Дългото чакане след трансфер 56

  • 63 070
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Ми незнам как се брои. Деня на трансфер май не се счита. Абе трансфера ми беше на 27.11.2016 наобяд Simple Smile

# 721
  • София
  • Мнения: 2 130
мерита по принцип не мисля че има симптоми толкова рано. При мен поне първият път не помня да съм имала  някакви симптоми. Сега имах малко гадене , но това беше само от лекарствата и слава богу спряха, за сметка на киселинте дето ме хванаха сега  Tired
Малко ме опъва при секциото и гърдите ми станаха по чувствителни, но според мен това е защото ми е втори път, при първия нямах никакви подобни усещания в началото.
Успех на теб и си 8ми ден Simple Smile, аз поне деня на трансфера не го броя.

# 722
  • София
  • Мнения: 4 884
Ми незнам как се брои. Деня на трансфер май не се счита. Абе трансфера ми беше на 27.11.2016 наобяд Simple Smile

Аз винаги броя от самия трансфер, демек както ти си била в неделя на обяд, до понеделник на обяд 1 ден, до вторник на обяд 2 дни и така днес наобяд са станали точно 8 дни Peace Ако с бластоцисти, съвсем спокойно утре може да се боднеш и ще ти покаже, вместо да мислиш симптоми Crazy

# 723
  • Мнения: 8
Здравейте бъдещи мамчета . Днес си направих уринарен тест на престо и ми  показа две чертички . Не мога да повярвам това ми е четвърти опит и се моля на Бог да бъде с мен до края. Само ме притеснява, че от 8 ден имах розаво зацапване, после на 11,12,13  малко червено което беше винаги към 2  и след това спираше, а днес до сега нямам нищо . Дано да спре и да си остана бременна до края. Всеки ден се моля и дано всички да имаме така желаните, чакани, бленувани , сънувани бебоци. Успех и вяра и стискайте палци всичко да е ок . Обичам ви и не спирам да ви чета , въпреки, че много рядко пиша. Още веднъж успех на всички!!!

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 998
мерита по принцип не мисля че има симптоми толкова рано. При мен поне първият път не помня да съм имала  някакви симптоми. Сега имах малко гадене , но това беше само от лекарствата и слава богу спряха, за сметка на киселинте дето ме хванаха сега  Tired
Малко ме опъва при секциото и гърдите ми станаха по чувствителни, но според мен това е защото ми е втори път, при първия нямах никакви подобни усещания в началото.
Успех на теб и си 8ми ден Simple Smile, аз поне деня на трансфера не го броя.


А зацапване??? Задължително ли е?

# 725
  • София
  • Мнения: 23 165
зацапването не е задължително.
4 пол. теста съм имала през живота си, нито веднъж не съм имала зацапване.

# 726
  • София
  • Мнения: 4 884
зацапването не е задължително.
4 пол. теста съм имала през живота си, нито веднъж не съм имала зацапване.

 Peace 3 забременявания имам, никога не съм имала никакво зацапване.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Значи съм бременна хихи.  Heart Eyes hahaha

# 728
  • Мнения: 730
Аз пък обратното- две бременности и двете със зацапване, хихи
При отрицателните резултати не съм имала зацапване.
Симптомите са строго индивидуални, няма едно с едно еднакво.
Не търсете симптоми за да не се разочаровате. Peace

# 729
  • Мнения: 253
Здравейте и при мен няма зацапване.
Днес на прегледа се видя един плодов сак, така че не са две както си мислех.
В денят на Свети Сава, желая на всички момичета положителни резултати, смята се, че помага на жени в нашето положение.  Praynig

# 730
  • Мнения: 11
Момичета успех на всички.Искам и аз да споделя на 15 ден след трансфер,резултат от кръвен тест - 285.9,но с болки в яйчниците и то като при МЦ.Пия но-жпа и утрогестан вагинално 3*2 и видях две капки розово,моля ви,какво ще кажете,доста съм се шашнала.

# 731
  • София
  • Мнения: 509
vanistani Първо честито, второ много жени имат зацапване около датата на цикъла. Успех и дано всичко е наред в следващите девет месеца.  Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 2 130
vanistaniм опитай се да не се шашкаш толкова, ако можеш полежи повече, а и ношпато можеш да увеличиш .
Ако започне да става по силно най добре се свържи с клиниката ти. А ако искаш дори сега им звънни за да си и ти по спокойна.
Успех и дано отмине бързо и всичко е наред до края.

# 733
  • Мнения: 1 592
Вани,

Повече почивай и питай док. Не знам с това Инвитро как е ... всеки има зацапване и бременее  newsm78

# 734
  • Мнения: X
Вани, честито и от мен  Hug
Наблюдавай се и ако се засили кървенето, веднага бягай на лекар. Момичетата по-горе правилно са те посъветвали да си полежаваш повечко.

Общи условия

Активация на акаунт