Прахосмукачка робот - 11

  • 147 517
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 270
Моята Румба 980 точно така чисти- при отворени врати минава всички помещения и накрая се прибира при станцията си.

Аз лично най-редовно я пускам като съм навън. Когато се прибира навсякъде е изчистено и румбата се е прибрала и се зарежда. 

# 676
  • Мнения: 19
Здравейте,

Много отдавна обмислям да си купя робот прахосмукачка. Малък апартамент, имам домашен любимец хъски и трябва всеки ден чистене с прахосмукачката, защото по пода започват да се търкалят топки от козина и мъх. Бюджета ми се простира до 500 лв. Четох за Нийто, наистина добри, но за съжаление са ми скъпи.

Мили дами какъв модел бихте ме посъветвали да си взема?
Ако го взема от www.myrobotcenter.eu гаранцията не е международна, нали?

Във Тechmart са пуснали този модел с намаление: Румба:
https://techmart.bg/product/product/details/10650/category/661/l … campaign=february

# 677
  • Мнения: 643
Гаранцията от myrobotcenter.eu не е международна. Днес тъкмо връщам моя за поправка. Дано всичко да мине добре.

# 678
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте,
Имаме Румба 880 от две години и сме много доволни.
Края на миналата година си купихме и Брава 390 Т.
Но след месец започнаха да се получават малки пукнатини по прозрачната част на почистващия панел.
Постепенно започнаха да се увеличават. Спрях да ползвам Брава и започнах опити да се свържа със сервиза. Но никой не ми отговаря. Незнам някакъв лош късмет ли е, или има промяна на телефоните...

Искам да питам, на някой случвало ли му се е така с Бравата?

# 679
  • Мнения: 12
Извинявай ,не съм запомнила ,иначе ги гледах клиповете.Сега в ЛГ България ли е?
Беше в Роял електроникс ( сервиза който е в Технополис Пловдив ) , занесохме го на легло на 14 февруари( снимаха и изпратиха на софиянци фактури,гаранционни карти от майроботцентър) и ни го върнаха на 7 март с "Подменен Ринг" ...каквото и да значи това.Важното е че робота засега работи доста по добре Wink

# 680
  • Мнения: 12
Гаранцията от myrobotcenter.eu не е международна. Днес тъкмо връщам моя за поправка. Дано всичко да мине добре.
Моя робот е ЛГ закупен от този сайт и гаранцията важи е целия Европейски съюз...даже скоро го оправиха гаранционно в Пловдив Wink

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
По този въпрос съм писала хиляди пъти вече.LG имат международна гаранция в рамките на европейския съюз.Независимо от коя държава в ЕС сте го купили ,то той има гаранция в България.Само трябва да си регистрирате покупката в LG България/мисля че и без нея може,но не съм убедена/.Това важи не само за роботите ,а за всякаква техника.Същото важи и за Филипс.

# 682
  • Мнения: 643
Моят е Неато и затова така отговорих. Той няма международна. Извинявам се, че съм подвела.

# 683
  • Мнения: 12
По този въпрос съм писала хиляди пъти вече.LG имат международна гаранция в рамките на европейския съюз.Независимо от коя държава в ЕС сте го купили ,то той има гаранция в България.Само трябва да си регистрирате покупката в LG България/мисля че и без нея може,но не съм убедена/.Това важи не само за роботите ,а за всякаква техника.Същото важи и за Филипс.
Не е задължително да​ регистрираш ЛГ продукта в сайта...Просто избираш в кой  оторизиран сервиз да я ремонтират , носиш всички документи и готово Wink

# 684
  • Мнения: 149
Здравейте, предстои ми закупуване на прахосмукачка робот, искам да попитам има ли притежател на такъв тип прахосмукачка с тъмен паркет. Прочетох в сайта на I robot, че е възможно да не работи ефективно, при тъмен под. Ще се радвам ако някой сподели мнение.

# 685
  • Мнения: 643
Нашия ламинат е тъмно кафяв и не сме имали проблеми. С Неато сме. На ММ брат му имат Румба и тъмен килим, на който отказва да се качи. Смениха си килима.

# 686
  • София
  • Мнения: 208
Здравейте, предстои ми закупуване на прахосмукачка робот, искам да попитам има ли притежател на такъв тип прахосмукачка с тъмен паркет. Прочетох в сайта на I robot, че е възможно да не работи ефективно, при тъмен под. Ще се радвам ако някой сподели мнение.
  нашият ламинат е тъмен, имам и кафяв килим, но Lg 8600 се справя без проблем.

# 687
  • Мнения: 18 641
Имам тъмно кафяви плочки, Irobot 6-та серия си ги чисти без проблем. На тъмно лилавия килим му се цупи (нашият е и висок), но по съвет на момичетата в темата му намерих цаката. Пускам го по средата на килима, той го минава спираловидно почти целия и после като слезе си чисти цялата стая, като от време на време се качва и минава и през килима. Резултатът е, че килимът ми е идеално почистен.

# 688
  • Враца
  • Мнения: 2 721
Казвала съм и преди, имам мастилено (тъмно) син килим. Бърта, (Roomba 621) се качва без никакъв проблем в/у него.  Peace

# 689
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
http://es.buyvip.com/#page=d&dept=home&asin=B01IEEVDIQ&a … ref=qd_dp_ssr_p_6

Това как е според вас като съотношение цена/ функции ? Някъде мога ли да погледна сравнителна таблица,ще се радвам някой да помогне,че нямам никакви наблюдения върху този тип прахосмукачки  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт