Седми клас,Мили Драги vs Немили Недраги

  • 56 851
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 11 919
 
Момичета, търся стари теми от Олимпиадата по Биология за 7 клас. Оказа се, че из нета няма почти нищо, или поне аз не намирам  newsm78.



  Роси, виж тези  http://dox.bg/files/dw?a=374536b1b7

Много мило това с пъзела и семейното редене.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Лелеее, обожавам да редя пъзели!!! Трябваше ли сега да ми пускаш тази муха.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 558
Amber, златна си  bouquet

Кипра Маца и аз много обичам да редя пъзели. А тези са просто приказни, изключително красиви и весели. Не са лесни за редене, и по тази причина малкото основно набляга на горещия шоколад, но все пак и тя участва. Каката обаче активно реди. Аз поръчвам от Амазон, че у нас са много скъпи, а и новите ги няма. Ползвам едни килимчета за пъзели, та и мястото не е проблем. Като свършим, го навивам и прибирам.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Колко излизат от Амазон? Че аз цъкнах на един и беше над 50 евро, хич не ми е евтин...
Скрит текст:
Имах пъзел, 4000 части, с един Парижки площад. Само един път съм го редила, защото заемаше много място, а и време. В крайна сметка го продадох в OLX.

И аз работя от вкъщи, в офиса вече почти не ходя. На мен ми е много по-удобно така. Вярно е, че върша доста повече работа (освен служебна, и домакинска), но засега това ми е идеален вариант.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 558
Колко излизат от Амазон? Че аз цъкнах на един и беше над 50 евро, хич не ми е евтин...
Скрит текст:
Имах пъзел, 4000 части, с един Парижки площад. Само един път съм го редила, защото заемаше много място, а и време. В крайна сметка го продадох в OLX.

И аз работя от вкъщи, в офиса вече почти не ходя. На мен ми е много по-удобно така. Вярно е, че върша доста повече работа (освен служебна, и домакинска), но засега това ми е идеален вариант.

Тези старите са скъпи, защото са Limited Edition и са само за съответната година, не пускат нови бройки от тях. Този новия, дето го поръчах - 2016 edition, от немския Амзон ми излезе около 18 евро - Santa's Christmas Party

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
А, така може, благодаря, Росита  bouquet

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 404
Здравейте, мъжа ми се е юрнал да прави ранни записвания за лятната ни почивка и иска да си планува отпуската. Кой месец ще приключи данданията със записванията в училищата, в които са класирани - първо, второ и т.н.

# 37
  • Мнения: 14 133
Виж на сайта на МОН Заповедта от 14.09.2016г.  Wink
Записването след 3-то класиране е до 19.07.2017г.  Hug

# 38
  • Русе
  • Мнения: 11 919
Виж на сайта на МОН Заповедта от 14.09.2016г.  Wink
    сайтът на МОН - по точно тук Заповед № РД09-1638/19.10.2016 г.
 записването след първо класиране, трябва да приключи между 28-06 и 30-06
Втори етап на класиране между 5 и 7 юли
11-13 юли подаване за трето класиране. Записването след третото класиране 18-19 юли

# 39
  • Мнения: 14 133
Амбър,  Peace
Имало и по-актуална заповед.  Hug
И по нея е същата крайната дата за записване след 3-то класиране.  Wink

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 404
Благодаря ви! Много ми помогнахте!  bouquet

# 41
  • Мнения: 14 133
Благодаря ви! Много ми помогнахте!  bouquet
За нищо.   bouquet
Приятно планиране на отпуски и резервиране на дати за почивка.  Party
Нашият няколко часа се мота и най-накрая седна да пише домашни за утре.
Това, че утре ще има КР по МАТ и АЕ,  са несъществени подробности за него.   Twisted Evil Човекът е над тези неща.  #Crazy
Не се научи да отметне първо задължителното и след това да се забавлява, колкото иска.  #Cussing out

# 42
  • Мнения: 1 230
Здравейте в новата тема.
Амбър, благодаря за усилията да я оформиш.

Цитат
Не се научи да отметне първо задължителното и след това да се забавлява, колкото иска.  #Cussing out
Е де, аз от кога го пея това, но никой не ме чува.
Добре дошли на новите попълнения! bouquet

# 43
  • Мнения: 14 133


Цитат
Не се научи да отметне първо задължителното и след това да се забавлява, колкото иска.
Е де, аз от кога го пея това, но никой не ме чува.

И  мен у нас .  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 5 131
Амбър, и аз благодаря за новата тема  Hug С едно малко уточнение. Това, което си качила не е разлагане на квадратен тричлен чрез отделяне на точен квадрат, а разлагане на квадратен тричлен чрез групиране Wink

Общи условия

Активация на акаунт