Падат есенни листа, а в ЮНЧЕТАТА тупкат сърчица- тема 2

  • 33 182
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 383
Куковичеее,хайде стиискаме палци да чуете сърчице!
И аз съм много боса с темите Sad
Ох,ние сме казали на всички Grinning Мъжът ми онзи ден така се беше ентусиазирал от прегледа,че искаше да покаже снимката и на майстора,който ни прави ремонт Grinning
Момичета,излязоха ми резултатите от БХС и се оказа,че всичко е наред.А се бях притеснила,че едните ми показатели са много високи,но всичко е наред!
Да ви питам на вас много често ли ви се пишка,че на мен изобщо.

# 706
  • Мнения: 71
Здравейте, гаденето и повръщането съпроводено ли е с болка в стомаха и червата. При мен всеки ден схемата е следната: в 18-18,30 почват болки в корема, независимо дали и какво съм яла. После почва повръщането и така всеки ден си прекарвам вечерите.
До миналата седмица корема ми беше като в седми, но с ензими се нормализира.
Ходих на гастро, изписа ми лактулоза за ходенето до wc и ензимите.
Утре съм пак, да ме гледа на гладно

# 707
  • Мнения: 980
При мен е същото. Вечер боли Стомаха и понякога повръщам. Гледам да изъям нещо преди да ми се загади силно, помага. Хълцам цал ден. И в гърлото стои сякаш топка. И Аз пия ензми - ензимил, че понякога имам чувство че храна стои в Стомаха... Абе, гадна работа, просто се Моля да отмине побързо. За киселини помага прясно мляко, вчера направих го на шейк с банан и добре мт се е отразило. Simple Smile

# 708
  • Мнения: 665
При мен е същото. Вечер боли Стомаха и понякога повръщам. Гледам да изъям нещо преди да ми се загади силно, помага. Хълцам цал ден. И в гърлото стои сякаш топка. И Аз пия ензми - ензимил, че понякога имам чувство че храна стои в Стомаха... Абе, гадна работа, просто се Моля да отмине побързо. За киселини помага прясно мляко, вчера направих го на шейк с банан и добре мт се е отразило. Simple Smile
Може ли да споделиш рецептата за шейка?  Whistling

# 709
  • София
  • Мнения: 1 609
Аз също мога да направя нова темичка, само да измислим име. Simple Smile

Супер би било! Както казах, хич не ме бива с дизайна и съм сигурна, че ще се справиш по-добре от мен. Само име ни трябва, наистина, защото тази мисля, че до края на деня ще сме я изписали вече.

# 710
  • Мнения: 699
Плодът изостава, сърдечен ритъм има, но е по-бавен отколкото трябва. Даваме шанс на ембриончето ни до понеделник

.......

# 711
  • Мнения: 980
Може ли да споделиш рецептата за шейка?  Whistling
Аз правя така, 2 водни чаши мляко,нарязваш 1 средноголям банан. Разбиваш всичко това с пассатор, какъв то имаш, каничка или на дълга дръжка. Захар не слагам. Достаточно сладни от банана. Разбивам до колкото появи пяна отгоре на млякото и изчезнат парченца на банан. То това. Simple Smile банана можеш да замениш с всеки друг плод, може и Захар да сложиш и канела. После слагам кубяече лед, за да мляко да е постудено.  Laughing
А млякото е убиец на киселини.

# 712
  • Мнения: 383
Плодът изостава, сърдечен ритъм има, но е по-бавен отколкото трябва. Даваме шанс на ембриончето ни до понеделник

.......
Сигурна съм,че ще навакса.Ако може още едно мнение,че днес се начетох на всякакви гадости.За това задължително още едно мнение.Има лъч надежда.Важното е,че вече има сърчице.

# 713
  • София
  • Мнения: 1 609
Куковиц, дано навакса! Наистина, потърси и второ мнение.

# 714
  • Мнения: 665
Може ли да споделиш рецептата за шейка?  Whistling
Аз правя така, 2 водни чаши мляко,нарязваш 1 средноголям банан. Разбиваш всичко това с пассатор, какъв то имаш, каничка или на дълга дръжка. Захар не слагам. Достаточно сладни от банана. Разбивам до колкото появи пяна отгоре на млякото и изчезнат парченца на банан. То това. Simple Smile банана можеш да замениш с всеки друг плод, може и Захар да сложиш и канела. После слагам кубяече лед, за да мляко да е постудено.  Laughing
А млякото е убиец на киселини.
Ооо ще го пробвам, лятото си правех шейк със сладолед, прясно мляко и бананов прах на нескуик и ставашее уникалноо  Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 1 782
Куковиц, стискаме ви силно палци да се преборите  bouquet bouquet bouquet

# 716
  • Мнения: 196
Може ли да споделиш рецептата за шейка?  Whistling
Аз правя така, 2 водни чаши мляко,нарязваш 1 средноголям банан. Разбиваш всичко това с пассатор, какъв то имаш, каничка или на дълга дръжка. Захар не слагам. Достаточно сладни от банана. Разбивам до колкото появи пяна отгоре на млякото и изчезнат парченца на банан. То това. Simple Smile банана можеш да замениш с всеки друг плод, може и Захар да сложиш и канела. После слагам кубяече лед, за да мляко да е постудено.  Laughing
А млякото е убиец на киселини.

аз добавям и една лъжица мед, разбърквам в блендъра и го пия понякога сутрин вместо закуска  Grinning

# 717
  • София
  • Мнения: 2 686
kelty е добре, писа ми, че е много натоварена. Вчера трябва да е била на лекар, надявам се да пише, че всичко е наред.

Правя новата тема, измисляйте имена, момичета!!! Аз дето казах, че ме няма никаква, ама ми хрумна нещо. Не твърдя, че е сполучливо, но го давам като предложение:

Вънка идва зима люта, ЮНЧЕТО на топло в коремчето си кюта.

# 718
  • Мнения: 643
Ели и аз кихам постоянно и много силно...  Thinking

А за сърцебиенето много странно с първата бременвост ми се появи съм 6 месец. А с тази от сега... много е неприятно  Crossing Arms

Куковиц стискам палци бебчо да навакса.  Hug

# 719
  • Айтос
  • Мнения: 358
Момичета, много пишете Simple Smile

Куковиц, вярвам,че всичко ще е наред, но потърсете и второ, даже и трето мнение преди да предприемете каквото и да е!

С дъщеря ми много ми се ядеше люто, но в 6-ти месец започнах да получавам подготвителни контракции и реших,че е от него и спрях. Сега пак много ям, всяка вечер. Ще се възползвам до последно Simple Smile
Аз не ходя много често до WC, имам чувството,че бебето е по-високо от миналия път и не ме натиска толкова. В събота съм на ФМ и ще разбера всичко. Притеснява ме само,че предната бременност износих с шийка 26мм, а 24мм е минимума. А със всяка следваща бременност тя се скъсява.

И моето предложение:
Първите снежинки захвърчаха и Юнчето с ръчичка ни помаха!

Общи условия

Активация на акаунт