Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 109 217
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Благодаря ви, момичета. Hug И аз мисля да изчакам, защото въпросното нещо е над 150 лв. и леко се двоумя дали ми трябва точно сега. Ако цената падне още малко, може и да го отнеса, но засега май ще се въздържа. Ще видим как ще е около Коледа и НГ, а и през януари, като цяло.

# 466
  • In transit
  • Мнения: 11 834
Миналите разпродажби имаше много продукти които бяха с 50%. Но пак зависи за коя марка става дума.

# 467
  • Мнения: 1 652
Мейл от днес, Anastasia Beverly Hils от днес във Feelunique.

# 468
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
От много време не съм пазарувала от сайта . Още ли идват поръчките в пощата? Виждам, че са пуснали много нови марки + Том Форд гримове, което е супер Simple Smile

# 469
  • Мнения: 516
От много време не съм пазарувала от сайта . Още ли идват поръчките в пощата? Виждам, че са пуснали много нови марки + Том Форд гримове, което е супер Simple Smile

 С Bulpost идват пратките,за о-о 10 дена.

# 470
  • In transit
  • Мнения: 11 834
Започнаха разпродажбите във ФЮ...има доста неща на 50%, За любима марка ми прибави още 10% преди плащането.

# 471
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Гледам аз, че има много намалени парфюми във ФЮ, но никога не съм поръчвала. Добавих един в кошницата, следвам си стъпките и тъй като поръчвам директно до адрес в БГ ми излиза 20 евро доставка. Ta има ли вариант да избегна тази доставка? Не искам да използвам превозвачи. ;д
И още един въпрос - обикновено като слагам парфюми в кошницата ми излиза съобщение, че не доставят парфюми до БГ, но сега такова съобщение няма... Да не е някакъв бъг? Grinning

# 472
  • In transit
  • Мнения: 11 834
Има, има, чак на стъпката преди да платиш. На мен една мостра от 1мл не ми даде да пусна с БД, каза ми, че ако искам БД трябва да я махна. С нея ми слагаше доставка с DHL  и 20 евро. Може би и на теб затова така ти излиза. Т.е. ако поръчаш до БГ могат да ти го доставят парфюма само с DHL, не и с обикновената поща.

# 473
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Махнах мострите, но отново опцията е само с DHL Grinning Появява се синьо поле, в което пише, че в кошницата имам продукти, които са класифицирани като опасни. Grinning

# 474
  • here and now
  • Мнения: 4 239
Според мен изобщо не може да се избегне доставката за парфюми конкретно. До скоро изобщо не ги изпращаха до БГ. Моя съвет е да ползвате превозвач.

# 475
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Според мен изобщо не може да се избегне доставката за парфюми конкретно. До скоро изобщо не ги изпращаха до БГ. Моя съвет е да ползвате превозвач.

Именно. Преди ми излизаше съобщение, че не изпращат до БГ. Още не съм решила дали да го поръчвам, защото не съм помирисвала парфюма на живо, но като чета съставките му, си мисля, че ще ми допадне. Grinning Става въпрос за новия на Mugler - Aura.

# 476
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 482
На мен ми излезе съобщение , че не се доставя до България за продукти на Филорга и накрая ги пуснах с превозвач. До адрес в Англия беше безплатна доставката. На черния петък поръчах без проблем до Бг с безплатна доставка,но бяха фтд-ни , не знам дали има значение.

# 477
  • here and now
  • Мнения: 4 239
Кога е било това? Аз скоро пуснах Шанел до превозвач, защото не се доставя до БГ, но сега има опция с DHL.

# 478
  • София
  • Мнения: 939
Момичета, в Escentual лимитираните метеорити Happy Glow pearls са намалени на 26,50 паунда и допълнително има код за още 20%. Весела Коледа!

# 479
  • Мнения: 15
Здравейте! Имам няколко въпроса, защото никога не съм пускала поръчка от Feelunique - сега ще ми е първата! С какво доставят в момента до България ? И за колко време ? Видях, че мога да избера DHL - някой има ли наблюдения с DHL за колко време идват поръчките и на адрес ли ? Не искам да е с поща - шанса да ми изтърбушат кашончето е огромен, да го окрадат от пощата - също. Спомням си преди време имах колет от САЩ, който като стигна до България изчезна безследно. Крадат яко! Някой може ли да ми даде код за отстъпка? Отделно, гледам сайта предлага доста неща, на които няма внос тук, което е чудесно. Може да си набавим по достъпен начин неща, които не можем да открием тук. Да не говорим как ни цакат с качеството в България.

Общи условия

Активация на акаунт