Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 109 764
  • 741
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 223
nad_tab, през линка успях да получа код за намаление,но после не ми го прие.
Както и да е,прежалих бонуса за първа поръчка и я пуснах без него.  Sad

# 451
  • София
  • Мнения: 10 330
nad_tab, през линка успях да получа код за намаление,но после не ми го прие.
Както и да е,прежалих бонуса за първа поръчка и я пуснах без него.  Sad

Работи, но за съжаление не на всичко, ако продуктите са ти били намалени, не приема бонуса...

# 452
  • Варна
  • Мнения: 223
Ясно,мерси много!

# 453
  • Мнения: 912
Дами,вчера рано сутринта направих поръчка във ФЮ,но все още е със статус Pending.Досега не ми се е случвало.Имам ли повод за притеснение?

# 454
  • In transit
  • Мнения: 11 944
Дами,вчера рано сутринта направих поръчка във ФЮ,но все още е със статус Pending.Досега не ми се е случвало.Имам ли повод за притеснение?
Едва ли. Вчера беше кибер понеделник, така, че е нормално да имат повече поръчки.

Моята от HQ, която направих в петък я шипнаха вчера. ( За разлика от рибките...)

# 455
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Да, и при мен е така. Поръчах в петък от HQhair и я изпратиха вчера. Нормално е забавянето.

# 456
  • Мнения: 912
Благодаря ви Flowers Hibiscus

# 457
  • Мнения: 229
nad_tab, през линка успях да получа код за намаление,но после не ми го прие.
Както и да е,прежалих бонуса за първа поръчка и я пуснах без него.  Sad

Работи, но за съжаление не на всичко, ако продуктите са ти били намалени, не приема бонуса...
Аз точно на черния петък поръчах с този код за 10 паунда отстъпка. Не ми го приемаше , защото всичко беше от black friday секцията. Но сложих една помпичка на estee Lauder  за фон дьо тен за 5 паунда, тя не беше намалена и ми намали 10 от поръчката. Явно просто трябва да добавиш поне 1 ненамален продукт.

# 458
  • here and now
  • Мнения: 4 327
Някои аромати на Шанел са прилично намалени във Feelunique.

# 459
  • Варна
  • Мнения: 771
Flowers Hibiscus
Някои аромати на Шанел са прилично намалени във Feelunique.

*Алис* Flowers Hibiscus,
може ли линк, по никакъв начин не ми отваря страница с Шанел.
Благодаря! Flowers Cherry Blossom

# 460
  • Мнения: 3 059
Смени държавата, да не е България и ще ги видиш парфюмите.
Този, който аз харесвам, е намален с 10% и цената му е същата както като си го купих от тук, когато Сефора имаха 20% намаление на парфюми. Сега за черния петък, когато имаха 25% намаление, щеше да е още по-изгоден да се купи от тук.

# 461
  • Варна
  • Мнения: 771
Смени държавата, да не е България и ще ги видиш парфюмите.
Този, който аз харесвам, е намален с 10% и цената му е същата както като си го купих от тук, когато Сефора имаха 20% намаление на парфюми. Сега за черния петък, когато имаха 25% намаление, щеше да е още по-изгоден да се купи от тук.


Seti Beti Flowers Cherry Blossom ,   благодаря много , не се бях сетила.
Иначе  някой успя ли да намали парфюм на Шанел или  Gucii  ?

# 462
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
Момичета, дайте мнение, моля. Продукт, който съм харесала във сайта на FeelUnique, понастоящем е намален с -25%. Отделно от това, преди няколко дни имаше код за -15% намаление, който, обаче, не можеше да бъде приложен върху вече намалените артикули, съответно – не успях да комбинирам двете промоции. Confused
Въпросът ми е – мислите ли, че -25% е максималната отстъпка за даден артикул или, когато започнат пред-/следколедните разпродажби, има шанс да се сдобия с въпросното нещо на още по-примамлива цена? Имам някакъв спомен от миналата година, че пускаха много sale products, върху които допълнително можеше да се приложи код за намаление, и така цената ставаше направо смешна.

# 463
  • Мнения: 318
Моят съвет е да изчакаш, на Cyber Monday бе точно както го казваш с допълнителни кодове, който пращаха на мейл.

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Той Cyber monday мина преди 10 дни. Тогава имаше код за допълнителни 10% и важаха за всичко. Не се сещам по друго време са са пускали толкова добри оферти,само около Черния петък.
Преди години на самия ден Коледа имаше,както и на 31.12.

Общи условия

Активация на акаунт