Лещи за очи - 6

  • 97 805
  • 763
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 7
Здравейте, аз ползвам цветни контакни лещи Soloticaс диоптър и съм страшно доволен, преди това позлвах Desio, но Solotica са просто върха!
А разтвор Opti Fee.

Последна редакция: нд, 28 окт 2018, 12:29 от GasanAbdula

# 556
  • Мнения: 6 185
Здравейте, аз ползвам лещо цветни контакни лещи Solotica с диоптър и съм страшно доволен, преди това позлвах Desio, но Solotica са просто върха!
А разтвор Opti Fee.

Благодаря ти,че сподели за тези лещи.Одавна търсех цветни,годишни  лещи.Разгледах каталога им във фейсбука-много ми допаднаха на цената 175 лв.

# 557
  • Мнения: 7
Здравейте, аз ползвам лещо цветни контакни лещи Solotica с диоптър и съм страшно доволен, преди това позлвах Desio, но Solotica са просто върха!
А разтвор Opti Fee.

Благодаря ти,че сподели за тези лещи.Одавна търсех цветни,годишни  лещи.Разгледах каталога им във фейсбука-много ми допаднаха на цената 175 лв.

Наистина са уникални, аз и моята приятелка сме много доволни.
Преди си ги поръчвах от чужбина, ма от 2,3 години насам има представител за България и само от тях пазарувам, пристигат за 2,3 дни.
Стига да говорим за същите хора, няма да Ви поствам тук линка,да не е реклама, че не съм изчел правата във форума.
Но ако държите ми пишете л.с

# 558
  • Мнения: 516
Извинявам се,че ще се намеся с негативен коментар,но някой да ползва годишни лещи е безумие,няма как да се спазва нормална хигиена на едни лещи за година,това води до много инфекции,а те съответно и до по-сериозни усложнения.Не случайно повечето марки тотално изключиха тримесечните лещи от портфолиото си,защото няма такъв материал,който да бъде качествен,да осигурява добра кислородопропускливост и съответно да може да се ползва повече от месец!

# 559
  • Бургас
  • Мнения: 16 180
Ако престояват в разтвор може.

# 560
  • Мнения: 812
Момичета, искам да си сменя лещите и избрах TopVue Premium двуседмични. Параметрите им са почти същите като  на тези които ползвам сега, но са по-евтини.Който ги е ползвал може ли да даде мнение за тях?Има ли доволни?

Аз не бих носила едни и същи лещи повече от месец.Страхувам се от инфекции - какъвто и да е разтвора, той е кратковременно решение.С висок диоптър съм и треперя над очите си - страхувам се да не ослепея съвсем.

# 561
  • София
  • Мнения: 8 933
Извинявам се,че ще се намеся с негативен коментар,но някой да ползва годишни лещи е безумие,няма как да се спазва нормална хигиена на едни лещи за година,това води до много инфекции,а те съответно и до по-сериозни усложнения.Не случайно повечето марки тотално изключиха тримесечните лещи от портфолиото си,защото няма такъв материал,който да бъде качествен,да осигурява добра кислородопропускливост и съответно да може да се ползва повече от месец!
Всъщност не е точно така. Преди нямаше 1 месечни и 3 месечни лещи и ползвахме 1 годишни основно. И никога не съм получавала инфекция. Но сега не бих носила, просто защото технологията много напредна и материалите се промениха. Пък и цените.

# 562
  • Мнения: 22 948
Момичета, искам да си сменя лещите и избрах TopVue Premium двуседмични. Параметрите им са почти същите като  на тези които ползвам сега, но са по-евтини.Който ги е ползвал може ли да даде мнение за тях?Има ли доволни?

Аз не бих носила едни и същи лещи повече от месец.Страхувам се от инфекции - какъвто и да е разтвора, той е кратковременно решение.С висок диоптър съм и треперя над очите си - страхувам се да не ослепея съвсем.
Носих ТоpVue едномесечни и никак не съм доволна.Очите ми изсъхваха много,  постоянно искаха да ги изхвърлят и неведнъж са ми падали,даже съм губила леща в движение.Накрая ги свалих и изхвърлих ори поредното раздразнение и изхвърляне от окото, въпреки капките за очи.Сега съм в Биофинити и нвма база за сравнение!

Последна редакция: пн, 29 окт 2018, 10:37 от ДХ3

# 563
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
Изобщо не ми бяха удобни. Поръчах ги от сайт и имаха безплатна замяна, ако не ми допаднат - затова реших да ги пробвам. Върнах 4 броя неразопаковани.

# 564
  • Мнения: 5
Здравейте,  вечеот около 6-7 години нося очила постоянно, но ми се иска да мога да слагам лещи когато има някакъв повод. Пробвах преди време на Bausch and Lomb, но не можах да свикна с тях. Много ми пречеха на очите. Може ли да ми препоръчате някакъв тип, които са за чивствителни очи или нещо подобно.. чета, че тези с по-високо съдържание на вода са по-добри, дали е така? Благодаря предварително!

# 565
  • Мнения: 135
Най-много хора са доволни от Biofinity, аз също. Simple Smile

# 566
  • София
  • Мнения: 8 933
Здравейте,  вечеот около 6-7 години нося очила постоянно, но ми се иска да мога да слагам лещи когато има някакъв повод. Пробвах преди време на Bausch and Lomb, но не можах да свикна с тях. Много ми пречеха на очите. Може ли да ми препоръчате някакъв тип, които са за чивствителни очи или нещо подобно.. чета, че тези с по-високо съдържание на вода са по-добри, дали е така? Благодаря предварително!
Най-добре първо преглед при лекар и той да ви препоръча някакви.

# 567
  • Мнения: 131
Здравейте, някой ползва ли Menicon.От феновете на Biofinity съм, но напоследък имам много лоши попадения... Днес инцидентно попаднах на въпросните Menicon. Абсолютно непознати са за мен.  Ползвам  лещи от май  вече 15  години. След проверка в нета се оказва, че съм си взела модел Miru. На първо четене са удобни и най-вече кристално ясни. Някой с мнение и впечатления от тях?

# 568
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
Имам въпрос - искам да се запиша на плуване, но ме спира само мисълта как ще виждам във водата. Според децата ми, вода влиза през очилата (а са на хубави марки уж). Има ли някой, който да плува с лещи? newsm78

# 569
  • Мнения: 1 142
Здравейте, някой ползва ли Menicon.От феновете на Biofinity съм, но напоследък имам много лоши попадения... Днес инцидентно попаднах на въпросните Menicon. Абсолютно непознати са за мен.  Ползвам  лещи от май  вече 15  години. След проверка в нета се оказва, че съм си взела модел Miru. На първо четене са удобни и най-вече кристално ясни. Някой с мнение и впечатления от тях?

Имаше веднъж промоция и си купих един чифт. За мен - нищо особено, не могат да се носят 12+ часа, нямат качествата на силикон-хидрогелните лещи. Като оптика са ОК, но и другите марки са добре. Не повторих.

Общи условия

Активация на акаунт