Успелите мъже

  • 26 137
  • 351
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 782
Е, колко по-млад ? 10-12 години, айде да ги сложим 15 години разлика. Така можем да приемем, че единият партньор младее и е на акъла на по-младият от него.
Но 20-30 и нагоре години разлика ... Ситуацията намирисва. Кой ще е този 50 годишен, чийто акъл е като на 30 ?
Баш си е да изконсумираш младостта, тялото и младежкия дух на по-младия партньор. Peace

# 346
  • Мнения: 85
При мен нищо кой знае какво ....Излизахме няколко пъти в обща компания ,но не показва нищо към мен-държи се мило и дженталменски,но дотам.Определено имаме общи теми ,мямам проблем да завържа разговор с него, но той не предприема нищо.Единствентият ми вариант е да му пишапърва аз,ако отговори-отговори ,поне ще съм се пробвала.Някоя нормална жена би се отказала като вижда ,че има голям интерес от жени към него ,но аз съм си инат -харесала съм го и искам да го опозная. зодия Рак е,ако има знаечние за темата. Hug

# 347
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Още ли не си го туширала този мъж?
Лошо. Действай, че по Коледа може някоя друг да те изпревари. Sunglasses

# 348
  • София
  • Мнения: 24 839
При мен нищо кой знае какво ....Излизахме няколко пъти в обща компания ,но не показва нищо към мен-държи се мило и дженталменски,но дотам.Определено имаме общи теми ,мямам проблем да завържа разговор с него, но той не предприема нищо.Единствентият ми вариант е да му пишапърва аз,ако отговори-отговори ,поне ще съм се пробвала.Някоя нормална жена би се отказала като вижда ,че има голям интерес от жени към него ,но аз съм си инат -харесала съм го и искам да го опозная. зодия Рак е,ако има знаечние за темата. Hug
Има значение- мъжете раци се дърпат, като ги напъплиш.
Просто стой в полезрението му, без да показваш че си го забелязала, но покажи неща, които би оценил достатъчно, за да превключи на преден ход. Peace

# 349
  • Мнения: 3 784
Той просто не те харесва. Каквото и да направиш, няма да промениш този факт. Ако му беше интересна, щеше вече да си разбрала. Оттук нататък всяко твое действие те слага в графа "откачена досадница".

# 350
  • Мнения: 350
Ето какво прочетох във ФБ преди няколко седмици:
''Досега няма доказан случай яйцеклетка да гони сперматозоид. Не изневерявай на природата си!''.
Скъпа, повярвай ми - ако имаше кой да ме научи на това още когато бях малко момиче, щях да си спестя поне 70% житейски ядове, които не ми донесоха нищо освен сълзи, бръчки и загуба на ценно време.
Пишеш, че си инат - ами, съсипи си психиката, какво друго да ти кажем  Simple Smile
Пък дано след това помъдрееш.
Преживей, че вероятно не си му интересна. Фокусирай се върху нещо друго. Пък може и да те открие, да се влюби в теб и т.н.  Simple Smile

# 351
  • Мнения: 85
Сигурно сте прави и ще се откажа,оставам с впечатлението ,че е абсолютен педант,иска всичко да е перфектно(само си представям за жена какви претенции има),свикнал е да командва и да се въртят на пръсти около него,така че май ще е доста труден човек.

Общи условия

Активация на акаунт