Зима идва бяла и красива, МАРТенската мама е нетърпелива! -тема 7

  • 39 721
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 1 508
Момичета, върнах се от ЖК. Мерките на бебето отговарят на седмиците, един проблем по-малко, отдъхнах си.По повод килата, на мен докторът ми препоръча да огранича сладкото  LaughingЗа месец три кила отгоре. Синеока, ако не се лъжа ти ще раждаш в Окръжна, при доктор Жекова ли ще си? Нея ми препоръча доктора.Аз имам едно наум със самата болница, защото чисто емоционално я свързвам с лошо, но в случая докторът и отношението ми е важно.

# 661
  • Мнения: 231
Аз също започвам с килограмите, 3кг за месеца... Направо ме е страх, какво ще каже доктора в петък. Вече усещам бебчо тежък, вечер почва всичко да ме боли и при мен се върна гаденето от първите месеци.

# 662
  • Мнения: 319
това с качването според мен е много индивидуално аз в 4 и 5 качих по 2 кг после започна да намалява качването а сега за декември дори нищо не съм качила но според мен се дължи на две неща първо че бебето е вече по-голямо и определено ми притиска стомаха защото съвсем малко да хапна и се чувствам преяла работата стана малко ефекта на тези където ходят да си правят операции и да си слагат пръстени на стомаха за да се засищат с малко храна и другото е по-лека храна аз сладкото не мога да го прежаля и си хапвам обаче основните храненета са ми много по-леки сутрин карам на плодово мляко с малко сурови бадеми, обяд пилешка супа без хляб /не съм вярвала че мога да ям гола супа без хляб, но е много по-добре/ следобед плодове банан, портокал и вечер някакво месо сготвено, като ние вечеряме рано 18:00 - 18:30 и после към 21-22:00 пак някой плод мандарини, киви, ананас според каквото ми се яде без банан и се получават нещата.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 75
Аз също бях +3 кг. за месец. В понедленик бях на консултация доктора ме пита какво пия, аз на своя глава си бях взела Прегнакеър, като му казах се намръщи, защо съм ги била вземала, нямало нужда, той не препоръчвал на пациентки витамини и пита - сигурно сте качила и повече този месец. Аз общо съм +6 кг. като 3 са откакто пия тези витамини, каза ми да ги спра или да ги разредя по веднъж на 2-3 дни, или на курсове по 10 дни, но да си свърша опаковката и да не вземам повече. Спрях ги и за 2 дни кантара е -1 кг. надолу, явно нещо съм задържала вода от тях, не знам, Вие пиете ли витамини, това е мое наблюдение, може и да греша.

# 664
  • Мнения: 899
и аз се връщам от доки. 805гр сме с главичката надолу вече. и имаме бузанки  Heart Eyes толкова сладички бузки. Вече прилича на бебче оформено и сладко. иначе 26та седмица каза доки и че е нормално бебе не е голямо.

# 665
  • Мнения: 18 548
Абе не знам колко са големи бебетата, ама това си е почти кило, и моят корем е огромен  Crossing Arms
Пия Фемибион 2, нищо друго. Може и от тях да е, но са ми изписани и ще си ги пия.

# 666
  • Мнения: 899
моят не е много голям но ми тежи мнооооого. Ама много и ме дразни щот не мога да се сгъвам и вече е по трудно обуването на обувките защото ми опира и трябва да седна или да правя корате стойки да сложа ботуша Joy

# 667
  • Мнения: 256
Аз също бях +3 кг. за месец. В понедленик бях на консултация доктора ме пита какво пия, аз на своя глава си бях взела Прегнакеър, като му казах се намръщи, защо съм ги била вземала, нямало нужда, той не препоръчвал на пациентки витамини и пита - сигурно сте качила и повече този месец. Аз общо съм +6 кг. като 3 са откакто пия тези витамини, каза ми да ги спра или да ги разредя по веднъж на 2-3 дни, или на курсове по 10 дни, но да си свърша опаковката и да не вземам повече. Спрях ги и за 2 дни кантара е -1 кг. надолу, явно нещо съм задържала вода от тях, не знам, Вие пиете ли витамини, това е мое наблюдение, може и да греша.

Аз също пия Прегнакеър още от самото начало на бременноста към момента съм +5 кг а съм в 26 г.с. така че едва ли е от витамините или поне при мен няма завишаване на килограмите.

# 668
  • Мнения: 899
и аз съм на прегнакер и още като почнах да ги пия в 2ри месед качих +3 така че задържам вода да но не си набавям с храната така че си ги пия. попринцип от всички комбинирани витамини се подува човек.

# 669
  • Мнения: 114
Аз също бях +3 кг. за месец. В понедленик бях на консултация доктора ме пита какво пия, аз на своя глава си бях взела Прегнакеър, като му казах се намръщи, защо съм ги била вземала, нямало нужда, той не препоръчвал на пациентки витамини и пита - сигурно сте качила и повече този месец. Аз общо съм +6 кг. като 3 са откакто пия тези витамини, каза ми да ги спра или да ги разредя по веднъж на 2-3 дни, или на курсове по 10 дни, но да си свърша опаковката и да не вземам повече. Спрях ги и за 2 дни кантара е -1 кг. надолу, явно нещо съм задържала вода от тях, не знам, Вие пиете ли витамини, това е мое наблюдение, може и да греша.

Аз също пия Прегнакеър още от самото начало на бременноста към момента съм +5 кг а съм в 26 г.с. така че едва ли е от витамините или поне при мен няма завишаване на килограмит

И аз пия от самото начало витамини Прегнакеър+омега 3 и съм качила за цялата бременност 2 кг, и предполагам че от тях не се качват килограми, но при всеки май е индивидуално

# 670
  • Мнения: 899
според вас април май как се обличат бебетата? Аз останах с впечатление че трябва да са с чорапки, боди с къс ръкав и гощеризон или боди с дълъг ръкав, чорапи и ританки?  Thinking newsm78  някакви якета и жилетки не ни трябват нали?

# 671
  • Мнения: 1 782
Аз пък не мога без витамините.  Когато съм забравяла да ги пия, на следващия ден не ми е добре, отпаднало ми е. Аз имам нисък хемоглобин, винаги е бил на долна граница, а те съдържат желязо и други важни неща. Качила съм 10 кг., но аз съм висока 166, а бях 46кг. То щеше да е смешно да не кача, с това поднормено тегло нямаше как да съм добре и се радвам, че качих. И 60кг да стана, не мисля, че са страшни. Те и сега не ми личат особено.
Според мен много слабите жени е редно да наваксаме, иначе е опасно и за нас, и за плода.

# 672
  • Мнения: 899
Аз пък не мога без витамините.  Когато съм забравяла да ги пия, на следващия ден не ми е добре, отпаднало ми е. Аз имам нисък хемоглобин, винаги е бил на долна граница, а те съдържат желязо и други важни неща. Качила съм 10 кг., но аз съм висока 166, а бях 46кг. То щеше да е смешно да не кача, с това поднормено тегло нямаше как да съм добре и се радвам, че качих. И 60кг да стана, не мисля, че са страшни. Те и сега не ми личат особено.
Според мен много слабите жени е редно да наваксаме, иначе е опасно и за нас, и за плода.

хмм може би си права ..
 аз бях 50кг на 170 ама все пак като погледна кантара ми прилошава  Laughing

# 673
  • Мнения: 319
аз също пия прегнакер и то от самото начало без прекъсване не оказват влияние нито ми се е повишил апетита нито забелязвам някакви промени да оказват на килограмите всичко е до храната и задържането на течности като ядях тестяно качвах повече като го спрях спрях да качвам стоя си на едни и същи, понякога ми е много жадно и пия по много вода съответно качвам 1 кг после идва момент в който не ми се пие но постоянно ми се ходи до тоалетната и я изхвърлям съответно и смъквам 1 кг, аз съм в края на 27 седмица и съм +5,5 кг като ям и сладичко. В началото като ми беше лошо ми минаваше само като ям нещо тестяно или препечен хляб тогава качих 2 кг, ако не го бях похапвала, а сега и сладкото ако ограничавах със сигурност щях да съм по-малко, но навсякъде казват колко е важно да сме щастливи бременни, а аз много държа да съм щастлива Simple Smile за това да живеят шоколада, кремчетата и вафлите Simple Smile

# 674
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз не пия витамини, но се усещам, че ям повече, независимо от факта, че трудно дишам, особено на сладко налитам. Определено трябва да се сложа на режим.

Общи условия

Активация на акаунт