Забременели след ин витро - тема 31

  • 50 503
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 969
И аз уж знам, че беба няма как да е много активна в последния месец, а като не я усещам за известно време и леко почвам да се притеснявам.  newsm78 Но в такъв момент започвам да си почуквам корема и я чакам. Засега успявам да я размърдам така  Crazy

# 31
  • Мнения: 786
Запи и аз в новата тема, нищо че вече съм родила:)) и аз искам още едно бебче, дано Да стане:)) успех на бъдещите мами:)

# 32
  • Мнения: 116
Да се запиша и аз в новата тема ,въпреки ,че не съм много активна ви чета редовно.Леко раждане на ноемврииските мами , а на останалите безпроблемно бременеене до края.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 271
 ♥Синеока
Прекрасна тема  Hug  Вероятно и аз в нея ще се обебя  Joy
Днес се разбих от работа. От сутринта след тоновете в кантората дописвах нещо, после ходих на съдебно заседание - за последно преди раждането на бебешитка (между другото като помолих моето дело да мине първо, че беше последно от 2 часа - имаше още 7 дела преди него - ми уважиха искането и като приключиха с двете останали дела от 13.30 минах и аз. Така седях в съда около час, вместо 3, че и повече понякога) После ходих до митницата да освобождавам една пратка, после до адвокатска колегия да спрат да ме разпределят по дела, после до районния съд за дправка, после до Еконт за пускане на пратка и като се прибрах заспивах права  Joy Joy Joy
През това време най-сетне  монтирали гардероба в детската. ММ, заедно с удърна бригата измил прозорците, изпрал и закачил пердетата, изчистил новия гардероб и целия апартамент и аз се прибрах и само вървя се чудя колко съм Ентелегентна, първо щот съм си взела такъв оправен мъж, второ щот съм избрала такива готини пердета.
Сега съм си вдигнала краката и гледам как майка ми, сестра ми и ММ продължават. Един глади, друг нещо бърше, трети прибира дрехи. А аз бича айляк  hahaha bowuu

# 34
  • Мнения: 1 366
И аз бях днес на тонове, уж за последно. Направихме един запис, и аз толкова свикнала, че всичко е наред, а и укрилена от покупките, които бях набелязала, хич и не погледнах кардиограмката. Отивам при док и той нещо се смръщи и ме прати да се разходя и да повторя. Беба била развълнувана и кръвното височко - скача над 160... Сви ми се сърцето! Аз също бях с учестен пулс, усещах го. Първо защото почти цяла нощ не бях мигнала просто ей така, второ защото в родилното температурата е такава, че и африканче би получило топлинен удар и през цялото време ми беше адски горещо. Разходих се малко, охладих се навън, и айде пак в Африка да правим запис. Момичетата видяха, че цялата горя и бузите са ми червени, та ми отвориха прозорците и като че ли се нормализирах. Втория запис беше по-добър от първия, но пак беше с висока основа. Док каза, че засега всичко е наред, но иска и едни тонове в събота задължително. Мойто кръвно и пулс засега се успокоиха, но ми е притеснено. Може ли баш накрая да почнем да се излагаме...  Confused

# 35
  • Мнения: 3 213
Аз продължавам активно да ви следя. Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 1 928
Не мога да се откажа от тази тема, "шпионирам" я редовно Hug

# 37
  • Мнения: 6 535
Няма да ни изоставяте, ей, имаме нужда от вас Hug

Магнолия, само като те четох се изтощих Tired

Шошенце, от жегата е било, няма страшно Hug

# 38
  • Мнения: 1 545
Магнолия, яко е да има кого да юркаш, нали?

# 39
  • Мнения: 3 213
Шоши, в коя седмица си ? Не виждам лентичка. До колкото помня си на финалната права. Ще мине времето бързо и всички тревоги около бременността ще отшумят, после ще си говорим за колики  Laughing. Прегръщам те  Hug

Последна редакция: пт, 04 ное 2016, 09:53 от KittyCatty

# 40
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Бимба, как са мъниците? Има ли яснота дали ще се прибирате скоро? Praynig
Шоши, всичко ще е наред  Hug
Магнолия, много ти се радвам ... и леееко завиждам  Heart Eyes (за бригадата), но да кажа и аз имам нови завеси и си ги харесвам многооо Mr. Green Mr. Green Mr. Green . Не мога да се развихря с покупки за робок, затова наваксвам, с разни неща за домакинството.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 175
Шоши,понякога и позата,в която лежиш,докато ти мерят тоновете,има значениеНа мен например Сигридов ми каза да ми ги меят само легнала настрана,защото като съм по гръб и притискам някаква вена и пулса на бебо се увеличава,та думите му бяха:"Кажи на сестрата да ти ги мери легнала настрана,че ако си по гръб,така ще те ошашка с тези тонове,че идея си нямаш!" Та в комбинация от жегата и може би и от позата,затова ти е по-висок пулса сигурно,не се притеснявай.

# 42
  • Мнения: 817
 animal037 animal037 animal037 тук е и безкрилото хвъркато.
Подкрепям молбата на Синеока, родилите вече мами да стоят тук и да дават съвети  bouquet

# 43
  • Мнения: 3 213
Синеока
Прекрасна тема  Hug  Вероятно и аз в нея ще се обебя  Joy
Днес се разбих от работа. От сутринта след тоновете в кантората дописвах нещо, после ходих на съдебно заседание - за последно преди раждането на бебешитка (между другото като помолих моето дело да мине първо, че беше последно от 2 часа - имаше още 7 дела преди него - ми уважиха искането и като приключиха с двете останали дела от 13.30 минах и аз. Така седях в съда около час, вместо 3, че и повече понякога) После ходих до митницата да освобождавам една пратка, после до адвокатска колегия да спрат да ме разпределят по дела, после до районния съд за дправка, после до Еконт за пускане на пратка и като се прибрах заспивах права  Joy Joy Joy
През това време най-сетне  монтирали гардероба в детската. ММ, заедно с удърна бригата измил прозорците, изпрал и закачил пердетата, изчистил новия гардероб и целия апартамент и аз се прибрах и само вървя се чудя колко съм Ентелегентна, първо щот съм си взела такъв оправен мъж, второ щот съм избрала такива готини пердета.
Сега съм си вдигнала краката и гледам как майка ми, сестра ми и ММ продължават. Един глади, друг нещо бърше, трети прибира дрехи. А аз бича айляк  hahaha bowuu




Страхотно е да имаш близки, които да ти помагат в такъв момент, а за мъже ти какво да кажа - рядък диамант, да си го пазиш и глезиш.  Hug

# 44
  • Мнения: 969
Ей, Cvete na Venera, супер инфо за пулса на бебето. И мен ми мерят тоновете като съм по гръб и все са около 160, но никой не каза нищо лошо и аз гледам да не се шашкам, но го мисля на моменти този въпрос. Да е жив и здрав този д-р Сигридов и други задочни съвети от него съм получавала чрез вас, от форума  Peace

Общи условия

Активация на акаунт