Перилни препарати и омекотители – 43

  • 79 294
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68 645
Аз ползвам прах на ДМ за деликатни тъкани-и той има съвсем деликатен аромат Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 2 296
Вики, ползвала съм Формил за вълна, дори май имам още и за този сезон, според мен е ок, нищо по-различно от другите подобни препарати. С него прах известно време скиорски екипи и изобщо не може да се справи с мръсотията. Но обичайно по пуловерите няма кал  Crazy
Ако не ти допада ароматът, просто избери някакъв друг препарат.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Благодаря Ви!
Както писах - не изневерявам на Пурлан. Обаче 8 лв. не ми се дават за него. До сега все на 4-5 лв. съм го купувала, а тази година никъде не го пуснаха на промоция. Преди няколко дни видях, че в нашия ЛИДЛ Формил е намален(към 4 лв. и нещо беше), та за това Ви попитах за него. Интересно, че снощи в друг магазин го душих и там си беше на редовна цена.
От Пурлан съм доволна как се справя със замърсяванията. Имам плетен бял вълнен елек, който нося вкъщи. Той ми е критерия. Случвало се е да го опръскам с олио, домати и други подобни, докато готвя и петната се изпират без предварително третиране.

# 48
  • Мнения: 1 355
Когато пера пухени якета задължително слагам топка в барабана. Дори и на тези с повечкото шевове, които не се продават с такива топки. Преди месец ми се случи да изпера едно ново яке за пръв път и чак когато го простирах видях, че не се пере в пералня, нооо за мое щастие като изсъхна си стана както преди. Пера ги с препарат за черно или с такъв за фино и вълнено пране.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 920
Персила за цветно ми се струва, че няма PVP - писах преди дни на хенкел.bulgaria... няма отговор.
Няма и да има отговор. Засега в праха има кополимер на PVP и VMI.
Писаха ми, да уточня защо и от какво се интересувам точно...
Примери? По-назад ми казаха Перлол.  newsm78 Колко години са трайни?
Первол, Пурлан, Савекс за вълна и деликатни, собствена марка DM, собствена марка на Лидл... Срокът го пише на опаковката.
Първите два са течни предполагам, но тези на ДМ/Лидл как се водят, да знам какво търся (прахове или гелове)?
Пускат ли ги на промоция? newsm78 Или кажете как вървят, че нямам наблизо ДМ

# 50
  • Мнения: 949
Запис в новата тема и за да не е просто така имам въпрос! Търся нещо за ИЗТРЕБВАНЕ НА ПЕТНА ОТ ХРАНА! Какво прасенце е това моето, всяка вечер от ясла се прибира от горе до долу в петна! Има няколко съсипани нови блузки, петната на  които така и не излязоха! Пера с Ариел и слагам една добавка течна за петна уж! Е, няма! :/

# 51
  • Мнения: 68 645
Запис в новата тема и за да не е просто така имам въпрос! Търся нещо за ИЗТРЕБВАНЕ НА ПЕТНА ОТ ХРАНА! Какво прасенце е това моето, всяка вечер от ясла се прибира от горе до долу в петна! Има няколко съсипани нови блузки, петната на  които така и не излязоха! Пера с Ариел и слагам една добавка течна за петна уж! Е, няма! :/

На дълга програма ли ги переш? Градуси? Денкмит ултрасензитив прах от ДМ е моят фаворит, вече на 10 лв. обаче.

# 52
  • Мнения: 5 207
Ето това е много добро, с ензим. Пръскат се само петната, оставя се да подейства 10-15 минути и се пере нормално.

Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 2 610
Когато пера пухени якета задължително слагам топка в барабана. Дори и на тези с повечкото шевове, които не се продават с такива топки. Преди месец ми се случи да изпера едно ново яке за пръв път и чак когато го простирах видях, че не се пере в пералня, нооо за мое щастие като изсъхна си стана както преди. Пера ги с препарат за черно или с такъв за фино и вълнено пране.

Искам да ви попитам за тези топки, за тенис топки ли става въпрос. Мъжа ми купи яке от Декатлон и продавача му казал само с 2 топки да го пере. Не разбрал мъжа ми с перилен препарат ли без. Аз лично за пръв път чувам за този метод. Сега си взех и аз яке Зара с гъши пух и не знам как да го изпера и него. Моля за съвети.

# 54
  • София
  • Мнения: 9 920
Когато пера пухени якета задължително слагам топка в барабана. Дори и на тези с повечкото шевове, които не се продават с такива топки. Преди месец ми се случи да изпера едно ново яке за пръв път и чак когато го простирах видях, че не се пере в пералня, нооо за мое щастие като изсъхна си стана както преди. Пера ги с препарат за черно или с такъв за фино и вълнено пране.

Искам да ви попитам за тези топки, за тенис топки ли става въпрос. Мъжа ми купи яке от Декатлон и продавача му казал само с 2 топки да го пере. Не разбрал мъжа ми с перилен препарат ли без. Аз лично за пръв път чувам за този метод. Сега си взех и аз яке Зара с гъши пух и не знам как да го изпера и него. Моля за съвети.
И без вода  Joy

# 55
  • Хасково
  • Мнения: 158
Здравейте, някой може ли да каже Омо-то, което е в Лидл на промоция дали става за цветно пране?

# 56
  • Мнения: 68 645
Здравейте, някой може ли да каже Омо-то, което е в Лидл на промоция дали става за цветно пране?

Не е добър избор това Омо...не го препоръчвам.  Но ти си решаваш, разбира се....

# 57
  • Мнения: 1 355
Пухените якета аз пера с една топка, която я има обикновено в джоба на якето /в торбичка, ушита от същия хастар на якето/. Имам събрани няколко топки, но винаги пущам с една в пералнята. Черните ги пера с Первол за черно или друг течен за черно, какъвто имам в момента, а цветните с течен за цветно и фино. Чувала съм, че топките за тенис вършат същата работа, но не съм пробвала. Аз мисля, че такива топки могат да се намерят и в големите супермаркети, но не съм търсила.

# 58
  • Мнения: 160
Ето това е много добро, с ензим. Пръскат се само петната, оставя се да подейства 10-15 минути и се пере нормално.

Скрит текст:

Guess, това маха ли стари петна?  newsm78 И къде се продава? В Кауфланд примерно ще го открия ли?

# 59
  • Мнения: 68 645
В магазинчетата за паралелен внос вероятно...

Общи условия

Активация на акаунт