Instant Pot - магическият помощник в кухнята

  • 130 968
  • 879
  •   1
Отговори
# 600
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Дойде моят уред! 😄 Сега започвам да чета упътването, защото не стм ползвала досега нищо подобно, дори и обикновена тенджера под налягане (имам страх) и ще гледам за рецепти. Хубавото е, че има и една книжка с рецепти за пот-а в комплекта.
Вие къде държите вашите - прибирате ли ги или са винаги на плота? И също така ще ми трябва ли отделен капак за нормално готвене или и този върши работа? Т.е. когато няма да е под налягане, за супа например?

# 601
  • Мнения: 28 545
Вие къде държите вашите - прибирате ли ги или са винаги на плота? И също така ще ми трябва ли отделен капак за нормално готвене или и този върши работа? Т.е. когато няма да е под налягане, за супа например?
Аз го държа на плота, не го прибирам, защото ползвам само него....! Супата се готви под налягане, има програма! Wink Wink

# 602
  • Мнения: 39
Може ли да се очаква цената на IP в английския амазон да падне значително спрямо сегашната от 110 паунда? Т.к. не съм следила как върви цената, мога ли да очаквам да стане по-евтин до около 70 паунда?

# 603
  • София
  • Мнения: 23 165
е петък беше 79.99

# 604
  • Варна
  • Мнения: 486

Ами съобщавайте ги навреме тези неща!
Kissing Heart

# 605
  • София
  • Мнения: 23 165
на предната страница е съобщено няколко пъти , точно в петъка  Rolling Eyes

# 606
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Съобщено беше и благодарение на това аз си взех в петък. Simple Smile

# 607
  • Мнения: 150
Здравейте, момичета! Преди няколко дни получих дългоочаквания ми помощник, вчера за първи път го използвах и не можах да му се нарадвам....Днес капака падна от кухненската маса и се счупи една част. Сега не може да се затвори. Направо не знам какво да правя сега, иде ми да заплача....Ще приложа една снимка, моля дайте съвет. Мисля да пиша на supporta-а, въобще не знам как стоят нещата с гаранцията, когато е закупен от амазон :

# 608
  • Варна
  • Мнения: 486
Пробвайте да се свържете с амазон, но предполагам, че гаранцията не покрива такива повреди, виждам че е пластмасов, защо не пробвате да го залепите?

# 609
  • Мнения: 150
Пробвайте да се свържете с амазон, но предполагам, че гаранцията не покрива такива повреди, виждам че е пластмасов, защо не пробвате да го залепите?
Много ви благодаря за съвета! Писах им, съдействаха ми, ще го сменят уж, сега остава да разбера как да го изпратя обратно Simple Smile

# 610
  • София
  • Мнения: 1 544
Пробвайте да се свържете с амазон, но предполагам, че гаранцията не покрива такива повреди, виждам че е пластмасов, защо не пробвате да го залепите?
Много ви благодаря за съвета! Писах им, съдействаха ми, ще го сменят уж, сега остава да разбера как да го изпратя обратно Simple Smile
Звънни на Лерон (https://www.leron.bg/) и ги поитай дали с техен курс натам можеш да го изпратиш.

# 611
  • Мнения: 39
Керамичната купа в момента се предлага в английския и немския амазон само с доставка от Америка. Предлагала ли се е преди и от европейските сайтове на амазон, за да изчакам с поръчката? Сега си поръчах само IP от английския амазон, но без керамичната купа.

# 612
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Мда, предлагаше се и аз мислех да купя керамичната купа, но ще изчакам. Simple Smile
Аз в момента разучавам рецепти и се опитвам да намеря "нашите".

# 613
  • София
  • Мнения: 1 476
Момичета, не е ли това керамичната купа:

https://www.amazon.co.uk/Instant-Pot-Ceramic-Electric-Pressure/d … 179793&sr=8-3

Доколкото виждам може да се поръча с безплатна доставка до UK. Аз си чакам Instant Pot-а другата седмица, ще го тествам първо дали ще се спогодим и тогава е=ще поръчвам други екстри Simple Smile

# 614
  • Мнения: 39
Да, чак днес се появи безплатната доставка до UK. Явно има зареждане.

Общи условия

Активация на акаунт