Instant Pot - магическият помощник в кухнята

  • 132 955
  • 879
  •   1
Отговори
# 585
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
А да ви питам момичета , вдига ли се разхода за ток , защото аз сега готвя на газ и се чудех дали ще се отрази на сметките?

# 586
  • Мнения: 1 466
Момичета дали ще има намаление ИП в петък
Има. В английския Амазон е на цена от 79,99 лири.

# 587
  • Berlin
  • Мнения: 11 303
Редактирам се, понеже прочетох малко по-назад. Simple Smile Отказах я. От Англия ще е, макар че исках Дуо плюс.

Последна редакция: пт, 23 ное 2018, 10:48 от abs

# 588
  • София
  • Мнения: 23 186
мисля че не стават техните уреди, точно напрежението е проблема.
в английския амазон е на хубава цена:
https://smile.amazon.co.uk/gp/product/B00OP26T4K/ref=oh_aui_deta … ie=UTF8&psc=1

# 589
  • София
  • Мнения: 1 476
мисля че не стават техните уреди, точно напрежението е проблема.
в английския амазон е на хубава цена:
https://smile.amazon.co.uk/gp/product/B00OP26T4K/ref=oh_aui_deta … ie=UTF8&psc=1

Postage & Packing:   GBP 25.73
Това е до БГ, заслужава ли си да се пусне до БГ? Наясно съм, че за такива уреди е желателно, но нещо не ми се дават почти 60 лв за доставка...с фирма превозвач не би трябвало да излезе повече от 20-25лв доставката...
Дайте съвет моля Simple Smile

# 590
  • София
  • Мнения: 23 186
аз пуснах до превозвач.
няколко пъти съм поръчвала разни неща до тук, но все се налгаа да седя и чакам куриери в неудобно време и се отказах от директни доставки.

# 591
  • Sofia
  • Мнения: 9
Аз моето любимо потче навремето от ebay.co.uk чисто ново си го поръчах и с превозвача ми дойде за 7 дни и около 20 лв. Единствено се оглеждам за хубава силиконова форма за чийзкейк сега, защото тази на fat daddio не ми допада хич.

Сега дебна и за бабчето потче в немския амазон да видим къде ще ми излезе късмета Simple Smile

# 592
  • Мнения: 1
Здравейте, и аз днес си поръчах ИП от amazon.co.uk. Поръчката ми ще бъде с превозвач. Използвам ГабКо. Досега не съм поръчвала уред с тях, а само дрехи, но не съм имала проблеми.

За момента не съм купувала никакви аксесоари. Някой ползвал ли е закупена от България кошничка за готвене на пара (steamer basket)? Предполагам, че може да се намери и тук подходяща.

# 593
  • Мнения: 509
Доколкото разбирам гаранцията е 1 година. Ще важи ли, ако се пусне до превозвач?

# 594
  • Мнения: 1 677
Здравейте, и аз днес си поръчах ИП от amazon.co.uk. Поръчката ми ще бъде с превозвач. Използвам ГабКо. Досега не съм поръчвала уред с тях, а само дрехи, но не съм имала проблеми.

За момента не съм купувала никакви аксесоари. Някой ползвал ли е закупена от България кошничка за готвене на пара (steamer basket)? Предполагам, че може да се намери и тук подходяща.

Да, имам една стандартна, купена от магазин за дом.потреби.

# 595
  • София
  • Мнения: 1 476
Защо да е 1 година гаранцията? Стандартно трябва да е 2 години, а допълнително за UK можеш да си закупиш допълнителна гаранция. Аз го пуснах до превозвач в крайна сметка, отбелязах че е за подарък. С надежда съм че при евентуална нужда от сервиз ще се отчете този факт, като им обявя, че всъщност съм в БГ Grinning

# 596
  • Berlin
  • Мнения: 11 303
И аз поръчах от Англия Дуо 6, макар че много се бях навила за друг модел, ама нищо. До Германия беше 10 паунда доставката, а иначе в немския Амазон не е намален, там е 140 евро.

# 597
  • Мнения: 28 872
И аз поръчах от Англия Дуо 6, макар че много се бях навила за друг модел, ама нищо. До Германия беше 10 паунда доставката, а иначе в немския Амазон не е намален, там е 140 евро.
И той е як, няма да съжаляваш!

# 598
  • София
  • Мнения: 1 544
Сега дебна и за бабчето потче в немския амазон да видим къде ще ми излезе късмета Simple Smile

Аз в немския амазон изобщо не намирам Instant pot. Ако се появи малкия, свиркай Peace

# 599

Общи условия

Активация на акаунт