ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatanim sensin/

  • 63 803
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 349
Тръгнах, че се сетих, че вече съм 18+, и се върнах Mr. Green
Така де, мога да пусна тези и да не е чок айъп Grinning


 

Някои неща не се променят Laughing
Скрит текст:



и този гиф от порочната поредица Laughing но нека е скрит, че ейсега ще прелети някой инспектор от другите теми да ми обяснява, че съм ненормална Laughing



Дари, предпочиташ главната героиня "заспала".  Joy Joy Joy Или смяташ, че сценаристите така предпочитат - да я сложат в леглото.

И според мен плачещата Азизе е от вечерта, когато вижда Джевдет с Ефталия.
Освен Джевдет да я прегърне след банята Joy Joy Joy


Какво предпочитам и какво мисля, че ще стане, са 2 различни неща Grinning
Когато говори с Васко за картата, оно е по нощница, а Джево е с различен костюм, демек не е същата вечер. Когато пък оставя халката, е с униформа. Така имаме общо 3 различни дни, ако смятаме вечерта след сценката пред Ефталени.

Според мен, Азизетка се прибира, реве каквото реве, и ляга да спи. Джево отива да докладва на пръстенмен, остава да спи при него и да фалшифицира карти. Сутринта пробутва на Васко фалшификата, с Азизе не се засичат, тя е вече на работа. Нали и двамата се правят на безразлични, скандал няма да има. Първата вечер няма да са в едно легло, втората - да, но с гръб (когато А разказва за момичето).  Ефталия пък, усещайки мераците на възлюбения си към Азизе, сама ще и разясни, че между тях с Дж няма нищо Peace Джево ще остави халката и тамън вечерта да се съберат, ще вземат да го стрелнат и се почват едни болници, системи, изобщо сериалени работи Grinning

Надс Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 20 ное 2016, 23:06 от Daria_Morgendorffer

# 31
  • Мнения: 2 411
Варна,зная видях това,но си мисля,че докато я слага може да си представи кога за
първи път Джевдет и я е сложил и затова се усмихва

# 32
  • Мнения: X

Пускам този (ужасно талантлив Heart Eyes ) образ за равновесие  Grinning и изчезвам



 Crazy Crazy

Пуу, това беше невероятно,  Peace гледах всички клипове от вечерта, от всички ъгли!  Laughing Ужасно зареждащо! Браво! и Благодаря!  bouquet

# 33
  • Мнения: 28 072
Добро утро!

Благодаря за новата тема!

От еп. 5






Може и да е спяла, но е невъзможно да не усети Джевдет до себе си. Събудила се е, не отваря очи... и той ще замине, без обяснения за Ефталия. След раняването му и след намесата на Ефталия по- лесно и по - естествено ще се разберат.

Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 11:16 от LU4IQ

# 34
  • Мнения: 2 411
Добро утро и успешна седмица,дами!
В тази приятна компания не може да не  е добро
Водя си рано,рано моабет с наш Джевтет.newsm68 Кеф!
Скрит текст:
/На отсрещния фотьойл съм аз Завиждате ми знам,но аз не съм виновна,че сте поспаливи/

# 35
  • Мнения: 23 354
Добро утро и успешна седмица!  Hug Hug

Днес ще чакаме фрагман, та дано ни подскажат още нещо.

................................

15 известни актьори, които с гласа си могат да накарат да им завидят и професионалните певци.


Бергюзар Корел

Отдавна се занимава с музика. В сериала "Карадайъ" спечели възхищението на всички с песен, която си тананикаше. Гласът й е чист и по детски наивен като нея самата. Когато Господ дава, дава всичко.



# 36
  • Мнения: 7 073
Привет!  Hug

Пожелавам ви успешна и спорна седмица, пълна с прекрасни преживявания
 и куп добри изненади за всички! Hug


Честит Ден на християнското семейство! Здраве и благополучие във всеки дом! Hug

Скрит текст:



Имайте слънчев и усмихнат понеделник! Grinning Hug

Скрит текст:

# 37
  • Мнения: 11 116
Привет на всички!

Много здраве и любов за вас и любимите ви хора в деня на християнското семейство! Hug

Благодаря ви за снимките  и коментарите! bouquet Hug
 Варна, за преводите! Hug

Най-вероятно ще стане така - изобщо няма да се видят въпросната нощ - Джевдет ще отиде при Ешреф с картата...

Сестра Азизе ще излекува раните на нашия албай  Heart Eyes почва се с болниците, ама...все пак е война!
Дали ще му каже отново - тук те раниха - ватан сенсин! Grinning Heart Eyes Heart Eyes

Как ми се гледат Халит и Берг!И поотделно и заедно!  Heart Eyes

Една хубава, усмихната и различна нова седмица ви пожелавам! bouquet

# 38
  • Мнения: 23 354
Добро утро и успешна седмица,дами!
В тази приятна компания не може да не  е добро
Водя си рано,рано моабет с наш Джевтет.newsm68 Кеф!

Наде, да не си сложила много захар. Защото полковник Джевдет го пие "аз шекерли".   Laughing Laughing

................................

И да не се видят същата вечер, нали ги дават, че на другата спят заедно. Чак пък нищо да не попита Азизе или да каже Джевдет.

Цитат
Сестра Азизе ще излекува раните на нашия албай  , почва се с болниците, ама...все пак е война!


Ами сигурно ще се почне, но една от най-любимите ми сцени в ББГ е, когато Шех се грижеше за Онур в болницата. Така че нямам нищо против и тук да ги погледам.  Laughing Laughing

# 39
  • Мнения: 11 116
Даааааааааааааа, неизбежно е да не се сетим за тази сцена. И аз нямам нищо против албай Джевдет да изпълнява заповедите на емширето - не го знам така ли е, но това чувам  Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 23 354



Тук пише, че Азизе ще научи причините за връзката между Джевдет и Ефталия.

Само да не й ги обяснява тези причини Тефо.  Joy

http://www.hurriyet.com.tr/vatanim-sensinin-5-bolum-fragmani-yay … amp;utm_term=post

# 41
  • Мнения: 9 736
Привет Hug
Днес е ден на християнското семейство- здраве и благодат да изпълват дните ви bouquet

Варна bouquet благодаря за преводите Hug

Наде bouquet имаш късмет да си на съседен фотьойл, но и какъв поглед ти е отправил Халит Heart Eyes
аз бях зад фотьойла на Халит и го чух да ти говори:
- Надежда, моля те, не ми казвай повече господин Халит, за теб съм само Халит Joy


Добро утро и успешна седмица,дами!
В тази приятна компания не може да не  е добро
Водя си рано,рано моабет с наш Джевтет.newsm68 Кеф!
Скрит текст:
/На отсрещния фотьойл съм аз Завиждате ми знам,но аз не съм виновна,че сте поспаливи/

# 42
# 43
  • Мнения: 11 116



Тук пише, че Азизе ще научи причините за връзката между Джевдет и Ефталия.

Само да не й ги обяснява тези причини Тефо.  Joy

http://www.hurriyet.com.tr/vatanim-sensinin-5-bolum-fragmani-yay … amp;utm_term=post

Откъде знаят?  Grinning Всяка седмица подсказват по нещо...

# 44
  • Мнения: 2 411
Не вярвам,че ще си легнат и няма да бъде проведен някакъв разговор,дори и кратък.
Особено Джевдет,ако мълчи значи се смята за виновен и кротко е подвил опашка
Едно е сигурно ,че цуни -гуни няма да има.
Варничка,какво говориш? Стара кафеджийка /и в преносния и в буквалния смисъл /да се изложа баш пред Джевдет?Такова кафе му направих,че утре пак ще дойде.Така каза,ако искате ми вярвайте.
Точно така ,Лили.нали сме си стари дружки говори ме си на малките имена. Joy
Много работи се казахме.Посъветвах  го повече да не вади тази  гръцка сабя. Има си турска.  hahaha
Като си изпи кифето,завъртя мустака ето така:


Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 11:59 от nadejda2639

Общи условия

Активация на акаунт