Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - ТЕМА 5

  • 48 436
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28
Здравейте,

Имам няколко въпроса.
Имам син на почти 8г , а аз съм почти на 26г , преди няколко месеца майка му ми съобщи, че се връща в Австралия със съпруга си , другият си син и нашият син, при което аз взех мерки, започнахме да се съдим и аз спечелих, не вярвах но опитах, направих го защото не мога да позволя да не виждам сина си, но мисля че не осъзнах какво правя. Сега той живее с мен, те още не са заминали, тя го взима през уикенда, а аз буквално ставам всяка сутрин в 5-6, за да разхождам кучето, да правя закуски, да го водя на училище, защото тук (Англия) децата до 12г трябва да имат придружител, отделно го взимам от училище, водя го на футбол, плуване , пиано и всички хиляди неща, нямам време за абсолютно нищо, преди да бъде само с мен, го виждах всеки ден, но след всичките му уроци и уикендите беше при мен и някак си не го усещах толкова трудно, но сега е изключително трудно.
Разделих се с приятелката си наскоро, което ме убива много, липсва ми, но тя е на 23 не мога да я карам да се занимава с детето ми , да се съобразява и тн, затова не се боря.
Не знам дали трябва да й позволя да го вземе в Австралия или да се върне да живее с нея?
Ще стане ли по-лесно?
Ще мога ли да имам нормална връзка?

# 691
  • Мнения: 2 844
А видя другата страна на палачинката и си готов да оставиш да вземе детето в Австралия.  ooooh!
То да не е футболна топка, да го подмяташ - искам го, не го искам.
С деца е така - грижи, ангажименти, тичане. Нормална връзка можеш да имаш и с дете. Може да е по-трудно, но не е невъзможно, стига желание да има.

# 692
  • Мнения: 5 513
Егати латиносериала дето върви в темата.Няма лошо щом сте щастливи....ама честно казано ,защо се върна там при тах? Щяха да са си по щастливи и без теб.Ти нямаше да мрънкаш ,че са ти много ангажиментите и да си живееш ,като 20г.Хората са казали „Далеч от очите ,далече от сърцето.”
Детето си има майка, даже и баща.Ти си леееееко излишен.

Хаха защото живея тук ? Учех в Лондон ? Тоест е по-добре да оставя детето си ?

Да ти припомня нещо...
Ако наистина те е грижа за детето го върни на майка му.Има и калпави майки ,но майката на твоето дете явно не е.Така,че не си играй на баща.

# 693
  • Мнения: 28
За да го заведе на другия край на света? Знам, че не е игра това, знам че е трудно, просто е наистина много  по-трудно отколкото очаквах, не знам винаги какво да правя, не знам хиляди неща, това не ме прави лош баща... или че не съм способен да го гледам и все пак аз спечелих!

# 694
  • Мнения: 11 577
И като спечели- нанагорно ти идва справянето. То с приятелка и баба знае. Ето, нея я няма, помагачката, и лъсва несправянето.
Аз що се ядосвам на моя бнд- той спи, "каката" къпе и гласи закуски. Идеални домашни помощници.

# 695
  • Мнения: 28
Ами не, всъщност ме остави в момента в който спечелих,защото не съм имал правото да постъпвам така:)

# 696
  • Мнения: 11 577
Ти какво искаш, всъщност?

# 697
  • Мнения: 28
Ами просто виждам, че сте повече жени и просто исках  някакъв съвет, мнение и отговор на въпросите ми Simple Smile
Дали на 25 мога да се справя да отглеждам сам сина си, дали той ще е достатъчно щастлив, дали ще мога да имам нормална връзка и дали е правилно да остане с мен?

# 698
  • Мнения: 11 577
Сложни въпроси.
Да, на 25 би се справял сам, ако имаш желание.
Ще е щастлив, ако вижда и майка си. Иначе- синовете, според мен, боготворят бащите си.
Нормална връзка дали ще имаш- от теб зависи. И тук идва детето. Всяка следваща жена трябва да те приеме с него.
Дали е правилно да остане с теб- не знам вашите отношения с бившата ти и т. н.

Мислете с тези глави, не са за красота само!

# 699
  • Мнения: 5 513
Ами просто виждам, че сте повече жени и просто исках  някакъв съвет, мнение и отговор на въпросите ми Simple Smile
Дали на 25 мога да се справя да отглеждам сам сина си, дали той ще е достатъчно щастлив, дали ще мога да имам нормална връзка и дали е правилно да остане с мен?
Тъпо е да „спечелиш” нещо и да не знаеш ,какво да го правиш.Тъпо е да се бориш за родителски права,като не можеш да гледаш деца.Егоистично е да знаеш ,че детето ти ще е по-добре при майка си и да го вземеш.И то без опция да вижда майка си.Която има семейство.И детето ще е добре там.Не мисля,че ако не те вижда теб ще изгуби много.
Не знам дали ще се справиш.По думите ти с нищо не се справяш или всичко ти тежи.Като е така отговора е само един.Изобщо справял ли си се сам с нещо или някоя жена винаги те е гледала?
Замини и ти за Австралия.И без това е по-хубаво от Англия.

# 700
  • shumen
  • Мнения: 18 225
Маркас,ти си решаваш,но според мен детето ще е по добре,ако живее с майка си.

# 701
  • Мнения: 91
Не мога да повярвам на очите си,виждате ли момичета ние сме машини просто.Той се борил взел детето и му е трудно да му направи закуска и да го заведе до училище,да преди това някой друг е правил всичко това за теб и детето едновременно и на работа е ходила,че даже вечер е трябвало и да не те безпокои защото си изморен.И ние си задаваме същите въпроси,ще мога ли да имам нова връзка,но първо мислим за децата.И това аз СПЕЧЕЛИХ направо ме разби какво спечели като не знаеш на къде да хванеш.Може би съм малко крайна,но от такива мъже ние сме тук,намери място да се оплакваш

# 702
  • Мнения: 28
Ама не, чакай малко !!
Първо аз съм този който работи, тя не работи, защото издръжката която АЗ плащах беше токова голяма, че не й се налагаше да работи, второ никога не съм имал кавкито и да било отношения с нея, винаги съм се грижел за тях, но момента в който ми казва, че ще отведе детето ми на другия край на света, обаче аз ще се наложи да плащам повече пари, защото там щели да имат повече мм не знам как е на български но например дуамта НЕОБХОДИМОСТИ ии аз  съм човека който да плаща, да се съобразява, за това когато реших да го взема, го взех и спечелих защото има повече какво да му предложа и писах тук защото смятах че може някой да ме посъветва, че повечето сте майки, а аз нямма и няма как да я питам и за това, не се оплаквам, трудно ми е зщаото наистина не знам как.

П.С съжалявам за грешките при писането

# 703
  • Мнения: 172
А, детето, какво иска? Пита ли го някой?

Последна редакция: нд, 12 фев 2017, 23:07 от Хармонично

# 704
  • Мнения: 444
Момичета, не нападайте момчето. Та самия той е още дете! Аз го разбирам, че не иска да позволи детето да замине в Австралия. Иначе, трудно е справянето...но с времето влизаш в ритъм и се свиква! Успех! 😊

Общи условия

Активация на акаунт