Успелите мъже

  • 26 158
  • 351
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 718
чудно- аз не мога да смятам, а ти не можеш да четеш и се заформи интересна дискусия явно. Още във втория си пост обясних какво точно имам предвид много ясно. Това, че на теб не ти харесва или не си разбрала е съвсем друг проблем. Шегата ми не беше "математическа", но ти и това не си разбрала. Даже 15 годишният ми син е достатъчно умен, когато го питам дали момичето, което харесва е красиво, да отговори не "тя има 60 талия", а "за мен е най-красивата"

# 331
  • Мнения: 14 654
Не, не, точно аз мога да чета, а ти отговори чааак в последния си пост  Wink Каквото си написала, си седи, а именно безсмислената реплика, че разликата талия/ханш трябва да е 20%. Е, ако това за теб е определеност, за всички други е глупост.
Не знам колко е умен 15-годишният ти син, но дано не се е налагало ти да му обясняваш задачите от проценти.
Пък и ти вкара числата в тази история, не аз. Аз само поправих сметката, че ти беше крива.

# 332
  • Мнения: 19 327
В средите, в които търсят барбита, действително държат жените да са много слаби - в тези среди и нормално слаба жена без затлъстяване се счита за дебела. Обаче много малко от тези слаби жени са фигура като пясъчен часовник. Повечето приличат в тялото на гладуващи момчета, но със силикон. Сравнително рядко се среща този тип фигура и не може да се постигне с диети и упражнения. Със сигурност и масовата жена не е с 30% по-голям ханш от талията, нито с талия 60 см. Може да се види в размерите за конфекция - 60 см талия са най-малките размери и по обмерни данни тази талия не върви с ханш и гръдна 90 см, ами и двете са по-малко число, като формата е по-скоро круша. Една жена, която е като пясъчен часовник, ако талията ѝ е Х размер, трябва да вземе за ханша си 2 размера над Х, а за горно облекло поне 3 размера над Х. Ясно е, че размерите и съотношенията на конфекцията отговарят на размерите на масовия средностатистически клиент.

# 333
  • Мнения: 14 654
Точно така е, затова мерките 90-60-90 се наричат идеални, а не често срещани. И не се постигат с неядене, просто трябва така да си се родил. Друг въпрос е на каква височина трябва да са разположени, защото надали барбито е високо 1,60, все пак трябва и да е дългокрако.

# 334
  • Мнения: 19 327
Да бе, ама нашенските барбита не са като руските например - при нас и ниски, и късокраки, и равни от гърба до гъза успяват да се пласират, и то с външност. Че и приличащи на вълци в лицата, с единствената уговорка, че трябва да са слаби.

# 335
  • Мнения: 615
И на мен винаги ми е било интересно как момичета/жени, които са пълни коне в сурата без грам чар дори,(много рядко мога да давам такива квалификации, аз съм от хората, които винаги търсят и съответно намират хубавите черти в хората) се котират при разни готини пичове. По-нахални ли са или по-лесни, защото не получават много внимание.

В тази връзка веднъж попитах ММ какво харесват мъжете в такива жени. Отговорът беше "Задникът!" Grinning

# 336
  • Мнения: 2 718
Трябва да имаш разлика талия-ханш повече от 20 %,

Би ли пояснила тези 20% от какво се взимат? Не за друго, а защото процентите сами по себе си носят информация, когато е ясно от какво се взимат. Едно е 20% от талията+ханша, друго само от едно от двете.
Да кажем - талия 60 см, ханш 88. Тогава 1/5(60+88)=29.6 см. От друга страна 88-60=28, значи излиза, че мерките са почти идеални, така ли?
обиколката на талията да е равна на обиколката на ханша минус поне 20 %. Това е инстинктивно приемлива "секси" форма. Интересното при изследванията е, че мъжът в размножителен период не възприема като секси размера на талията или ханша примерно талията да е 60 см , а именно съотношението между тях. т.е съотношение 100 ханш и 80 талия е ок също. 20 % разлика е минимум
ще цитирам втория си пост. след който ти продължи да не разбираш и прекратявам дискусията с теб. Колко е умен синът ми и колко добре го възпитавам не е тема, по която бих приела мнението на комплексарка, смятаща за достойна за любов и внимание само жена с определени физически размери.

