. Година горе долу бяхме заедно и не бях видяла, че едното му ухо е клепнало.  Blush Дясното.

Така, че си го пожелавам. Аз. Аз!!!  Hug


О, Жаклинчето ми е любимко бе, Овиколепно то, сладко!!!!!!!!

# 783
  • Пловдив
  • Мнения: 23 799
Не става насила, трябва от вътре да ми дойде Simple Smile Аз, вещицата Simple Smile

# 784
  • Мнения: 22 036
Аз приключиха с децата!  Laughing Имам две любими съфорумки, които само ме подкокоросват за второ ама не им се давам!
Грешки стават. Мхм. Че колко са две? И не ме ядосвай, че ще те прокълна с две активни близначета. Аз когото съм проклела го е стигнало.

Мноу си зла значи  Mr. Green

# 785
  • Мнения: 9 487
Ето я едната се показа  Joy
Янтре, аз нарочно не казвам кой ме подкокоросва ама ти...  Laughing
Как близнаци??? Ша умрЪ!!!

Жаки, ако гарантираш, че ще получа една Овеликолепна веднага се навивам  Joy

# 786
  • Мнения: 4 785
На мен със сигурност ми трябват близнаци, че за един път едва съм се навила, за повече не знам...

А, Захир подсетих се от репликата ти, че накрая разбираш, че животът е прекрасен. Там Камен Донев е в главна роля, изгубил смисъл от живота и искаше да се самоубива, пък накрая разбра, че животът е прекрасен  Laughing. Но първата част е смешна, след антракта ми дойде малко вповече, но пък си заслужаваше преди това определено. Пробвай и с Арт със Юлиан Вергов, Захари Бахаров и Владо Карамазов, само те тримата са, но е много смешна постановката. Скоро искам и "Спанак с картофи" с тях да гледам. И моноспектаклите на Камен Донев, страхотен е, ама е много трудно с билетите. Секс, наркотици и рокендрол не съм гледала, заради отзиви на разни хора около мен, не ми се и гледа. Аз след "Идеалният мъж" бях прекъснала театъра за две години.

# 787
  • Мнения: 1 972
Забравих да благодаря на Светалчо за предложението bouquet Много ми тежи това, че тук сме без баби.... Сега и сам стои но се притеснявам и го мисля.

# 788
  • Мнения: 870
Няма причина за бан, нямам мултиакаунт. Фалшив, колко да съм,  не съм от плът и кръв ли, ако беше по-млада можеше и да се пробваш да провериш  Mr. Green

# 789
  • Мнения: 39 572
Обичам да ходя на театър. Като студентка (нали разбрахте, че беше много, много отдавна) често отивахме. Вместо на кръчма- на театър. Избирахме на коя постановка да отидем според красотата на актьорите. И после беж пред съблекалните за снимки и автографи.
Лятото с ММ отидохме на театър. Разочарован беше. Жаки май беше ходила и тя на тази постановка. С Блатчеки, Елена Петрова, Силвия Лулчева и още един секссимвол. Каза, че повече няма да отиде на театър. Все на някакви комедии, където големи хора се правят на палячовци. А за съжаление в нашия град много рядко идва нещо по- стойностно и сериозно.
Ах, Лято, спомних си твоя разказ за предната любов.
Захир, ТН знае ли плана за 3 деца от него?

# 790
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 541
О, обичам театър! Предпочитам комедии да гледам, но За мишките и хората беше една от последните постановки, които съм гледала- страхотно представление! Г-жа Стихийно бедствие пък няма нужда от коментар!

# 791
  • Пловдив
  • Мнения: 23 799
Захир, ТН знае ли плана за 3 деца от него?
Е колко са три деца? Не я плашете. Да ви кажа - моят благоверен знаеше, имахме твърда уговорка за три.


И не избяга!  hahaha

# 792
  • Мнения: 9 487
Захир, ТН знае ли плана за 3 деца от него?
Е колко са три деца? Не я плашете. Да ви кажа - моят благоверен знаеше, имахме твърда уговорка за три.
А четвъртото е в процес на обсъждане, нали?  Mr. Green

# 793
  • Пловдив
  • Мнения: 23 799
Мне, не. Той твърдо не иска четвърто.

# 794
  • София
  • Мнения: 4 328
това го четох скоро. сигурна съм кой е извора на статията Laughing
http://www.webcafe.bg/webcafe/onya-deto-ne-go-triyat/id_63860102 … 40_si_Shte_se_mre

Общи условия

Активация на акаунт