Успелите мъже

  • 26 135
  • 351
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Имал е сериозни връзки,едната -десет години.

# 16
  • Мнения: X
Такаааа, сега ще споделя от опит. Имах връзка около 2 години с такъв мъж. Милионер, със собствен бизнес, достатъчно преуспял и да кажем що - годе известен, особено в един конкретен бранш. Та, с господина (който в момента още няма 40) имахме неангажираща връзка. Под неангажираща описвам - секс, пътувания, ресторанти и т.н., но без съжителство и без да търсим сметка един на друг кой къде ходи и какво прави. Когато ни е хубаво сме заедно, когато не - всеки се оправя. Първо - този тип мъже винаги подхождат с резерви към абсолтно всяка жена. Златотърсачките са им ясни, специално моя бивш беше имал не една "връзка" с плеймейтка или манекенка (достатъчно известни в публичното пространство) и знам защо беше с мен - беше му втръснало от кифлеещи силиконови мадами, които ги интересува само колко лайка имат на снимките във ФБ. И случайно се срещнахме - обща компания. Няколко излизания, докато една вечер не ми позвъни непознат номер - вдигнах и беше той. С покана за вечеря, насаме, защото съм била мистерия за него (а той винаги разгадавал жените) и искал да ме опознае. Аз не съм известна, не съм силиконка, смея да кажа, че изглеждам достатъчно добре и наистина (и той като човек работохолик) с мен той просто можеше да бъде себе си. Да се отпусне, да се разлигави, да поговори, т.е. просто да БЪДЕ. Естествено чисто по мъжки очите му шареха (никога не съм се притеснявала), но в крайна сметка се връщаше при мен. В един момент реши, че иска да пробваме нещо по - сериозно и ми предложи да спрем да се срещаме със странични хора и ако потръгнат нещата  да заживеем заедно. Реших, че може поне да пробваме - в крайна сметка не се получи. Той наистина си е работохолик, постоянно ходи по събития, командировки и общо взето ако се прибе вкъщи преди 12-1 през ноща си е чудо. Не издържах, просто не съм жена, която да чака мъжа си вкъщи да се прибере, за да и обърне внимание. Разделихме се абсолютно приятелски, до ден днешен се чуваме и виждаме от време на време. Той все още е сам, няма сериозна връзка. Аз за сметка на него съм сериозно обвързана и мислим за дете...  Heart Eyes Та, съществува вариант, в който ако реши, че не може да те има да те подгони, но за тази цел най - малко трябва да привлечеш вниманието му по някакъв начин, най - вече с акъл в главата. На тях опаковката им е ясна, тя е задължителна, но ако има нещо и в главицата - тогава имаш шанс...  Wink

# 17
  • Мнения: 712
Теди , пусни поне една твоя снимка , да видим на какво трябва да клъвнат тия ергени .  Rolling Eyes
  В предната тема ти бяха дали някакъв списък с богати ергени , какво стана с тях ? Успя ли да ги преслушаш всичките  ? Дай малко пикантерии .

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Имал е сериозни връзки,едната -десет години.
Щом за 10 год не се е оженил и няма дете, значи не търси това. Та ако ти търсиш това не си губи времето. Ако не - действай.

# 19
  • Мнения: 736
 ooooh! Понякога като чета отговорите и се чудя как тук, в този форум всички жени знаят всички мъже само по критерий- възраст, бизнес и бивша връзка  Crazy

 Имам много близък мой приятел на 44г., бизнесмен(не е наследен), ерген. Винаги когато сме засягали темата защото на всички жени им е било интересно той защо е сам, не една или друга си вадят изводи, че той харесва лиглите. Всяка следваща се смята за по-по-най от всички предишни. На мен ми е споделял искрено защо няма човек до себе си, отговора му беше, че без значение лигли, кифли или отговорно жени, без значение възрастта им, всички до една го харесват за това, че е успял мъж и изглежда добре за годините си. Казвал ми е, че никоя никога не го е харесала заради самия него, никога никоя не е смеела да застане в опозиция, винаги се съгласявали с него, пречупвали себе си заради парите и социалния статус в обществото. Не веднъж е казвал, че е дал огромна жертва за да бъде това, което е.

Последна редакция: ср, 16 ное 2016, 15:28 от Divineee

# 20
  • Мнения: 85
Значи да го повъртиш малко и да не се съгласяваш за всичко с него дава добър резултат?

# 21
  • Мнения: 736
Ми не мисля, че в твоя случаи говорим за това.
В поста си обясних  за връзка а не за свалка.
 А на теб какъвто и съвет да ти дадат, няма да проработи, тези мъже много добре знаят кога ги лъжат и кога човек е искрен с тях, не се подават на жалки манипулации, не заради друго са успели.

# 22
  • Мнения: 5 584
ooooh! Понякога като чета отговорите и се чудя как тук, в този форум всички жени знаят всички мъже само по критерий- възраст, бизнес и бивша връзка  Crazy

 Имам много близък мой приятел на 44г., бизнесмен(не е наследен), ерген. Винаги когато сме засягали темата защото на всички жени им е било интересно той защо е сам, не една или друга си вадят изводи, че той харесва лиглите. Всяка следваща се смята за по-по-най от всички предишни. На мен ми е споделял искрено защо няма човек до себе си, отговора му беше, че без значение лигли, кифли или отговорно жени, без значение възрастта им, всички до една го харесват за това, че е успял мъж и изглежда добре за годините си. Казвал ми е, че никоя никога не го е харесала заради самия него, никога никоя не е смеела да застане в опозиция, винаги се съгласявали с него, пречупвали себе си заради парите и социалния статус в обществото. Не веднъж е казвал, че е дал огромна жертва за да бъде това, което е.

А пък аз от моя опит ще кажа, че кой каквото търси, такова намира. Имах двегодишна връзка с успял мъж в смисъла, който се влага в темата и мога да кажа, че този мъж и в най-невинното ми действие търсеше някаква задна мисъл. Беше добър и интелигентен човек, страхотно чувство за хумор, разбирахме се чудесно, обичах го наистина. Само че постоянно се чувствах като на изпит... настояваше да ми дава пари, при непрекъснатите ми откази ме гледаше с подозрение, няколко пъти имахме големи скандали, защото без мое знание ми беше платил битовите сметки. Върнах му парите тогава, а той просто не знаеше как да осъзнае, че не съм с него заради някакви материални облаги. Когато след две години реши, че аз съм жената за него и ми предложи съвместно съжителство, аз прекратих връзката. Прекалено се бях изморила да се доказвам и да бъда виновна по презумпция. Та така, напълно възможно е да е имало свестни жени покрай твоя приятел, но той в стремежа си да ги разобличи, вече вижда и несъществуващото. Пък ако наистина никоя жена от всички изброени прослойки не го харесва заради него самия, нещо в него не ще да е наред.

# 23
  • Мнения: 100
Един мъж или те харесва или не!Никога не съм разбирала жени ,които са готови на всичко за да при влекът вниманието на даден мъж. Аз на твое място бих искала човекът отсреща да се влюби и да хареса самата мен,а не някаква илюзия измислена от мен.
Но хора всякакви...

# 24
  • Мнения: 736
ooooh! Понякога като чета отговорите и се чудя как тук, в този форум всички жени знаят всички мъже само по критерий- възраст, бизнес и бивша връзка  Crazy

 Имам много близък мой приятел на 44г., бизнесмен(не е наследен), ерген. Винаги когато сме засягали темата защото на всички жени им е било интересно той защо е сам, не една или друга си вадят изводи, че той харесва лиглите. Всяка следваща се смята за по-по-най от всички предишни. На мен ми е споделял искрено защо няма човек до себе си, отговора му беше, че без значение лигли, кифли или отговорно жени, без значение възрастта им, всички до една го харесват за това, че е успял мъж и изглежда добре за годините си. Казвал ми е, че никоя никога не го е харесала заради самия него, никога никоя не е смеела да застане в опозиция, винаги се съгласявали с него, пречупвали себе си заради парите и социалния статус в обществото. Не веднъж е казвал, че е дал огромна жертва за да бъде това, което е.

