Успелите мъже

  • 26 128
  • 351
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Здравейте дами,
харесала съм си мъж-хубав,успял,ерген на 40 години.Всичко добре ,но не знам как да подходя с такъв мъж-досега съм била с обикновени момчета с неосособено големи възможности...да го търся ли аз или да чакам..не сме излизали само двамата досега,по-скоро в обща компания и не знам как да му направя впечатление.
От познатите ми оставам с усещането,че "хлътва" по лигли,а не ми се връзва с образ му-сериозен,успял и респектиращ мъж. Thinking
Как да подходя към него?

# 1
  • Мнения: X
Като жена с опит, само определението му "успял ЕРГЕН на 40 години" е супер основателна причина да бягам от него с 200 в час.
Ако живее и с "мама", а "успехът" му се дължи основно на мама и тати, пък съвсем.

На въпроса ти конкретно:
Щом досега не те е "забелязал", шансът да лудне по теб клони към 0.
Най-много да си издействаш еднократен секс.

# 2
  • Мнения: 85
Не живее с мама и тати.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 257
Успял мъж, в 40-тте, ерген - в днешно време напълно нормално да го привличат "лиглите". Лесни за хващане, лесни за неангажираща връзка, особено ако са преди трийсетте. А и помисли - щом на 40 още е ерген (хайде да имаше един брак зад гърба си) значи явно не се радва особено на сериозните връзки. Щом не те е забелязал Love! правилно тълкува нещата (повечето такива мъже имат "сериозни" изиксвания най - малко за визията на жената до себе си). Е, може и да съществува теоритична вероятност еднократния секс да се превърне в нещо маааалко по - сериозно, но надали. 

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Успял в какво? В работата си вероятно. Защото за мен в никакъв случай не е признак на успешен личен живот на 40 г. да си сам. Щом е хубав и успял, значи най-вероятно така иска. Така че не разчитай много на сериозна връзка. А да си пада по "лигли" е съвсем закономерно според мен. Забелязала съм, че твърде сериозните хора си падат по несериозни. Разтоварват се някак си в тяхната компания.
Как точно да действаш не мога да кажа, но съм склонна да се съглася с Love.

# 5
  • Мнения: 85
Не мога да приема,че умен,образован и реализан мъж гледа основно външния вид. Thinking

# 6
  • Мнения: 781
Цитат
От познатите ми оставам с усещането,че "хлътва" по лигли,а не ми се връзва с образ му-сериозен,успял и респектиращ мъж. Thinking

Поредното доакзателство, че жените сами си изграждаме цели пиеси барабар с главни герои в главата. Няма значение ти какво мислиш за него, какъв образ си си изградила и какво ти се или не ти се връзва. Той е който е. Въпросът е - ти искаш ли го такъв, "хлътващ по лигли", защото - ако отговорът е "да", тогава трябва да влезнеш в роля и в "образ" ти, за да му задействаш интереса.

Иначе по темата - жените могат да положат неистови усилия да станат атракктивни за някой мъж и най-вероятно ще му направят впечатление, защото мъжете обичат да им се четка егото. Обаче това не може да прерастне в дълга и стабилна връзка по две причини:
1. жените, рано или късно, се уморяват от театрото. Нечовшко е постоянно да си в роля.
2. мъжете избират дали дадена жена ще е съпруга/майка/партньор още в началото на запознанството си с нея. Жените можем и да си мислим, че ние избираме, но в действителност е обратното.

Разбира се, има и трета опция, но тя отново няма да доведе до много дълготрайна връзка, а именно - да го "подлъжеш", че не може да те има или не си му в обхвата - тогава, като същи мъж, ще почне да му става интересно това, което си мисли, че не може да има, но въпросът е като го получи - ще го иска ли още.

Успех  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 257
Мдам, те умните, образованите, богатите и успели мъже се влюбват в душевността на жената.  Laughing Особено ергени, вероятно добре изглеждащи...  Rolling Eyes Малко или много този тип мъже могат да бъдат повърхностни и вероятно "лиглите", които описваш да са именно атрактивни и да са вид галене на егото за него.

# 8
  • Мнения: 4 418
Може пък човека въобще да не си търси сериозна връзка.

Теодора, ако този мъж те беше забелязал, до сега щеше да си разбрала.

# 9
  • Мнения: 25 684
Не мога да приема,че умен,образован и реализан мъж гледа основно външния вид. Thinking

Че какво друго? Доброто ти и любящо сърце? Това е дъвка за тийнейджъри. Ако е държал да си има свястна жена за майка на децата си, досега да си е намерил, дори няколко.
Всъщност, ти на колко години си?

ПП Ох, сетих се, че не ти е първа тема това за лов на успели мъже и така и се оказа.
Ами, какво да ти кажа... Успелите мъже затова са успели, защото умеят да се пазят от златотърсачки разни.
Освен да изчакаш да одъртее и да го тресне кризата на старостта, тогава стават лесна плячка. Успех!

Последна редакция: ср, 16 ное 2016, 13:36 от Как` Сийка

# 10
  • Мнения: 14 654
Не мога да приема,че умен,образован и реализан мъж гледа основно външния вид. Thinking

Защо не? Ако гледаше друго, досега да се е обзавел с жена и 2 деца. Да не мислиш, че тази апетитна хапка и други не са пробвали да я налапат? Ако човекът е искал нещо сериозно, да го е получил досега.

# 11
  • Мнения: 85
Досега кариерата му е била на преден план,работохолик е,но е имл сериозни връзки в миналото.

# 12
  • Мнения: X
Ами, не стана ясно в каква точно област е успял, но ако около него е пълно с умни, успели и ....."грозни" жени, разбираемо защо иска и търси в свободното си време нещо лежерно, глупаво и неангажиращо.
По-лесно е....

# 13
  • Мнения: 4 841
На въпроса ти конкретно:
Щом досега не те е "забелязал", шансът да лудне по теб клони към 0.
Най-много да си издействаш еднократен секс.
И това няма да я огрее  Laughing Повечето мъже с подобен профил са и доста преситени, именно защото около тях има голям брой леснодостъпни момичета, готови на всичко.
Както много хора дотук са казали - ако имаше някакъв шанс, вече щеше да е разбрала, а нямаше да пуска тема тук.

Ами, какво да ти кажа... Успелите мъже затова са успели, защото умеят да се пазят от златотърсачки разни.
Освен да изчакаш да одъртее и да го тресне кризата на старостта, тогава стават лесна плячка. Успех!

Щях да кажа нещо, но... млъкни сърце  Joy  Joy Joy
Да, винаги има шанс.
Keep dreaming, и чети "Красива мама"

# 14
  • София
  • Мнения: 24 839
Не мога да приема,че умен,образован и реализан мъж гледа основно външния вид. Thinking
В такъв случай, направи си ревизия и на " вътрешния" вид, за да прецениш дали си му по ръста.
Преди това е добре да го поразучиш- имал ли е сериозна връзка или е от заклетите ергени " кифлолюбители".

Общи условия

Активация на акаунт