Успелите мъже

  • 26 165
  • 351
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 12 473
Учудвам се на едно - на какво точно стъпва човек, който угажда на гаджето си с реплики на парфюмчета и бурканчета, тайно пъхнати в чаната, че да се надсмива на друг, който подарява часовници...
На същото, на което почиват констатациите, че няма как да не си взел мъжа за пари точно..))

# 316
  • Мнения: 14 654
Трябва да имаш разлика талия-ханш повече от 20 %,

Би ли пояснила тези 20% от какво се взимат? Не за друго, а защото процентите сами по себе си носят информация, когато е ясно от какво се взимат. Едно е 20% от талията+ханша, друго само от едно от двете.
Да кажем - талия 60 см, ханш 88. Тогава 1/5(60+88)=29.6 см. От друга страна 88-60=28, значи излиза, че мерките са почти идеални, така ли?

# 317
  • Мнения: 2 718
Трябва да имаш разлика талия-ханш повече от 20 %,

Би ли пояснила тези 20% от какво се взимат? Не за друго, а защото процентите сами по себе си носят информация, когато е ясно от какво се взимат. Едно е 20% от талията+ханша, друго само от едно от двете.
Да кажем - талия 60 см, ханш 88. Тогава 1/5(60+88)=29.6 см. От друга страна 88-60=28, значи излиза, че мерките са почти идеални, така ли?
обиколката на талията да е равна на обиколката на ханша минус поне 20 %. Това е инстинктивно приемлива "секси" форма. Интересното при изследванията е, че мъжът в размножителен период не възприема като секси размера на талията или ханша примерно талията да е 60 см , а именно съотношението между тях. т.е съотношение 100 ханш и 80 талия е ок също. 20 % разлика е минимум

# 318
  • Мнения: 14 654
20% от кое питам? 20% от обиколката на талията или от обиколката на ханша? Защото талия 80, а ханш 100 прави разлика 20 см, която е 20% от обиколката на ханша, обаче аз ти гарантирам, че жена с такива мерки не се харесва на мъжете, освен ако не говорим за мъже, които си падат по косатки.
За база се взима талия 60, ханш 90, при които формулата  ханш-талия=1/5(ханш+талия) е абсолютно точна. Жена с талия 80 и ханш 100 е бременна някъде в седмия месец.

# 319
  • Мнения: 2 718
20% от кое питам? 20% от обиколката на талията или от обиколката на ханша? Защото талия 80, а ханш 100 прави разлика 20 см, която е 20% от обиколката на ханша, обаче аз ти гарантирам, че жена с такива мерки не се харесва на мъжете, освен ако не говорим за мъже, които си падат по косатки.
За база се взима талия 60, ханш 90, при които формулата  ханш-талия=1/5(ханш+талия) е абсолютно точна. Жена с талия 80 и ханш 100 е бременна някъде в седмия месец.
написала съм кое точно - как може да вземем 20 % от обиколката на талията и да изградим съотношение с ханша? Правилно си изчислила 100 ханш към 80 талия-това е минимума. Тук не става дума коя е косатка или манекенка по нечии виждания. Това е съотношение, което показва правилно развитие на тазовите кости и предполага плодовитост на жената. За щастие биологията не се влияе особено от модата и концепции за красота, а от по-други неща. Блондинките не са толкова популярни, защото русата коса е красива, а защото е белег за по-високи нива на женски полови хормони и по-голяма плодовитост.

# 320
  • Мнения: 14 654
Точно защото нищо не си написала, затова и питам. Написала си 20%, а това е пълна глупост, когато не казваш 20% от какво. Мисля, че имаш проблем с материала по математика за пети клас и затова не си разбрала формулата и аз просто ти я разяснявам, не само на теб, а не всички, според които красотата е някакви си там числа. Пиша го не за друго, а за да не заблуждаваме ловците на успели мъже, че със задница 100 и талия 80 имат шанс за нещо повече от пощипване в кръчмата от кварталния пианица.

# 321
  • Мнения: 2 718
Точно защото нищо не си написала, затова и питам. Написала си 20%, а това е пълна глупост, когато не казваш 20% от какво. Мисля, че имаш проблем с материала по математика за пети клас и затова не си разбрала формулата и аз просто ти я разяснявам, не само на теб, а не всички, според които красотата е някакви си там числа. Пиша го не за друго, а за да не заблуждаваме ловците на успели мъже, че със задница 100 и талия 80 имат шанс за нещо повече от пощипване в кръчмата от кварталния пианица.

Янечек, постът ми беше по-скоро шеговито-ироничен и все пак по-ясно от "обиколката на талията да е равна на обиколката на ханша минус  поне 20 % " не виждам как може да е. Внушението, че жена, която не притежава идеални мерки, може да се надява само на пощипване от квартален пияница е толкова гнусно и тъпоумно, че ми се догади. Надявам се, че не учите дъщерите си, че ако имат 100 ханш, трябва да се примирят с най-лошото от мъжете....На мен отдавна ми е минало времето да зашеметявам мъже с липса на задник, но има много млади момичета, които си мислят, че са нищожества, заради подобни изцепки. А това дори не е вярно и никога не е било. Сексапилът е комбинация от физически качества и визуалната оценка /която е много индивидуална/ е единствена само по снимките в интернет и списанията. На другите места ние възприемаме другите чисто физически с всичките си 5 сетива и при ритуалите за размножаване /чисто биологически/ при приматите визуалната оценка на "красота" не е най-важна.  Ако беше - щяхме да имаме шарена козинка, както птиците имат пъстри пера. Оценката е на други качества, когато е на биологично ниво. Информация за голяма част от тези качества идва и от другите сетива, без да споменавам успешното изпълнение на социалните ритуали при размножаване. Хайде да не сме просто задници с определен размер, а?

