ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatanim sensin/

  • 63 809
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 116
Хахахаха! Заблудена, незаблудена - това е! Щото, ако и тя го разбере, Тефо ще трябва да го затрият, сериалът да свършва.

Задължително в един момент Етфалия ще се обърне срещу Азизе, в това съм повече от сигурна.

Ако  Джевдет пак изчезне, защото в един момент ще бъде разкрит, ако се случи нещо, което да ги кара да мислят, че е убит/може и нарочно да е, за да прикрие следите си/, нищо чудно Тефо отново да помисли за брак. Дали ще се стигне е друг въпрос.
 
Дано не съм права!

Повече от всичко искам Азизе и Джевдет да бъдат щастливи заедно, но това ще стане накрая на сериала, освен, ако не го направят с нещастен край....
Те ще имат своите мигове на заедност, но няма да са скоро. Никога Азизе няма да обикне друг, за Джевдет също си го знаем, но обстоятелствата ще ги разделят.

# 691
  • Мнения: 23 361

Ееее, колко пъти ще умира и възкръсва Джевдет. Тя и птицата Феникс няма толкова живота.  Joy

Каквото ни пуснат, това ще гледаме. Не мисля, че това, което показаха във фрагмана ще заема много място в другата серия. Просто го маркират като важен момент от историческата хроника.

Между другото по историческия календар е минал един месец от началото на окупацията. Тя продължава две години.  ooooh! Joy

Не знам за това време какво ще остане накрая от семейството на полковника.  Rolling Eyes

# 692
  • Мнения: 11 116
Джевдет каза, че ще върне както родината, така и сърцето си на своята Азизе.
Това няма как да стане бързо, тъй че - две години, две години... Joy Joy Joy
В краен случай - толкова, колкото позволи негово величество зрителя.

# 693
  • Мнения: 9 745
Вилма / Vilma Jeciene / от Литва твори разкошни колажи Peace



# 694
  • Мнения: 9 745
Сериал в сериала Grinning

Последната серия на Пойраз Караел- Синан гледа по тв Vatanim sensin и вижда Ефталия:
"Тази актриса много прилича на майка ми" Joy

Шебнем игра  два сезона ролята на майка на Синан в "Пойраз Караел" hahaha


Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 21:37 от Lilims

# 695
  • Мнения: 28 087
Благодаря за превода на еп. 7 и за всичко споделено!



# 696
  • Мнения: 5 691
Добро утро!  Hug

Варна  Hug благодаря за всички преводи!  bouquet
Прекрасно е и много интересно да се докоснем до нашите любимци.
Те са професионалисти и знаят най-добре какво трябва да правят. Предполагам, че и на тях им липсва това, че не могат да бъдат навсякъде заедно. Така е в живота, човек винаги прави компромиси с много неща.
Интересно ми е как обясняват на Али филма, колко ли въпроси им задава. Grinning
Да са живи и здрави, да се обичат, а ние ще си ги чакаме докато дойде време да се покажат пак. Grinning

Успешна нова седмица!

# 697
  • Мнения: 23 361

Добро утро и хубава нова седмица.  Hug Hug

Дано поне предпразничните и празничните дни минат без лоши новини.


Цитат
Интересно ми е как обясняват на Али филма, колко ли въпроси им задава.

Щом го оставят да гледа, значи и той разбира, че това не е любовта на мама и татко, а на други хора. Освен това Али е ходил много по сетовете и знае какво се случва зад кадър. Тогава ти е много по-лесно да проумееш, че това, което виждаш на екрана не е истина. Все едно да видиш как баща ти си облича костюма на Дядо Коледа. После трудно ще повярваш, че дядо Коледа наистина съществува.   Laughing

# 698
  • Мнения: 7 079
Привет в понеделник! Hug

Благодаря ви за коментарите! Flowers Rose Flowers RoseМайдриим Hug Лили HugВГ Hug
Варна, хубав подарък си ни направила. Благодаря за превода на еп.7! Hug Flowers Rose Flowers Rose





================

Желая ви ползотворен и късметлийски понеделник и прекрасна
нова седмица! Flowers Four Leaf Clover Hug
Дано да е наситена само с хубави новини! Praynig

]

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 13:19 от HELEN60

# 699
  • Мнения: 11 116
Привет! Hug

Благодаря на всички за споделеното! bouquet bouquet bouquet

Чакам новия епизод вече....Пожелавам си Азизе и Джевдет да имат повече сцени заедно, независимо в какви отношения са...Не мога да им се наситя! Удоволствието да ги виждам на екрана е голямо. Може в реала да липсват, но знам, че всеки понеделник им се наслаждавам...

Хубава нова седмица на всички! Heart Eyes Hug

Последна редакция: пн, 12 дек 2016, 11:47 от Mydream

# 700
# 701
  • Мнения: 23 361

От фотосесия на Халит, но не знам дали е нова или част от вчерашната.


# 702
  • Мнения: 5 691

От фотосесия на Халит, но не знам дали е нова или част от вчерашната.




Много добре изглежда Халит!  Heart Eyes

Елегантен, секси, чок гюзел! Grinning

# 703
  • Мнения: 23 361


Много добре изглежда Халит!  Heart Eyes

Елегантен, секси, чок гюзел! Grinning

Както са писали латиносите

Bombonazooooo  Laughing Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 11 116
Това като бонбон или като бомба се превежда?! Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт