Успелите мъже

  • 26 166
  • 351
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 898
Бояна, тя не търси мъж, който да ѝ допада. Търси богат и известен. Да де, успял. Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 12 803
Бояна, тя не търси мъж, който да ѝ допада. Търси богат и известен. Да де, успял. Laughing
А, да, вярно, съжалявам...  Embarassed Тогава дано да е много красива или да е добър манипулатор, рядко, но се случва и богатите, пардон, успелите, да клъвнат на нещо такова. Ама тези двете са от нещата в жанр "или го имаш, или го нямаш". Щом са попаднали в една компания, тя не знае какво да прави, пита във форум и той все още не се е залетял да тича след нея, преценявам шансовете като много малки. Но да видим. Peace

# 32
  • Мнения: 14 654
Тогава дано да е много красива или да е добър манипулатор, рядко, но се случва и богатите, пардон, успелите, да клъвнат на нещо такова.

Дано, ама едва ли, иначе нямаше да се чуди как може един успял мъж да обръща толкоз много внимание на външния вид и да ни пита нас как се въртят номерца, щеше вече да ги е извъртяла и да мърка влюбено в обятията му, но това не се случва, дори се чудя дали изобщо му е показала, че съществува или засега само си го е набелязала.

# 33
  • София
  • Мнения: 24 839
Как се провокира интереса на такъв мъж,който има всичко,лесно получава ,каквото пожелае..с какво го грабваш?
С характер, според мен.
И с игнориране на факта, че е успял в работата си, благодарение на което има добри доходи.
Работохолизмът не е положително качество- напротив, показва наличието на липси, които се компенсират със заравяне в работата.
Просто бъди себе си и не играй- каквото не ти харесва, не го приемай и не се примирявай.
Когато имаш различно мнение- отстоявай го.
Ако са ти сериозни симпатиите де, щото, ако е номера да те поизведе насам- натам срещу секс, е друг разказ.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 803
Тогава дано да е много красива или да е добър манипулатор, рядко, но се случва и богатите, пардон, успелите, да клъвнат на нещо такова.

Дано, ама едва ли, иначе нямаше да се чуди как може един успял мъж да обръща толкоз много внимание на външния вид и да ни пита нас как се въртят номерца, щеше вече да ги е извъртяла и да мърка влюбено в обятията му, но това не се случва, дори се чудя дали изобщо му е показала, че съществува или засега само си го е набелязала.
Мхм, това казвам и аз. Но кой знае, пък да бъдем оптимисти. Ако не друго може да заключи на края на неслучилата се история, че богатите мъже са задници и да се омъжи за някой не толкова успял, но добър човек.  Grinning Sunglasses

absurT, как се игнорира факта, че някой е успял? Така, чисто практически питам. Държи се с него като с боклук, вика го да и оправи казанчето на тоалетната, разказва му колко са гнусни богаташите, прави се на по-успяла от него? Не се заяждам, любопитно ми е.

# 35
  • Мнения: 19 330
Май това ми  е варианта, просто се тревожа,че не съм атрактивна "лигла",от тези ,след които се обръщаш. Tired Как се провокира интереса на такъв мъж,който има всичко,лесно получава ,каквото пожелае..с какво го грабваш?

Погледнах ти предишни постове - като се има предвид от какво се интересуваш и кое намираш за привлекателно - кичозни скъпи сватби, вече успели златотърсачки, разни съвсем повърхностни неща, смятам, че вътрешността на лигла вече си я докарала. Остава само атрактивната опаковка да докараш.

# 36
  • Мнения: 9 055
А, защо другите да са кифли? С какво се различавате освен по външен вид в тяхна полза, както стана ясно? Представи си, че могат да имат и други качества или задължително са тъпи  newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 24 839

absurT, как се игнорира факта, че някой е успял? Така, чисто практически питам. Държи се с него като с боклук, вика го да и оправи казанчето на тоалетната, разказва му колко са гнусни богаташите, прави се на по-успяла от него? Не се заяждам, любопитно ми е.
Така- като се държиш с него като с човек, когото уважаваш или не на базата на чисто човешките му качества.
Не мога да си представя защо бих се държала с някого като с боклук, ако не го е заслужил след достатъчно дълго общуване, в което съм се опитвала да проявя разбиране и да постигна съгласие.
Не бих го викала да ми оправи казанчето, но ако сме стигнали до момент, в който той ползва тоалетната ми и то тече, ще очаквам да отчете факта и ако не са му заврени отзад ръцете, да се опита да го оправи.
Или да предложи разрешение на проблема, ако са заврени.
Не би ми минало през ум да коментирам богаташите, нито преуспяването като такова.
Бих потърсила сходни интереси в област извън бизнеса и ако не ги открия, бих продължила напред.
Разбира се, ако целта ми не е да омая преуспелия заради преуспялостта му, а не заради него самия.
ПП. Твоите въпроси, обаче, ме навеждат на мисълта, че подобен вид интерес към преуспял човек, е вече нещо несрещано, което дава отговор защо по на 40 години са ергени.

# 38
  • София
  • Мнения: 12 803

ПП. Твоите въпроси, обаче, ме навеждат на мисълта, че подобен вид интерес към преуспял човек, е вече нещо несрещано, което дава отговор защо по на 40 години са ергени.

Ами сигурно трябваше да попитам – кое извън нормалното отношение към мъж и човек е онова, което игнорира неговият успех видимо? Защото аз посъветвах да се държи нормално. Като с човек и кой да е мъж към, когото има интерес. Не разбирам кое различава успешния, богатия човек и отношението към него като към някой, неуспял в тези неща. Нали тя си пада по него, би трябвало единствената плоскост на различие да е "човек по, когото си пада от човек, по когото не си"... newsm78

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
Нали тя си пада по него, би трябвало единствената плоскост на различие да е "човек по, когото си пада от човек, по когото не си"... newsm78
Това щеше да е така, ако си падаше по човека, а не по успялостта му. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 736
Ми то точно това дразни "преуспелите мъже", че жената си пада по успелия мъж с кинта, а не "падам си по този мъж". В крайна сметка колкото и пари да има някой, преди всички е човек.
 Бих добавила също, че в началото много жени се радват на такъв "успял" мъж но след време разбират какви са жертвите да бъдеш до такъв човек, например- много често се случва на жената да й се ходи някъде уикенда но човек със собствен бизнес не всяка събота и неделя е на линия да замине, дори и да е на 20км от града.  След време осъзнаваш, че ти си водещия в тази връзка, понеже докато ти имаш дори и малко време да помислиш за развлечение или разнообразие на вечерята, то този човек е работил и не е мислил . Същото и за празниците, може да планувате да бъдете заедно, вечеря, разходки в планината но може да се окаже в последния момент да си останеш в къщи сама защото е излязъл работен ангажимент в последния момент. И тук пак ще кажа на авторката и на другите дами, които мислят, че "успелите мъже" търсят лигли - тц, може да се е забавлявал вечер-две с някоя но до там, в повечето случаи такива мъже търсят далеч по самостоятелни жени, защото една "лигла" изисква ресурс от пари а и време.
 Според мен авторката просто се цели в "успелия мъж", а той не е нищо по-различно от другите мъже, единственото е че разполага с по-малко време и жената е водеща в отношенията с такъв мъж.

# 41
  • София
  • Мнения: 11 551
Тогава дано да е много красива или да е добър манипулатор, рядко, но се случва и богатите, пардон, успелите, да клъвнат на нещо такова. Ама тези двете са от нещата в жанр "или го имаш, или го нямаш". Щом са попаднали в една компания, тя не знае какво да прави, пита във форум и той все още не се е залетял да тича след нея, преценявам шансовете като много малки. Но да видим. Peace

Тя е красива, но вътрешно.

# 42
  • Мнения: 14 654
Ми да се обърне наопаки тогава.

# 43
  • Мнения: X
Значи да го повъртиш малко и да не се съгласяваш за всичко с него дава добър резултат?
Каква блажена илюзия, че мъж се лови и то с номера. Мъжете не са идиоти................
Абе, няма какво да се лъжем, голяма част от мъжете са си идиоти...     Laughing   Но, какъвто и идиот да е, пак няма да се върже на номера, ако не си пада по някоя жена.

Ми то точно това дразни "преуспелите мъже", че жената си пада по успелия мъж с кинта.........
А защо това да е нещо супер лошо?
Ако изборът на определен мъж е основно заради парите, да, приемам.
Но ако жената има избор между един успял и един не толкова успял мъж, при равни други условия, защо да е лошо да избере по-успелия?
Ако един мъж има избор между една красива и една не толкова красива жена, при равни други условия, дали би избрал по-грозната?    Laughing   Не мисля.

# 44
  • Мнения: 736
Love! при равни други условия, съм съгласна че не е "лошо" да избереш успелия.  Grinning
 Авторката акцентира на това, че е успял и го категоризира като "по-различен", а при тези нейни условия той си остава просто мъж. Сама набляга на това, че трябва да има различен подход към него защото е успял, което не може да не се съгласиш, че е обидно. Все пак тя подчертава с това, че тя е привлечена повече от факта, че е "успял мъж".

Общи условия

Активация на акаунт