А пък аз от моя опит ще кажа, че кой каквото търси, такова намира. Имах двегодишна връзка с успял мъж в смисъла, който се влага в темата и мога да кажа, че този мъж и в най-невинното ми действие търсеше някаква задна мисъл. Беше добър и интелигентен човек, страхотно чувство за хумор, разбирахме се чудесно, обичах го наистина. Само че постоянно се чувствах като на изпит... настояваше да ми дава пари, при непрекъснатите ми откази ме гледаше с подозрение, няколко пъти имахме големи скандали, защото без мое знание ми беше платил битовите сметки. Върнах му парите тогава, а той просто не знаеше как да осъзнае, че не съм с него заради някакви материални облаги. Когато след две години реши, че аз съм жената за него и ми предложи съвместно съжителство, аз прекратих връзката. Прекалено се бях изморила да се доказвам и да бъда виновна по презумпция. Та така, напълно възможно е да е имало свестни жени покрай твоя приятел, но той в стремежа си да ги разобличи, вече вижда и несъществуващото. Пък ако наистина никоя жена от всички изброени прослойки не го харесва заради него самия, нещо в него не ще да е наред.

Имало е, беше сгоден  но почина в катастрофа.
 Темата е много индивидуална, много от мъжете придобиещи власт и пари, променят коренно мирогледа си и светоусещането си, което води и до промяна и в любовен аспект но пък има много от тях, които не се променят, може в работата да са едни но си остават същите за приятелите и половинките си. Бих казала, че съм с един такъв успял мъж, той ме намери, не съм търсила начин да го свалям и по-скоро той трябваше да ми докаже, че няма да се подиграе с мен.
 Но в случая на авторката, тук става въпрос точно за тези жени, които споменавам и за създаването на съвсем различен образ. Обидно е това, и за жената която го прави и за мъжът, че го приемат за глупак!!

# 25
  • Мнения: 85
Нямам някакви планове ,но го съжалявайте,просто ми хареса, привлече ми вниманието и имам интерес да го опозная по-добре. Peace не съм мислила да го "хващам" на всяка цена.Пуснах темата,за а чуя мнение на жени,които са общували с такъв тип мъже,на мен ми е ясно,че е преситен от женско внимание ,а досега не съм се сблъсквала с това.

# 26
  • Мнения: 736
Нямам някакви планове ,но го съжалявайте,просто ми хареса, привлече ми вниманието и имам интерес да го опозная по-добре. Peace не съм мислила да го "хващам" на всяка цена.Пуснах темата,за а чуя мнение на жени,които са общували с такъв тип мъже,на мен ми е ясно,че е преситен от женско внимание ,а досега не съм се сблъсквала с това.

Пробвай да се сближиш с него, общувай с него, след това заяви симпатиите си. Нищо кой знае какво.

# 27
  • Мнения: 85
Май това ми  е варианта, просто се тревожа,че не съм атрактивна "лигла",от тези ,след които се обръщаш. Tired Как се провокира интереса на такъв мъж,който има всичко,лесно получава ,каквото пожелае..с какво го грабваш?

# 28
  • София
  • Мнения: 8 002
Успял, неуспял, ако те харесваше, щеше да разбереш и нямаше да останеш неинформирана. На 40-годишна вьзраст единици са патологично срамежливите индивиди.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 489
Значи да го повъртиш малко и да не се съгласяваш за всичко с него дава добър резултат?
Каква блажена илюзия, че мъж се лови и то с номера. Мъжете не са идиоти, успелите още по-малко. Или ще те хареса, или не. Ако те харесва ще търси компанията ти, ако не, няма да я търси. Ако имате връзка и си подхождате ще сте заедно, иначе – не.
Бъди себе си, което не означава да се разкриваш напълно и да го преследваш, естествено. Но щом той е на около 40, вероятно и ти не си на 20, та сигурно си имаш стереотипи при отношенията с мъже. Ако много се преструваш, за да се харесаш на някого, едно, че е възможно това да се усети, второ, като лъсне истината ще изчезнеш от живота му.

И пиша тук, защото онова, което ми е интересно за пореден път в такава тема е, че авторката не се пита и за секунда дали е възможно той да не и допадне. А това е също толкова вероятно, колкото и обратното. Отношенията са взаимност.

Общи условия

Активация на акаунт