~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 3 ~

  • 104 208
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 33 429


Абсолютно си права. Може написаното отзад да е отпреди сто години. Може снимката да е изпаднала отнякъде, пък и дори да си я пази, това са спомените му, парче от преживяното от него. Трябва ли всичко да накъса и изхвърли, защото животът му се е променил? Аз ако бях, въобще нямаше нищо да чопля. Аз като се оглеждам в очите му и виждам там любов и възхита, какво ме интересуват някакви стари снимки?
Тя като че ли не се впечатли от Ерсин, че и до скоро мрънкяше какво е преживяла покрай него. Нормално е и Онур да реагира така като го връщат в миналото  Tired
Като толкова й се рови да го беше попитала като човек  Tired

# 691
  • Мнения: 21 201
Ляле сама си прави драмата със снимката. Ако го бе попитала въобще нямаше да се стигне до вътрешен неин дискомфорт, ноооо къде ти, това е Ляле, самонавива се като пружина.
Не ме изненадва поведението й в случая, би ме изненадало обратно на него, нооооо това е все пак щерка на Сонги, а и Онур досега хич не я ревнуваше от д-ра, Mr. Green  чудя се от толкова скубане на Онуровия перчем в моментите на ревност как не оплешивя. Joy
Много са ми сладки ревнуващи се, но стига само да не стигат до крайности заради ревността, защото тя не върви ръка за ръка с любовта и доверието, които са основа за стабилен брак.

Последна редакция: пт, 09 дек 2016, 14:47 от Neidjal

# 692
  • Мнения: 33 429
Ляле сама си прави драмата със снимката. Ако го бе попитала въобще нямаше да се стигне до вътрешен неин дискомфорт, ноооо къде ти, това е Ляле.
Не ме изненадва поведението й в случая, би ме изненадало обратно на него, нооооо това е все пак щерка на Сонги, а и Онур досега хич не я ревнуваше от д-ра, Mr. Green  чудя се от толкова скубане на Онуровия перчем в моментите на ревност как не оплешивя. Joy
Много са ми сладки ревнуващи се, но стига само да не стигат до крайности заради ревността, защото тя не върви ръка за ръка с любовта и доверието, които са основа за стабилен брак.
Засега е добре, само да не почне да циври, че вече ще ме издразнят  hahaha hahaha hahaha
И тоя насред сватбата направи физиономия  newsm62 newsm62 newsm62

# 693
  • Мнения: 33 429
Побут, че сме на втора страница  Tired

# 694
  • Мнения: 8 553
Добро утро и приятен ден! Hug Hug Hug

Скрит текст:

# 695
  • Мнения: 33 429
 Hug Hug



Много са ми сладки като я целува по бузките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 21 201
 wavey
Е така като пуснат набързо озета, Confused снимките Confused и трейлъра, Confused и после почти цяла седмица суша. Crossing Arms

Аз ги харесвам всякак-цункащи се, гушкащи се, милващи се, ревнуващи се, дори и спорещи, огън са огъъън. Heart Eyes Heart Eyes

Преди Laughing и сега. Heart Eyes

Последна редакция: сб, 10 дек 2016, 17:12 от Neidjal

# 697
  • Мнения: 1 648
Огън,огън ама нещо не им се получава изгарянето, все нещо им пречи.на мен даже не ми е смешно

# 698
  • Мнения: 21 201
От 26 епизод.
Защо ли Ляле е така учудена, какво ли бръщолеви Курти? Thinking


Защо ли Самет е в болницата, hahaha да не го е утрепала Сонги, Joy или може би епизода, ще завърши с влизането на Ляле в болницата за раждането на малкия лорд и снимката е оттам?!

Последна редакция: сб, 10 дек 2016, 17:00 от Neidjal

# 699
  • Мнения: 33 429
Според мен й казва за вилата, нали Самет му каза Tired
Айде да се ражда Емир Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 14 510


  Добър вечер Hug

И май затова ни приключват ВО.
Просто много малко фенове има, но въпреки това си остава доста стойностен сериал!
Поне за мен Laughing Hug









Приятно гледане.

# 701
  • Мнения: 14 510

  Така като гледам двете момчета ,чрез кръводаряването ще спасят Сулейманката.

Сурея надскача гордостта си и отива при родителите на Керем



Сулейманката се подобрява и трите влюбени двойки са щастливи Hug Hug


Еснафлъкът   богат- беден започва да отстъпва и май краят наближава с -любовта ще победи Heart Eyes

Последна редакция: сб, 10 дек 2016, 20:55 от sebilMM

# 702
  • Мнения: 8 553
Добро утро!  Hug  Hug Hug

Скрит текст:

СебиHug съжалявам за ВО, най-вече заради актьорите, защото се справят отлично. Peace

Тотал

4   ASK LAFTAN ANLAMAZ   SHOW TV   20:56   00:17   5,13   12,14
23   YUKSEK SOSYETE   STAR TV   20:46   23:31   2,17   5,05

http://www.ranini.tv/reyting



Хубав ден! bouquet

# 703
  • Мнения: 21 201
 wavey
Скрит текст:
Новая фотография от Демет
С подписью: Чёрный. Снова.
П.с Вчера в Турции, рядом с футбольным стадионом, где проходила игра между командами «Бешикташ» и «Бурсаспор» прогремел взрыв.
Скрит текст:


Furkan Palalı @fpalali  2h2 hours ago
Başımız sağolsun demekten başka birşey yapamamak daha kahredici...  Son olsun diye dua ediyoruz. Ah Türkiye'm ah!



Кадри от монтажа на новия епизод.


Много приятни хорица изглеждат родителите му.

# 704
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте момичета
В събота не можах да гледам нито ЛНД нито ВО......сега погледнах фрагмана на ЛНД.....на Мурат май ще му дойде акъла Wink а и рейтинга не е лош....жалко за ВО....не му провървя в събота... Hug

Общи условия

Активация на акаунт