# 337
  • Мнения: 3 784
Точно така е, затова мерките 90-60-90 се наричат идеални, а не често срещани. И не се постигат с неядене, просто трябва така да си се родил. Друг въпрос е на каква височина трябва да са разположени, защото надали барбито е високо 1,60, все пак трябва и да е дългокрако.

Ако си се родила с тази пропорция, но после си надебеляла здраво, с неядене ще стане.  Laughing

Последна редакция: ср, 23 ное 2016, 23:19 от Априлска вълшебница

# 338
  • Мнения: 2 792
Здравейте дами,
харесала съм си мъж-хубав,успял,ерген на 40 години.Всичко добре ,но не знам как да подходя с такъв мъж-досега съм била с обикновени момчета с неосособено големи възможности...да го търся ли аз или да чакам..не сме излизали само двамата досега,по-скоро в обща компания и не знам как да му направя впечатление.
От познатите ми оставам с усещането,че "хлътва" по лигли,а не ми се връзва с образ му-сериозен,успял и респектиращ мъж. Thinking
Как да подходя към него?

Ти имаш ли какво да предложиш? Иначе казано - твоите успехи съизмерими ли са с неговите?

# 339
  • Мнения: 22 036
Аз отивам или да си търся нещо младо или да си поръчвам погребение.

# 340
  • Мнения: 12 473
Аз отивам или да си търся нещо младо или да си поръчвам погребение.


Що бе?? Ти си баш в златната среда - можеш и от двете да избираш..))

# 341
  • Мнения: 25 895
Аз отивам или да си търся нещо младо или да си поръчвам погребение.


Що, да не ти свърши пиенето? Я си налей едно и стой тук да четем бисери.  Laughing

# 342
  • Мнения: 22 036
Пиене няма за съжаление. Освен пуканки да си изпукам newsm78

# 343
  • Мнения: 19 327
Не разбрах каква връзка имат младите мъже и погребенията с темата, но е факт, че и на хората от двата пола, успели да достигнат една по-зряла/напреднала възраст, им е по-лесно да си уредят погребението, отколкото да се сдобият със значително по-млад партньор, който да ги обича безкористно. За мен лично е и нездраво и егоистично желанието да искаш да си със значително по-млад мъж или жена. Сякаш се опитваш да изсмучеш младостта на този млад човек, за да се подмладиш самия ти, така че намирам за разумно и при двата пола младостта да се оценява и да се разменя скъпо, особено ако връзката със значително по-възрастния партньор не само те принуждава да улегнеш и да се състариш преждевременно, но и по някакъв начин заради отношението на този партньор губиш някакви житейски перспективи, каквито би имал, за които иначе притежаваш потенциал.

# 344
  • Мнения: 6 122
Не разбрах каква връзка имат младите мъже и погребенията с темата, но е факт, че и на хората от двата пола, успели да достигнат една по-зряла/напреднала възраст, им е по-лесно да си уредят погребението, отколкото да се сдобият със значително по-млад партньор, който да ги обича безкористно. За мен лично е и нездраво и егоистично желанието да искаш да си със значително по-млад мъж или жена. Сякаш се опитваш да изсмучеш младостта на този млад човек, за да се подмладиш самия ти, така че намирам за разумно и при двата пола младостта да се оценява и да се разменя скъпо, особено ако връзката със значително по-възрастния партньор не само те принуждава да улегнеш и да се състариш преждевременно, но и по някакъв начин заради отношението на този партньор губиш някакви житейски перспективи, каквито би имал, за които иначе притежаваш потенциал.

Да, със сигурност има и някои индивиди с болни амбиции по отношение на млад партньор. Но понякога просто на човек така му върви, да създава връзки с по-млади от него, да харесва по-млади и те също него, мислейки си, че са на една възраст и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт