Избор на сушилня - 7

  • 116 396
  • 788
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 710
Прежали един чифт и пробвай. От сушилня до сушилня има разлика. И от кецове до кецове също.

# 16
  • Мнения: 459
Отдавна се каня за кошница, благодаря за линка!

# 17
# 18
  • Мнения: X
Аз ползвам пералня и сушилня, но ме е страх да пера и суша обувки, имам кратка програма 45 минути със сушене която ми се води програма за Химическо чистене , на кото единствено пера дамската си чанта.

# 19
  • Мнения: 2 880
И аз в новата тема с нова сушилня  Party
Два пъти я пускахме и сме доволни, утре че пиша пак, че от телефона... ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 880
здравейте!
дали ако нямам топки а пусна якето на детето ще стане на "бучки" ?

# 21
  • София
  • Мнения: 12 006
Зависи как е ушито якето и каква му е ватата. Ако е пришита на тесни ивици може и да оцелее. Ако искаш не рискувай, а утре си купи 2-3 топки и тогава го пусни.

# 22
  • Мнения: 2 880
Мерси Афродита  bouquet
Вече другата седмица, тук едва ли ще намеря някъде топки за сушилня, трябва да отидем до техномаркет и от там  Peace
Вчера пуснах на бебето дрехите - като изсуши  /както и първия път/ започна да дава сигнал за почистване на филтър и водата, аз обаче реших че трябва да натисна бутона Buzzer а тя взе че зареди програмата за пускане, и аз накрая я изкл от контакта, още не съм я включвала, днес по-късно мисля  Tired

# 23
  • Мнения: 433
Момичета,възглавници сушите ли в сушилнята?

# 24
  • София
  • Мнения: 12 006
@ - ani-ali: Buzzer-а ти е за да си изкл. и вкл. звука - когато свърши програмата пищи доста дълго, ако е вкл.
---------------------------------------------

@ - Pamelita: да, но слагам по една иначе много дълго ги суши, т.к. запълват барана и почти не могат да се разместват вътре, а когато е една и остава място да се "мандахерца". /тази звучна дума Mr. Green/

# 25
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Мерси Афродита  bouquet
Вече другата седмица, тук едва ли ще намеря някъде топки за сушилня, трябва да отидем до техномаркет и от там  Peace
Вчера пуснах на бебето дрехите - като изсуши  /както и първия път/ започна да дава сигнал за почистване на филтър и водата, аз обаче реших че трябва да натисна бутона Buzzer а тя взе че зареди програмата за пускане, и аз накрая я изкл от контакта, още не съм я включвала, днес по-късно мисля  Tired

Ани, свиха ли се дрехите на бебето? Аз съм взела 56 размер и се чудя да ги пусна ли като ги пера преди болницата или не. Да не се налага да купувам нови в последния момент 😬

# 26
  • Мнения: 433
@ - ani-ali: Buzzer-а ти е за да си изкл. и вкл. звука - когато свърши програмата пищи доста дълго, ако е вкл.
---------------------------------------------

@ - Pamelita: да, но слагам по една иначе много дълго ги суши, т.к. запълват барана и почти не могат да се разместват вътре, а когато е една и остава място да се "мандахерца". /тази звучна дума Mr. Green/

Благодаря!  bouquet По една ще ги слагам,то не знам дали ще станат две.  Peace

# 27
  • Мнения: 2 880
Мерси Афродита  bouquet
Вече другата седмица, тук едва ли ще намеря някъде топки за сушилня, трябва да отидем до техномаркет и от там  Peace
Вчера пуснах на бебето дрехите - като изсуши  /както и първия път/ започна да дава сигнал за почистване на филтър и водата, аз обаче реших че трябва да натисна бутона Buzzer а тя взе че зареди програмата за пускане, и аз накрая я изкл от контакта, още не съм я включвала, днес по-късно мисля  Tired

Ани, свиха ли се дрехите на бебето? Аз съм взела 56 размер и се чудя да ги пусна ли като ги пера преди болницата или не. Да не се налага да купувам нови в последния момент 😬
Нашите основно са памучни и ги пуснах на най-късата програма около 2 часа и не се свиха, и мен много ме притесняваше...имаше 2-3 дрешки полиестер, не ги пуснах в сушилнята, изненадана бях колко мъх се отдели от дрешките на беба  ooooh!
Афродита един въпрос от просто любопитство- за колко я взе твоята сушилня   Blush

# 28
  • София
  • Мнения: 12 006
За 900 и нещо към 1000, на промоция, но не беше сега от черния петък, от предишни промоции е. Тази година беше 900лв. на промо Twisted Evil. Ти за колко я взе?

# 29
  • Мнения: 13 191
Момичета,възглавници сушите ли в сушилнята?
Суша. Моите са с пера, затова винаги слагам топки за сушене. Слагам и някоя кърпа или дреха с тях,  възглавниците са по-рядко в досег със сензора, ако няма друго с тях сушилнята се изключва по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт