Мама е с коремче вече, а отвътре я побутва АПРИЛското човече - Тема 8

  • 48 422
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 008
Manhamanha, повече ми харесва Лорели-то. Кошът за новородено няма ли да ми върши работа, закачен за рамата на количката през първите месеци? Crazy

# 691
  • Мнения: 1 111
А, не съм видяла, че има кош за новородено. Значи сигурно става. Виждала съм доста лорелита как се разскърцват и раздрънкват, определено не ми е любима марка.

# 692
  • Мнения: 1 008
Благодаря ти за мнението Hug

# 693
  • Мнения: 1 111
Сега погледнах пак - седалката пише, че има няколко позиции на гръбчето, може би ляга съвсем. Освен това има кошче за кола. Няма кош за новородено или поне аз не виждам

# 694
  • Мнения: 1 008
Днес бяхме в магазина, и кошчето се включва в цената. Както е на снимката, така се продава.

# 695
  • Мнения: 1 111
Кошче за кола или кош за новородено? Кошчето го видях, друго не виждам.

# 696
  • Мнения: 1 008
Само това от снимката..

# 697
  • Мнения: 1 111
Значи няма кош за новородено, има седалка, която ляга назад с колани и кошче за кола. Според мен не е ок за съвсем новородено, заради коланите, с които се регулира седалката. Но не съм имала такава количка все пак. Виждала съм да я ползват, но с бебета на няколко месеца поне.

# 698
# 699
  • Мнения: 2 185
Брат ми и снаха ми се бяха излъгали да вземат количка на Лорели-оказа се ужасно решение, набързо я смениха, защото беше неудобна и се строши. Аз пък от незнание бях взела столче за кола на Лорели, при едно от прибиранията ни в България-беше ужасно това столче, разкарах го и взех друго.

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Боже, те без столчета ги возят масово, ти искаш качеството да гледат ooooh! Редовна гледка на светофар ми е - мама/тате шофира, дечко свободно се развява на задната седалка и наднича между двете предни. Един по-силен удар или резки спирачки и чеденцето ще разбие предното стъкло с глава, а мама безопасно овързана с колана. Безотговорна работа Sick И да свириш, и забележки да правиш, и на КАТ да звъниш - все тая. Като няма контрол, тъй ще е. Лошото е, че последствията са за невинните...
И аз изключително рядко виждам деца в столчета в колите. Редовно са облегнати между предните седалки или се търкалят  на задната седалка докато "отговорните" родители си пътуват запасани с колани. Какво да кажа освен - прост народ  Confused

Лорели е кофти марка. Нищо не бих си купила от нея. За столче за кола ми препоръчаха Рекаро и Бритакс.

# 701
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
`
Аз лично бих предпочела втора употреба хубава марка,отколкото нова,но неудобна и некачествена количка  Peace

# 702
  • Мнения: 1 111
Боже, те без столчета ги возят масово, ти искаш качеството да гледат ooooh! Редовна гледка на светофар ми е - мама/тате шофира, дечко свободно се развява на задната седалка и наднича между двете предни. Един по-силен удар или резки спирачки и чеденцето ще разбие предното стъкло с глава, а мама безопасно овързана с колана. Безотговорна работа Sick И да свириш, и забележки да правиш, и на КАТ да звъниш - все тая. Като няма контрол, тъй ще е. Лошото е, че последствията са за невинните...
И аз изключително рядко виждам деца в столчета в колите. Редовно са облегнати между предните седалки или се търкалят  на задната седалка докато "отговорните" родители си пътуват запасани с колани. Какво да кажа освен - прост народ  Confused

Лорели е кофти марка. Нищо не бих си купила от нея. За столче за кола ми препоръчаха Рекаро и Бритакс.
Помпата за кърма им е перфектна Simple Smile Иначе и аз съм на същото мнение.
Бритакс и Сайбекс обикновено водят в резултатите от краш тестовете. Ако някой реши да купува - само от Амазон. Цената е на половина.
Честно казано не виждам голяма разлика с новия линк. Пак няма кош за новородено.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Бритакс и Сайбекс обикновено водят в резултатите от краш тестовете. Ако някой реши да купува - само от Амазон. Цената е на половина.
Точно заради краш тестовете  Peace

# 704
  • Мнения: 520
Бритакс и Сайбекс обикновено водят в резултатите от краш тестовете. Ако някой реши да купува - само от Амазон. Цената е на половина.
Точно заради краш тестовете  Peace

абсолютно съм съгласна. аз имах една кошница на Graco, беше много удобна и лека и докато не започна да стърчи от нея, си я ползвахме, не ставаше за количката, но редовно го измъквахме с нея. после аз направих цяло проучване за следващо столче за кола и взехме точно бритакс от амазон. после казах и на една приятелка и тя продължава да ми благодари, че съм й спестила цялото проучване и естествено доста пари Simple Smile а това, което взехме - беше 0-1 и става и за новородено, така че ще си го ползваме сега, живот и здраве, а на бъдещия батко взехме преди време следващото по група, пак бритакс и пак от амазон. ако не се лъжа, разликата беше 300лв с българския сайт

Общи условия

Активация на акаунт