Избор на сушилня - 7

  • 116 364
  • 788
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 12 006
Афродита, само с кошница ли може? Още не съм пробвала програмата, нямам кошница
С кошница пише в упътването.
-------
NOVA NADEJDA за пръв път чувам сушилня да изсушава въздуха. Чувала съм да вдига влажността, но за обратното не. Да не би да ги пресушава? Не всички програми работят със сензора за влажност.

# 736
  • Мнения: 1 932
Аз пробвах програма вълна с кашмирени пуловери и без кошница. Изсушиха се. И аз съм с AEG.
Нещо не ми се дават пари за кошница.

# 737
  • Мнения: 2 069
Точно това имах предвид, дали може без. Иначе знам какво пише.Ще пробвам,само да измисля нещо вълнено.

# 738
  • София
  • Мнения: 12 006
Точно това имах предвид, дали може без. Иначе знам какво пише.Ще пробвам,само да измисля нещо вълнено.
Измисли нещо, което може да прежалиш лесно, ако се развали.

# 739
  • Мнения: 4 401
NOVA NADEJDA за пръв път чувам сушилня да изсушава въздуха. Чувала съм да вдига влажността, но за обратното не.
Имам подарък за сватбата от онези уреди които дават налягането и влажността. И при двете ми сушилни уреда не е отчитал промяна.Отчита промяна понякога  като готвя въпреки професионалния абсорбатор.Като проветрявам във влажно време също отчита промяна,но при работа на сушилните НЕ.

# 740
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Добро утро на всички Мами!Искам да попитам водата,която се отделя в резервоара на сушилнята да се ползва ли за ютията?Бях чела нещо подобно но не съм сигурна.

[/quote]

# 741
  • София
  • Мнения: 2 296
Трябва да се прецежда, защото власинкита ще запушат дюзите на ютията. Така и никога не опитах, струва ми се голяма хамалогия.

# 742
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 736
Възглавници сушите ли в сушилнята?

# 743
  • София
  • Мнения: 12 006
Възглавници сушите ли в сушилнята?
Да, ама малко зор, защото вътрешността остава влажна, но прекалено малко за да я отчете датчика, дори на пипане изглежда суха първоначално, тогава сменям програмата с програма "време". Вече даже ги суша изцяло на тази програма, за да не се занимавам.

# 744
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Трябва да се прецежда, защото власинкита ще запушат дюзите на ютията. Така и никога не опитах, струва ми се голяма хамалогия.

Аз не я прецеждам, не виждам да има някакви власинки. От няколко месеца така правя и не се е запушила ютията.

# 745
  • София
  • Мнения: 2 296
Може, не съм го правила, така пише в упътването на сушлнята - да се прецежда задължително през филтър за кафе - от онези за шварц кафе каните. Очевидно от няколко пъти нищо няма да й стане на ютията, вероятно при продължително време е възможно да се запуши.

# 746
  • Мнения: 5 674
Не ги пресушава определено, дори някои неща, предпочитам да доизсуша на парното. От декември е. Ммиризмата не е на гума. По - силна е при настройка памук, вероятно заради по-високата температура, при синтетика се усеща една идея по-слабо но я има. Аз дори взех да избягвам да я пускам, на което ММ се сърди жестоко, то и няма логика да не я ползвам но... Затова се опитвам да разбера къде е проблемът.

Кой модел е Аег-то?
Късно отговарям, AEG T8DBE48S

# 747
  • Мнения: 4 188
Не ги пресушава определено, дори някои неща, предпочитам да доизсуша на парното. От декември е. Ммиризмата не е на гума. По - силна е при настройка памук, вероятно заради по-високата температура, при синтетика се усеща една идея по-слабо но я има. Аз дори взех да избягвам да я пускам, на което ММ се сърди жестоко, то и няма логика да не я ползвам но... Затова се опитвам да разбера къде е проблемът.

Кой модел е Аег-то?
Късно отговарям, AEG T8DBE48S
АЕГ, 8 - ма серия, не сушат на висока температура, дори памука. Доста интелигентни са. Моята е 68s

# 748
  • София
  • Мнения: 2 521
Моля за помощ, кой модел е по-добър и каква е разликата:
1

2

# 749
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Клас на сушене е разликата. Първата е клас А, аз имам такава. Другата разлика е Програмата Хигиена на първата. Никога не съм я ползвала. Изборът ми беше заради клас на сушене А.
Машината е страхотна.

Общи условия

Активация на акаунт