WIZZ AIR - 24

  • 80 874
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Изобщо не ми зададе никакви въпроси...
Чекирах 1 пътник в едната посока и спрях. Мога да пробвам и с друг пътник, но реших първо да попитам...
Бордната карта я имам, като в нея няма данни от л.карта

# 721
  • Мнения: 6 031
Изобщо не ми зададе никакви въпроси...
Чекирах 1 пътник в едната посока и спрях. Мога да пробвам и с друг пътник, но реших първо да попитам...
Бордната карта я имам, като в нея няма данни от л.карта
Пробвай и с друг пътник, но нали пита каква националност е пътуващия - там дали е отбелязано България?

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Не пита, Мими.
Моя приятелка също е чекирала - и при нея е същото. Мисля да им пиша, но кой беше адреса?

# 723
  • Мнения: 6 031
Не пита, Мими.
Моя приятелка също е чекирала - и при нея е същото. Мисля да им пиша, но кой беше адреса?

Погледни в първия пост - там го има.

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Писах им и ако отговорят ще докладвам.

Моля ако някой се чекира тези дни, да сподели как е минало при него

# 725
  • Мнения: 537
Имам двупосочен билет с Уиз, но се налага да ползвам само този за връщането в София.
Нали е възможно?
Мога ли да се чекирам само за него?

# 726
  • Мнения: 6 031
Имам двупосочен билет с Уиз, но се налага да ползвам само този за връщането в София.
Нали е възможно?
Мога ли да се чекирам само за него?
Да.  Peace

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Приблизително колко време преди полета са най-изгодни цените на билетите

# 728
  • Мнения: 943
Приблизително колко време преди полета са най-изгодни цените на билетите
Два месеца

# 729
  • Мнения: 964
Приблизително колко време преди полета са най-изгодни цените на билетите
Два месеца
Специално за Уиз няма такава зависимост.
Цените на билетите са най-евтини в момента, в който са пуснати в продажба, а това е около година предварително, след което започват да се повишават в зависимост от търсенето.

# 730
  • Мнения: 1 517
Здравейте,
не е точно за Уиз, но ми се налага да имам престой на паркинга на Т1 около 30-40 минути. Трябва ли предварително да си запазвам отнякъде или там на място? Става дума з атази вечер. и ако някой може да ме ориентира каква е цената на час? Че миналата седмица Бирмингам ме изненада с 20 паунда на 30 мин. newsm78

# 731
  • Мнения: 943
Приблизително колко време преди полета са най-изгодни цените на билетите
Два месеца
Специално за Уиз няма такава зависимост.
Цените на билетите са най-евтини в момента, в който са пуснати в продажба, а това е около година предварително, след което започват да се повишават в зависимост от търсенето.
Точно два месеца преди полет с промоции купувам най евтино сори

# 732
  • Мнения: 135
Здравейте,
не е точно за Уиз, но ми се налага да имам престой на паркинга на Т1 около 30-40 минути. Трябва ли предварително да си запазвам отнякъде или там на място? Става дума з атази вечер. и ако някой може да ме ориентира каква е цената на час? Че миналата седмица Бирмингам ме изненада с 20 паунда на 30 мин. newsm78
Паркингът на Терминал 1 има 400 места.Тарифата за паркиране до 1 час е 3 лева.

# 733
  • Мнения: 1 731
Здравейте,

Съвсем скоро ще пътувам с Уиз с бебе и още един възрастен. Правилно съм разбрала, че има право на три ръчни багажи от малките, нали? Храната и водата за бебето да ги извадя ли на проверките отделно? За нас мога ли да нося храна - сандвичи някакви? Вода знам, че не може.

Благодаря.

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 17:08 от dreamingfly

# 734
  • София
  • Мнения: 2 098
Здравейте,

Съвсем скоро ще пътуваш с Уиз с бебе и още един възрастен. Правилно съм разбрала, че има право на три ръчни багажи от малките, нали? Храната и водата за бебето да ги извадя ли на проверките отделно? За нас мога ли да нося храна - сандвичи някакви? Вода знам, че не може.

Благодаря.
Бебето няма право на ръчен багаж. Ръчен може да има дете над 3 г., за което се купува билет и то си има място в самолета. Водата за бебето се изважда и отпива от родителя, но може и да ви накарат да я изхвърлите и да си купите от безмитната.  Сандвичи може.

Общи условия

Активация на акаунт