# 322
  • Мнения: 3 784
Абе, честно казано, голямо дупе с тънко кръстче спокойно може да е сексапилно и некосатчесто, стига между дупето и кръстчето да не са наслагани сланина до сланина, които да правят варелоподобен изглед отзад и кексов отпред. В общия случай на пълни жени обаче рядко липсват.

Иначе това, за което говорите, е "златното сечение" 0.7, което е талия, делено на ханш. Но и моите наблюдения са, че колкото по-малко дебела е една жена, толкова по-голям избор има, при други качества константа.

# 323
  • София
  • Мнения: 1 594
Моите наблюдения пък са, че именно пълните жени и не толкова красивите имат най-успешни бракове. Точно защото мъжете им не са ги избирали по хубост, а заради много по-смислени качества, които не се обезценяват с времето, за разлика от външния вид  Peace

А на авторката не знам какво друго да кажа, освен да спре да се занимава с глупости и да си намери някого от своята черга.

# 324
  • Мнения: 3 784
Това е толкова изтъркан рефрен - че ако една жена изглежда добре, то тя няма други качества. Тогава защо всяка жена с разнообразни качества се стреми да изглежда колкото е във възможностите й по-добре? Защото не цени външния вид ли? Точните ми думи са, че колкото по-хубава е една жена, толкова по-широк избор има, което е логически факт. Оттам нататък какво ще избере от въпросния по-широк избор и как ще живее с него зависи от останалите й качества.

# 325
  • София
  • Мнения: 1 594
О, не споря за това.
Но е факт, че мъжете често са повърхностни и реагират първосигнално на външния вид. Всяка наистина красива жена страда малко или много от комплекса "дали мъжът ми щеше да се влюби в мен, ако не изглеждах така?". Както и при всеки богат мъж сигурно има сянка на съмнение дали жена му щеше да е с него, ако беше социално слаб.

# 326
  • Мнения: 3 784
Е, може би е нямало (да се влюби в нея).  Simple Smile Първоначалното привличане на база "химия" винаги включва съвкупността от външен вид и излъчване, после идват подробностите кой какъв е.

 Признавам, че не разбирам обидата от това да те харесват заради вида ти или амбицията ти - нали са все качества, присъщи на теб, част от теб.

Последна редакция: ср, 23 ное 2016, 01:27 от Априлска вълшебница

# 327
  • София
  • Мнения: 1 594
Признавам, че не разбирам обидата от това да те харесват заради вида ти или амбицията ти - нали са все качества, присъщи на теб, част от теб.

Да, но са преходни повече от всичко друго. Доста по-трудно е да оглупееш рязко с възрастта, отколкото да се сбръчкаш и увиснеш  Laughing Тоест, не е много радостно да знаеш, че са с теб заради нещо, което няма да притежаваш след 10-20 години. Затова и не ги разбирам тунингованите Барбита, които си мислят, че с красота ще се уредят за цял живот. И това го казвам от позицията на средностатистическа кифла, която също отделя много време и усилия за външния си вид, но имам достатъчно реалистичен поглед над нещата, за да съм наясно, че в дългосрочен житейски план полза от това няма.

# 328
  • Мнения: 3 784
Преходност вероятно в смисъл, че на 50 няма да си копи-пейст на себе си на 20, но хубавата жена на 50 е била хубава и на 40, 30 и 20. Пък има и жени на 60 и 70, които ти е кеф да гледаш. Но може би говорим за различни неща, като обсъждаме красота, защото "тунинговано Барби" доста пъти не е точно естетична гледка.

За другото, всичко може да замине при определени обстоятелства и ако се страхувам още отсега кое точно Той ми е харесал, ама дали няма да загубя въпросното качество и какво ще стане тогава - животът ще стане твърде изпълнен със страхове и подозрения. Той е харесал мен, което включва целия пакет, но за да е опознал пакета, интересът му е бил привлечен още в момента, в който не е имало как да знае какво точно има в него.

# 329
  • Мнения: 14 654
Янечек, постът ми беше по-скоро шеговито-ироничен и все пак по-ясно от "обиколката на талията да е равна на обиколката на ханша минус  поне 20 % " не виждам как може да е. Внушението, че жена, която не притежава идеални мерки, може да се надява само на пощипване от квартален пияница е толкова гнусно и тъпоумно, че ми се догади.

A на мен ми се гади като трябва да обяснявам очевидни неща на вечно неразбралите, също ми се гади от опит за математически шеги от хора, които не могат да смятат.
Нямам нищо против опита за ирония, само исках да разбера тия 20% от какво се начисляват и зададох учтив въпрос, дори придружен с пример, така че и малоумен да схване, а ти взе да се пундиш, вместо да обясниш като нормален човек. Второ - исках да кажа, че най-вероятно си объркала формулата, защото няма как да е, както казваш и затова написах каква е вярната сметка, само за информация на тези, които ще се заемат да я приложат за себе си - нека знаят какво да смятат  Peace
И трето - конкретните мерки, които ти си дала за пример, ги коментирах единствено в контекста на темата - какво може да очаква приносителката им ако тръгне на лов на мъже, стъпвайки само върху физическите си данни. Писа ли авторката, че нейният човек си падал по Барбита - писа, писа ли, че целта е да си улови богат мъж - писа. Единственото, което казах, е, че с тръгнеш ли напред с талия 80 см, което по всички калкулатори ще е извън здравословната зона, не можеш да се надяваш на кой знае какво.

Общи условия

Активация на акаунт