ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatanim sensin/

  • 63 794
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 116
Варна, благодаря за превода! Hug Hug

Тефо заплашва Азизе - един вид, ако ще казва на съпруга си /нали живее с него/ ще я гърми, защото оръжието е тяхното спасение, ако избира Родината - пази тайната и стои далеч от Джевдет....

Не знам, но не може на 8 епизод да махнат Васили, абсурд.
Ако Джевдет махне гръцката униформа ще трябва да се крие и да е в нелегалност, по друг начин не го виждам. В такъв случай - то ще бъде ад - враг, до враг...и техни, и чужди.

# 736
  • Мнения: 9 732
Благодаря за фрагмана и превода bouquet


Ако Джевдет оглави съпротивителното движение, Азизе ще знае , че не е предател... ще бъдат разделени, но ще се срещат тайно!

# 737
  • Мнения: 23 350
Това, че Ешреф му казва, че ще свали униформата и ще може да застане с истинското си лице пред семейството си, не значи че ще се случи.

Сигурно пак ще стане нещо и ще се объркат нещата.

Оффф сега ще почнат едни недоразумения. Джевдет ще се мъчи да си изпълнява мисията. Азизе, подучена от Тефик, ще гледа да му пречи, защото смята, че е предател.

Колко по-хубаво щеше да бъде, ако знаеше за мисията му, ако му помагаше, ако попадаха в трудни ситуации. Понякога той, друг път тя.  Но си помагаха и се бореха заедно.

Цитат
Ако Джевдет оглави съпротивителното движение, Азизе ще знае , че не е предател... ще бъдат разделени, но ще се срещат тайно!

Оффф чул те Господ!

Предпочитам това. Другото ми е крайно, ама крайно неестествено.
Не може толкова лесно Азизе да приеме, че Джевдет е предател. Че е различен, че е друг човек.
Досега трябваше да преобърне света, за да разбере какво всъщност стои зад тази внезапна промяна в Джевдет.
Смешно е Азизе да се държи с Джевдет като с враг и предател, а с Тефик като с приятел и голям патриот.
Да, не знае всичко онова, което знаем ние. Но малко женска интуиция може да прояви все пак, ако благоволят сценаристите.  Mr. Green
Да бъдат така добри да покажат, че познава мъжа си малко по-добре, отколкото Хилял баща си.

Айде, Хилял е заблудена. Не вижда по-далеч от носа си. Чичо Тефик, та чичо Тефик.
Но защо и Азизе трябва да я представят така по отношение на Джевдет.

Последна редакция: вт, 13 дек 2016, 22:29 от varna_2

# 738
  • Мнения: 11 116
Героите са такива, каквито ги измайсторят сценаристите.... Joy Joy Joy

Искам промяна по отношение на образите  на Азизе и Али Кемал. Другите засега не ме дразнят толкова. Мен и Азизе не ме дразни де, ама грам.  Joy Joy Joy Joy

# 739
  • София
  • Мнения: 1 261
Привет, момичета!

Много благодаря на екипа за превода на еп. 6, както и на всички останали за всичко, което споделяте.
Варна, благодаря за превода и на фрага. Галето я няма в момента, затова го подредих Simple Smile


# 740
  • Мнения: 9 732
Алекс bouquet благодаря за буквичките Grinning


Мисля си, че това оръжие , което Дж гръмна , не е от кораба newsm78 какви са тези бъчви, на кораба имаше само сандъци Thinking

Така или иначе , вече загатнаха , че Ефталия не е име на жена, нищо не пречи Джевдет да го открие , нищо не му пречи и да гръмне оръжието на врага , ако се готвят да превземат  друг турски град например...

Общи условия

Активация на акаунт