Успелите мъже

  • 26 166
  • 351
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 803
От познати, уж да го питам за нещо.
А какво пречи да изчакаш той да те потърси "за да те пита нещо" ако има такова желание?

Не знам какво ще кажат познатите на другите пишещи тук, но сред моите няма нито един, който да харесва жени, които се предлагат сами. Или който да не е в състояние да заговори харесваната от него жена, да и вземе координатите, да я добави във Фейсбук и да я покани на среща, защото "го е страх" или всички останали глупости, с които обикновено се облъчват жените, решили да се самопредложат.

Какво и да напишеш ще кажеш само "Ела, Вълчо, изяж ме". И вероятно ако напишеш точно това имаш шанс поне да бъде оценено чувството ти за хумор. Всичко останало е мрачна и срамна работа, и не искаш да знаеш с какви думи се коментират подобни изпълнения.

Love!, тук не става дума за детската градина, а за "успял" мъж на почти 40 годишна възраст.

# 61
  • Мнения: 4 841
От познати, уж да го питам за нещо.

Излагаш се. Недей.
Защо да се излага?И защо да си загуби достойнството?-(по Бояна)


Е, ако сама не виждаш качествената разлика между описаната от теб ситуация и тази на девойката, аз няма как да ти го обясня.

# 62
  • Мнения: 46 650
teodora_chavdarova, щом имате общи познати, позавърти се "случайно" като е с тях. Веднага ще се усети има ли интерес или не.
Защо да е подвеждащо?
Едва ли един мъж класифицира жените така:"По тази съм хлътнал, по тази не!".
И те определят жените като красиви/грозни/дебели/слаби/чаровни/скочубри .....    Laughing
Вероятно. Но ги определят спрямо това дали са хлътнали или не  Laughing

# 63
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Реших да му взема номера и да му пиша-няма какво да губя. Whistling

Интересно ми е какво си му писала. Ако искаш, напиши го и тук, обещавам да го дам на двама много успели и необвързани мъже (на 39 и на 43 години), които са ми много близки, и ще ти кажа после реакциите им - как биха реагирали, ако жената им харесва, и ако не им  Laughing

Направо давай номерата им на  teodora_chavdarova- да не се губи ценно време.  Laughing

# 64
  • Мнения: 85
Не съм писала още ,май ще поизчакам да мине още време и да поизлизаме в обща компания.питах една приятелка,имал е взамне-даване с едно момиче преди,показа ми го типично"барби" Whistling,но отношенията им не са били сериозни,по-скоро тя не е искала да се обвърже.Явно,когато си хареса жена е активен,но се е разочаровал,въпреки че е казал,че му е слабо място или "слабост" нещо в този дух,но в крайна сметка не я търси ,така че не я мисля.Ще поизчакам,дано имаме общи теми и ме забележи.

# 65
  • Мнения: 635
Не мога да приема,че умен,образован и реализан мъж гледа основно външния вид. Thinking

Трябва да е много глупав и комплексиран за да не гледа ТОЧНО външния вид.
Та това е основната ценност на жената.
Даже неуспяли гледат това, а успяли пък хептен.
Красотата на жената до тях е визитната им картичка. Тя подчертава цената на мъжа.

# 66
  • Мнения: 12 473
Има и такива мъже, които се кефят на това да драпаш за тях.
Ама няма как да знаеш..)

# 67
  • Мнения: 635
Има и такива мъже, които се кефят на това да драпаш за тях.
Ама няма как да знаеш..)


"Кефят се" не значи че обичат тези, които драпат за тях.  Едно е да ти чешат егото, и друго- да те карат да обичаш.

# 68
  • Мнения: 12 473
От личен опит ли го знаеш? newsm78

Има всякави. И такива, които наистина много харесват жената да "се бори" за тях.

С което изобщо не навивам авторката да постъпи така - но ако си мисли, че това е последният й шанс - защо не?

# 69
  • Мнения: 635
От личен опит ли го знаеш? newsm78

Има всякави. И такива, които наистина много харесват жената да "се бори" за тях.
Има всякакви, но тези които описваш нито са мъже, нито умеят да обичат.

# 70
  • Мнения: 12 473
Пак питам - от личен опит ли споделяш?

# 71
  • Мнения: 635
Пак питам - от личен опит ли споделяш?

Естествено. При половин век живот имам достатъчно опит за споделяне.

# 72
  • Мнения: 12 473
Тогава приеми, че има и други/случаи, както и гледни точки..))

# 73
  • Мнения: 635
Тогава приеми, че има и други/случаи, както и гледни точки..))

За половин век живот знам достатъчно за всички случаи и грешни гледни точки.

# 74
  • Мнения: 12 473
Wink
Аз пък за половин век само се убедих, че колкото знам - два пъти повече не знам..)
 bouquet

Общи условия

Активация на акаунт