Отговори
# 30
  • Мнения: 19
А също ми откри и два миомни възела от външната страна на матката, но каза че не били проблем - трябвало да се следят дали нарастват. Но ми каза, че може и от тях да има кървене. Знам, че този въпрос определено трябва да го отправя към лекар, но все пак, ако някоя от вас се е сблъсквала с това -  възможно ли е да се разбере при процедурата дали кървенето не е от тях? Макар, че е по-вероятно да е от полипа... Пък и от външната страна като са сигурно няма как да види по този начин.

# 31
  • Мнения: 54 441
Аз съм имала миома, без кървене. От външата страна не може да ги види с хистероскопия.
Но от полип - да. Полипите по принцип кървят.

# 32
  • Мнения: 19
Да, и аз това имах предвид. След като са отвън няма как да се видят, защото се оглежда вътрешността. Може би ще потърся второ мнение. Ще му мисля пак  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 19
А, дали се пият някакви хормонални лекарства след отстраняване на полип? Според единия доктор би трябвало да ми изпишат, след като са го открили, защото полипите се появявали заради проблеми с хормоните. Другият ми каза, че не знае на какво се дължи появата им. Така или иначе хормоналните смущения са гадна работа и ако се приемат такива лекарства, те влияят на други системи май. Не знам дали бих се навила да пия, дори и да ми изпишат, всъщност ако е наложително - може би.?Cry Cry

# 34
  • Мнения: 4 708
А, дали се пият някакви хормонални лекарства след отстраняване на полип? Според единия доктор би трябвало да ми изпишат, след като са го открили, защото полипите се появявали заради проблеми с хормоните. Другият ми каза, че не знае на какво се дължи появата им. Така или иначе хормоналните смущения са гадна работа и ако се приемат такива лекарства, те влияят на други системи май. Не знам дали бих се навила да пия, дори и да ми изпишат, всъщност ако е наложително - може би.?Cry Cry
Нищо не съм пила, и да - не се знае от какво се появяват, според това което питах докторите, и което съм чела по времето, когато имах.

# 35
  • Мнения: 19
Благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт