~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 3 ~

  • 104 179
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 33 427
Мммммм, че сладка Лялушка, Heart Eyes а лорда без лимбата е супер. Heart Eyes
Оффффф и Шерифе е там. smile3516 smile3515
Тая майка му няма да се кротне  bash bash bash bash

# 721
  • Мнения: 21 201
Мммммм, че сладка Лялушка, Heart Eyes а лорда без лимбата е супер. Heart Eyes
Оффффф и Шерифе е там. smile3516 smile3515
Аз си мисля, че 10 място в седмичния рейтинг е супер при толкова силни сериали в момента...
Шерифе трябва да докладва на свекито какво става..... Wink
Наде,Тери,Снежи Hug
Разбира се, че е така Гости, Simple Smile аз не казвам друго, просто нека им светва дежурната червена лампичка и да внимават в посоката на развитие на сюжета. Това е.
Йълдъз чак не ми се коментира, толкова ми е неприятна, че задмина и Бети, и Ерол.
П.П. Имате ли представа дали спряха с превода и качването на сериала в Датата, че гледам се превеждат, и качват други сериали, но №от почти две седмици не(последния преведен и качен епизод бе 21)?!
Питам чисто информативно, нищо повече. Peace

Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 11:52 от Neidjal

# 722
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
Мммммм, че сладка Лялушка, Heart Eyes а лорда без лимбата е супер. Heart Eyes
Оффффф и Шерифе е там. smile3516 smile3515
Аз си мисля, че 10 място в седмичния рейтинг е супер при толкова силни сериали в момента...
Шерифе трябва да докладва на свекито какво става..... Wink
Наде,Тери,Снежи Hug
Разбира се, че е така Гости, Simple Smile аз не казвам друго, просто нека им светва дежурната червена лампичка и да внимават в посоката на развитие на сюжета. Това е.
Йълдъз чак не ми се коментира, толкова ми е неприятна, че задмина и Бети, и Ерол.
тя е образец на свекърва, която мисли, че никоя жена не е достойна за сина и.... Wink мисля си, че я е страх някой да не я измести от сърцето на сина и.....явно неразбира, че в сърцето на сина и има достатъчно място за нея и любимата жена... Joy Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 33 427
тя е образец на свекърва, която мисли, че никоя жена не е достойна за сина и....
Е нали харесваше Пелинсу, че е уж от елита  Tired Tired Tired

# 724
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
тя е образец на свекърва, която мисли, че никоя жена не е достойна за сина и....
Е нали харесваше Пелинсу, че е уж от елита  Tired Tired Tired
не знам дали наистина я харесва или искаше да си подсигури наследството... Crossing Arms

# 725
  • Мнения: 21 201
За мен не харесва никоя жена щом е претендентка за сърцето на сина й.
Пеликанката я приемаше, защото бе видно и от слепия, че Онур не изпитваше чувства към нея, и свекървещицата бе спокойна, но Йозге, и Ляле са друго, и това я тревожи.
Затова е разделила Онур и Йозге, и затова всячески се стреми към същото, и сега, отвратителна жена.

https://vk.com/dizimaniano?z=video-60100797_456239412%2F128c7e2c … pl_wall_-60100797










Винаги съм се чудела как се съсредоточават върху сцените при толкова народ около тях(не само в този сериал). Thinking

Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 12:38 от Neidjal

# 726
# 727
  • Мнения: 21 201


Струва ми се, че Ляле се усмихва, дано си поговорят и се кротне.

# 728
  • Мнения: 33 427


Струва ми се, че Ляле се усмихва, дано си поговорят и се кротне.

Ще се кротне за малко, после пак ще му отрови живота  hahaha hahaha hahaha

# 729
  • Мнения: 21 201


Струва ми се, че Ляле се усмихва, дано си поговорят и се кротне.

Ще се кротне за малко, после пак ще му отрови живота hahaha hahaha hahaha
Мдаааа, той затова и бе казал в един от епизодите, че всеки ден с нея откакто са се запознали е чудо. Mr. Green
Поне не му е скучно с такава адреналинка като Ляле, Heart Eyes че той какъвто е праволинеен и умерен във всяко отношение би умрял от скука Laughing без Ляле, а с нея всеки ден се вижда в приключения. rotfImao rotfImbo

# 730
  • Мнения: 33 427
То на човека му изсъхна устата да й се оправдава  Mr. Green

# 731
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
То на човека му изсъхна устата да й се оправдава  Mr. Green
не че няма за какво де... Wink

# 732
  • Мнения: 21 201
Тъкмо днес попитах дали превода на №, ще продължи и изненадааааа, Party за която благодаря на екипа Kissing Heart превел, и качил поредния 22 епизод.
С нетърпение smile3539 очаквам превода на следващите епизоди.
Мдааа, Ляле определено е на кеф, Party но Онурчик нещо е присвил устни. Thinking



Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 15:06 от Neidjal

# 733
  • Мнения: 33 427
Може да й е сърдит  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 21 201
Може, сега, ще е негов ред. Joy




Много е сладка. Heart Eyes


С фенове.

Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 15:44 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт