Успелите мъже

  • 26 170
  • 351
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 85
Единственият,който съм заглеждал по снимки ,без да го познавам беше някакъв Чавдар,но той е към 40 годишен, не ме препращайте към 50 и отгоре. hahaha

# 301
  • Мнения: 19 330
Направо се просълзих за Олинезата.. Joy

Сама знаеш, че никак не е лесно да се добере една жена до млад и потентен красив богаташ, който е безпаметно влюбен в нея. Затова такива като Сашо не бива да се пренебрегват, щом парите са основният приоритет.

# 302
  • Мнения: 12 473
Честно казано, не знам. Не съм имала проблеми аз никога. Но и не съм ги избирала по пари, друго ми е било важно винаги..))
А Олинезата е далеч от това.
Авторке, Чавдар е симпатяга наистина. Но там определено трябва да си кукла - бизнеса му е такъв (на луксозно имоти, стоки и тн) та си му трябва луксозна и лъскава "мацка"..)

# 303
  • Мнения: 85
Бях пускала тема за ергените и си бях заплюла 3ма или 4ма ,но не съм се запознала още. Joy
Ако някой зае къде мога да ги засека да помага.
Майтапът на страна,темата я бях пускала ,провокирана от някаква статия.А Олинезата е отвратителен. Sick

# 304
  • Мнения: 712

Как да не е моментът сега? Има пари и свободно време да ги харчи. В същото време е отворен към нови връзки и към нови хоризонти. Може би е леко притеснен, че нещо, което е било част от живота му 20 години и което му е давало власт, вече го няма и това го прави достатъчно неуверен и податлив и към жени, на които не би обърнал внимание в пика си.

Ирина Тенева, когато "взе" Иванушка, той също не беше в пика си.
Това че има пари хич не е сигурно . С неговия начин на живот да не се окаже че ги е изхарчил авансово и сега има само борчове . Колкото до Иванчо , не знам това момче какви толкова грехове има , че Господ го наказа с толкова ужасна жена .

# 305
  • Мнения: 19 330
Честно казано, не знам. Не съм имала проблеми аз никога. Но и не съм ги избирала по пари, друго ми е било важно винаги..))


Е, аз и не очаквах да кажеш нещо друго. Но при условие, че типажът, който харесваш, е като сина на една съфорумка, не мисля, че си имала опашка от млади, красиви, с пари и най-най, които си пренебрегнала в замяна на нетолкова млади, красиви и най.

# 306
  • Мнения: 12 473
Че аз съм стара, за какви млади ми говориш..))
Авторке, в среда ти трябва да влезеш и ще започнеш да ги срещаш. А за това ти трябва акъл и късмет.

# 307
  • София
  • Мнения: 12 803
Ако авторката има акъл и късмет по-добре да ги впрегне в това да спечели пари самата тя щом са и важни, вместо да се предлага като средновековна кадъна някой да я прибере и издържа. И после да се влюби в някого, той в нея и да си живее живота като човек.

А и както казва един познат от друга страна – някак съм убеден, че повечето хора, които виждам карат на ориз и картофи, и са стегнали колана до последната дупка, за да се появят после с Порше, което е на лизинг.
Толкова е общоприето хората да парадират с вещи и харчове, които са далеч от стандарта им, че гоненето на мъж, заради пари може винаги да завърши трагикомично.  Mr. Green Още повече в тези смутни времена, в който бая народ са тайно фалирали  и стискат палци никой да не разбере преди поредния им опит да изплуват.

# 308
  • Мнения: 19 330
Ами около твоята възраст са най-търсените успели мъже. Не са 20-годишни. Търсят ги и наборки, и 20-годишни момичета. За пенсионери е по-малка конкуренцията.

Аз нито веднъж не съм чула жена, дори и очевадно да е с някой именно заради парите, да го признае в прав текст. Все характера, доброто сърце, вниманието и/или чувството за хумор са харесали. И няма и да чуя, защото това не само значи собственоръчно да си заколят златната кокошка (все ще се намери някоя добра душа да го информира), но и общественото неодобрение за такива неща е силно, а и жените особено никак не им е приятно да признаят, че нямат достъп до най-добрите мъже, а се е наложило да направят компромис.

# 309
  • Мнения: 85
Не съм чаак толкова меркантилна, за ергените темата беше по-скоро на майтап,четох някъде кои са известните мъже в България и реших  да пусна темата.Не ми е цел или на живот и смърт,но чистосърдечно си признавам,че видях няколко мъже,които чисто визуално ми допадат. Нищо лошо не виждам.
Конкретно за тази тема-привлече ми вниманието този мъж , може да греша,но все си мисля,че хората с различен социален статус и възможности имат известни различи и като характер ,и като изисквания.

