На кая дата ви превеждат майчинство 2

  • 109 048
  • 678
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 357
Момичета превод имате ли? Аз нямам, а знам,че ще ми закъснее превода,защото 410 дните изтекоха, но само незнам колко ще е закъснението. Ако някои се включи да каже, ще се радвам!

Ако са ти изтекли през февруари,е нормално да нямаш превод.Чакаш.През март ще имаш.
Декларацията ти се представя до 10 ти март
Благодаря за бързия отговор! На 10 02 ми изтекоха дните, тогава ми беше терминът,но бебо избърза и се поави на 13 01:grinning:

# 526
  • Мнения: 29
Аз имам превод.

# 527
  • Мнения: 357
Момичета колко време закъснява майчинството след първата годинка?Писах имейл в нои, но те ми отговориха само,че декларациятя ми е била регистрирана на 6 март.

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета колко време закъснява майчинството след първата годинка?Писах имейл в нои, но те ми отговориха само,че декларациятя ми е била регистрирана на 6 март.

Очакваш превод следващата или по-следващата седмица

# 529
  • Мнения: 357
Благодаря! Elfita

# 530
  • Мнения: 1 050
Ще заявя 45-дневния си болничен на 2 април; той ще бъде намален с 15 дни, тъй като работих повече, кога мога да очаквам превод?

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ще заявя 45-дневния си болничен на 2 април; той ще бъде намален с 15 дни, тъй като работих повече, кога мога да очаквам превод?

Представят го в НОИ след 10 ти май.Май месец очакваш превод за дните от април

# 532
  • Мнения: 13
Здравейте, този месец кога очакваме майчинство?

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
3 ти април

# 534
  • София
  • Мнения: 234
Момичета, 135-те ми дни изтекоха на 03.03. Попълнила съм всички декларации в работата още като си дадох последния болничен. Сега кога трябва да очаквам превод за дните от март - вероятно в средата на април? И всеки месец в началото ли ще е или спрямо датата, на която ще ми преведат парите април?

# 535
  • Мнения: 523
Здравейте,втората година от майчинството ми свършва на 2 април. Да очаквам ли превод както обикновено,до 5-то число на месеца?

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, 135-те ми дни изтекоха на 03.03. Попълнила съм всички декларации в работата още като си дадох последния болничен. Сега кога трябва да очаквам превод за дните от март - вероятно в средата на април? И всеки месец в началото ли ще е или спрямо датата, на която ще ми преведат парите април?

До 10 ти април ти внасят декларацията.След средата на април очаквай остатъка от март.До 5 ти май 380 лв за април

Здравейте,втората година от майчинството ми свършва на 2 април. Да очаквам ли превод както обикновено,до 5-то число на месеца?

На 3 ти април ще получиш 380 лв март.Седмица след 2 ри април ще ти преведат един ден за април и приключваш

# 537
  • София
  • Мнения: 234
Момичета, 135-те ми дни изтекоха на 03.03. Попълнила съм всички декларации в работата още като си дадох последния болничен. Сега кога трябва да очаквам превод за дните от март - вероятно в средата на април? И всеки месец в началото ли ще е или спрямо датата, на която ще ми преведат парите април?

До 10 ти април ти внасят декларацията.След средата на април очаквай остатъка от март.До 5 ти май 380 лв за април


Защо 380 лв. за април? Това не е ли за втората година?

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да,да,колкото си получаваш на месец,не 380 лв

# 539
  • Мнения: 523
Благодаря за отговора Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт