Перилни препарати и омекотители – 43

  • 79 328
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 987
Записвам се при вас, не съм очарована от праха от сайта, ще си карам както досега от хипермаркетите  Peace

# 31
  • Мнения: 5 208
Абе помня, че поръча нещо от някакъв сайт, но май не писа какво си поръчала.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 296
РРР, преди да купя сушилня, давах пухените якета да се перат в ателие за химическо чистене, защото имат специални съоръжения за изсушаване - нещо като манекен, на който се облича якето и така се изсушава равномерно и без да се степва. Препоръчвам ти да правиш същото, защото сушенето вкъщи без сушилня лесно може да съсипе якето. В ателието ще почистят и естествената кожа.

# 33
  • Мнения: 17 987
Абе помня, че поръча нещо от някакъв сайт, но май не писа какво си поръчала.

Диксан за цветно, течен, и омекотител Ленор черен, с една мацка отпред. Слагам колкото пише на етикетите...ами не ми мирише така хубаво както с тези от магазина  newsm78 . Няма да повторя със сигурност  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 832
А с какво си почиствате пералните, моята задържа вода в отделението за омекотител?

# 35
  • София
  • Мнения: 3 853
РРР, преди да купя сушилня, давах пухените якета да се перат в ателие за химическо чистене, защото имат специални съоръжения за изсушаване - нещо като манекен, на който се облича якето и така се изсушава равномерно и без да се степва. Препоръчвам ти да правиш същото, защото сушенето вкъщи без сушилня лесно може да съсипе якето. В ателието ще почистят и естествената кожа.
Благодаря, Ev_e! bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 9 933
И при моята остава вода там и го изливам... но в този отсек - под чекмеджето - има много остра миризма, на химия, уж основно я мих с какви ли не препарати, но там може би недостигат. :/

Последно, с какво да си пера вълнените жилетки и палтото (20% кашмир има).
С препарат за вълна.
Примери? По-назад ми казаха Перлол.  newsm78 Колко години са трайни?
Скрит текст:
Олекотени завивки.
Якетата (шушляк с подплата) също.
Цитат
С каквото пожелаеш. За олекотените завивки бих избрала прах за бяло, за якетата - нещо за цветно.
Добре Peace
ПП: Мернах и този Woolite, в таблицата като "специализиран"? Имам две залежали шишета... пера по-неотговорни неща с него, че не го знам какво качество е, досега.
Маркировката е 23.08.201лв3 - 2години ли е годността? Има още 1 цяла туба
Скрит текст:
Цитат
Точно където го пише това за срока, етикетът е скъсан.

 
 21.08.2013 е годината  newsm78 Мога да загледам и другата туба, ако имаш друго предвид?

Последна редакция: чт, 17 ное 2016, 18:47 от Starrydream

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Записвам се да следя..
Наскоро всех ариел течен за цветно прано.. Но не съм особено доволна.. Предпочитам ариел но на капсула 3в1
✌😘😜

# 38
  • Мнения: 68 783
Записвам се да следя..
Наскоро всех ариел течен за цветно прано.. Но не съм особено доволна.. Предпочитам ариел но на капсула 3в1
✌😘😜

Пробвай и праха, може да си още по-доволна Peace

# 39
  • Мнения: 19
От много време не съм се включвала, но ви следя. Peace Моля Гес за актуалния състав на Персил прах за цветно! Praynig

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Записвам се да следя..
Наскоро всех ариел течен за цветно прано.. Но не съм особено доволна.. Предпочитам ариел но на капсула 3в1
✌😘😜

Пробвай и праха, може да си още по-доволна Peace

благодаря тамън гледам че имам гел само за две пранета и следващия ще е прах да видим 😘✌😊

# 41
  • Мнения: 5 208
Примери? По-назад ми казаха Перлол.  newsm78 Колко години са трайни?
Первол, Пурлан, Савекс за вълна и деликатни, собствена марка DM, собствена марка на Лидл... Срокът го пише на опаковката.

21.08.2013 е годината  newsm78 Мога да загледам и другата туба, ако имаш друго предвид?
Под баркода пише колко е годността, но е скъсан етикетът.



От много време не съм се включвала, но ви следя. Peace Моля Гес за актуалния състав на Персил прах за цветно! Praynig
Скрит текст:
SODIUM SULFATE
SODIUM CARBONATE
ALKYLBENZENE SULFONATE-NA C10-13 LIN
NA-SILICATE 2.1
CITRIC ACID
ALCOHOLS, C12-13, 7 EO
SODIUM POLYACRYLATE
AQUA
CARBOXYMETHYL CELLULOSE, NA-SALT
NAAL-SILIKAT ZEOLITH A
TETRASODIUM ETIDRONATE
SODIUM BICARBONATE
FATTY ACID-NA
STARCH
POLYETHYLENEGLYCOLTEREPHTHALATE
CP VINYLPYRROLIDONE-VINYLIMIDAZOLE
PARFUM
PROTEASE
COLORANT
LIPASE
AMYLASE
CELLULASE
MANNANASE

# 42
  • Мнения: 5 208
От 17 ноември до 1 декември в Елитис:
- прах ОМО (за бяло и за цветно) - 6,99 лв.
- Ариел (течен и прах) - 6,89 лв.
- прах и течен Тема - 4,99 лв.
- прах и течен Рекс - 3,99 лв.
- Первол за 50 пранета - 10,99 лв.
- омекотител Бинго - 1,89 лв.

# 43
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 825
Благодаря ти за информацията, само че трябва да проверя нашия Елитис дали още съществува. Последно като ходих беше с доста празни рафтове. 

# 44
  • Русе
  • Мнения: 7 062
Аз да попитам лидълския Формил за вълна и деликатни хубав ли е? Тази вечер в магазина го отворих, поогледах и подуших, но нещо хич не ми вдъхна доверие. Знам, че миризмата не е критерий, но направо ми миришеше на лекарство. А и консистенцията му ми се стори като на омекотител. Докато Пурлана, с който пера по принцип такива материи, ми мирише като шампоан Алантоин от едно време, а и на вид така изглежда. Нали скоро се писа, че било хубаво да се перат с шампоан плетивата... Преди малко излях последния Пурлан в прането. Замислям се за праха на ДМ. Мога да ползвам и отстъпка рожденик след 9 дена, но пък като се съберат плетива другата седмица нямам с какво да ги изпера newsm78

Общи условия

Активация на акаунт