# 310
  • София
  • Мнения: 12 803

Конкретно за тази тема-привлече ми вниманието този мъж , може да греша,но все си мисля,че хората с различен социален статус и възможности имат известни различи и като характер ,и като изисквания.
Ако е роден с различен статус – да, но при придобит, ако е избегнал парвенюшкия момент ще е като много повече като останалите хора, отколкото като някой роден в заможно семейство. Дръж се нормално и забрави тия пари щом не това ти е целта. Той самия също едва ли сутрин става и си крещи в огледалото "Аз съм богат, аз съм успял, аз съм велик" и си живее като всеки друг. Ти така говориш за изисквания все едно си парче месо и ако е богат човека ще иска да си скъпо парче месо. Като жена повече трябва да мислиш за това ти какви изисквания имаш.

# 311
  • Мнения: 19 330
Е, различен характер и изисквания - както една красива жена има повече ухажори и може да си позволи повече изисквания, така и един мъж с пари и власт има повече жени, които искат да с него. Затова дадох пример и с Олинезата - този сравнително възрастен и непривлекателен мъж твърди, че може да бъде с почти всяка жена, която е поискал:

http://-spam082-/n/prebiha-aleksandur-najdenov-snimki.95293.html

Много малко хора разполагат с капацитета да бъдат максималисти в избора си, затова наблягат на приоритетите. Лично аз също го нямам този капацитет - ако имаше някой много успял и богат мъж, който е с характер, разбирания, държане и външност като приятеля ми, да ми обърне внимание, сигурно щях да съм с този имагинерен мъж. Дори и някой като приятеля ми, но по-висок да ми беше обърнал внимание, щях да предпочета по-високия. Иначе по-високи, че и по-богати е имало, които са ме харесвали, но в приоритетните за мен точки са куцали нещата.

# 312
  • Мнения: X
Да отговоря на авторката - питаш какво го е привлякло в мен? По негови думи на първо място факта, че съм се държала с него както с абсолютно всеки (аз не съм от хората, които цепят басма и не ме интересува кой какъв е и колко пари има), т.е. когато е трябвало съм била по - рязка. Повечето хора от неговото обкръжение имат навика да му спестяват истината, масата от тях са лицемери, които му се подмазват с цел ако могат да се облажат с нещо - я с финансова помощ, я с някоя "връзка" за подпомагане на бизнес, ей такива неща. Той го вижда, знае го, но няма как да се оттърве от всички. Казваше, че от всичките му връзки, аз съм единствената толкова независима жена, свободен дух - с работа, жилище, не съм му легнала на ръцете за издръжка. А и също обичайното - кучетата обичат да гонят... Когато в началото излизахме в обща компания ме заглеждаше, пускаше някой и друг коментар, но честно казано си го режех, защото изобщо не съм си представяла да имам нещо общо с него. Пак казвам - не съм някоя силиконова принцеса, но изглеждам достатъчно добре, тренирам, старая се да се храня правилно. Малко или много факта, че съм била себе си и естествена също е допринесло предполагам.  Peace

# 313
  • Мнения: 14 654
Учудвам се на едно - на какво точно стъпва човек, който угажда на гаджето си с реплики на парфюмчета и бурканчета, тайно пъхнати в чаната, че да се надсмива на друг, който подарява часовници...

# 314
  • Мнения: 2 718
хихи, как сте я захапали авторката с дълбоки анализи. Не е такъв случая, според мен. Госпожицата не е влюбена понастоящем, че да и падне ай кюто до числото на стайната температура, тя си се движи в някаква група и действа инстинктивно при търсене на партньор, като се опитва да се докопа до алфа- мъжкаря на групата. От туй по-нормално - здраве му кажи. Тъй ми - муньото на компанията ли да загради? Опръстеняването на алфа-мъжкари се практикува от дамите дълго преди да има орнитолози. Неговото поведение е типично инстинктивно за самец в размножителен период - красива женска- тя предава генетично основно данни за външен вид чрез Х хромозом, млада /плодовита/, мозъчния капацитет е без значение. Трябва да имаш разлика талия-ханш повече от 20 %, изруси се, оскуби си мустаците, къпи се със сапун без миризма и не ползвай много парфюм или миризливи продукти за коса. Биология, сестро. Почни оттук

Общи условия

Активация на акаунт