Тест за овулация - въпроси / тема 5 /

  • 52 920
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 61
След +тест за овулация кога е подходящият момент ? Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 7 645
като видиш ++ почвате опити всеки ден 3-4 дни Simple Smile
Преди ++ теста през 1-2 дни

# 17
  • На север
  • Мнения: 1 377
Ох момичета ще се побъркам... Правихме опити този месец при остановена овулация с тест на clear ovu. По принцип ми идва от 27ми до макс 30 ден като най-често 27, 28, 29 ден. Днес ми е ден 29 и още след овуто имах 2 дена симптоми, че ще ми идва, както и ми се гадеше от храна и алкохол два дена. После всичко отмина. Още тогава се усъмних. От два дена сега ме болят много гърдите и имам симптоми, че ще ми идва пак, но не ми идва. Мислех тази сутринта да си направя тест, но се събудих от притеснението и не можах да заспя. Даже ядах и ходих до тоалетна. Обаче си ми беше напрегнато и не издържах и реших да си направя теста за бременност от същата опаковка. Качвам снимки. Моля ви кажете ми какво мислите?newsm78


Тези са веднага като се появи много лека бледа черта. Някъде 5 мин след като съм го направила.

Тази снимка е след 10, 15 мин. Чертата стана по-тъмна.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 645
Теста е много положителен Simple Smile
Честитооооо Simple Smile
Ама не знам защо звучиш притеснена, а не зарадвана Simple Smile

# 19
  • На север
  • Мнения: 1 377
О не много се радвам просто не съм спала още  Joy от нерви... Тъкмо мислех да пробвам да заспя. Милех да направп теста да мирясам ама като излезе чертата макар и бледа и така се развълнувах, че няма заспиване. Simple Smile Много се надявам да е положителен. Ще ходя при първа възможност да си направя и кръвен.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 645
Теста е положителен, няма какво да се надяваш. Легни си, имаш нужда от сън

# 21
  • Мнения: 1 092
Woman in red, честито! Стискам палци всичко да е наред и да повлечеш крак в новата тема, скоро и ние да не можем да заспим от такава радост!  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 612
Момичета ,този месец за пръв път ще си правя тестове и аз.
От кой ден да ги почвам ? Simple Smile

П.П как стои въпросът със започването при нередовен цикъл? Примерно този месец ми дойде на 57 ден и то след предизвикване .

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 09:45 от tanya27

# 23
  • Мнения: 6 382
Почват се в зависимост от най-късият цикъл който си имала. В упътването към тестовете трябва да има графика кога да ги почнеш в зависимост от дните. При нередовен и толкова дълъг цикъл ще ти трябват доста тестчета Peace

# 24
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Какви тестове ще ползваш? Обикновенно си има табличка и там гледаш според дължината на цикъла. В твоя случай мисля че е 11 ден-води се като нередовен цикъл. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 612
Какви тестове ще ползваш? Обикновенно си има табличка и там гледаш според дължината на цикъла. В твоя случай мисля че е 11 ден-води се като нередовен цикъл. Simple Smile


Aми, Лейди тест ,мисля ,че са  newsm78
В аптеката нямаше други видове ,две кутии си купих ,предполагам,ще стигнат за сега.

# 26
  • На север
  • Мнения: 1 377
Само искам да кажа, че аз имам редовен цикъл и според таблицата трябваше да почна с тестовете на 12ти ден, но аз реших да почна на 10ти и имах положителен тест на 11ти ден. Така че моят съвет към всички е да почнете поне първият път по от рано от това, което пише, защото ако аз бях почнала на 12ти ден щях да си изпусна овуто и сега нямаше да имам  EFP

# 27
  • Мнения: 176
Здравейте. Моя цикъл е 28 дневен и предишните месеци на 13 ден винаги тестовата чертичка беше много по червена от контролната но вчера не беше така. Беше съвсем слабо по оцветена от тази от предишния ден и по бледа от контролната. Овулацията ми би трябвало да е днес но и базалната ми температура тази сутрин е по висока 36.6 от тази вчера 36.3. Какво мислите дали е възможно да нямам овулация този месец или все още мога да се надявам да е днес. Тестовете ги правя в 3 следобяд като над 2 часа не пия течности и не ходя до тоалетна. Дали днес е възможно да е увулацията при тази базална температура. Моля за мнение

# 28
  • София
  • Мнения: 7 645
може този цикъл да ти е малко по-късно О, а може и да не си хванала пика на ЛХ, а да го е имало примерно сутринта или по-късно вечерта.
Така, че вие си действайте по въпроса, мери БТ, продължи още малко с тестовете.
Не винаги имаме възможност да хванем пика на хормона.
Аз покрай дните на О правя по 2-3 теста на ден и понякога съм хващала примерно в 21ч вечерта, като преди това тестовете сутрина и след обед са били отрицателни.

# 29
  • Мнения: 176
Да и аз си мисля че може би все пак има вероятност да е така понеже си имах някакви бодежи вчера в единия яйчник. Но странното е че бяха отдясно а би трябвало този месец да са от ляво и това ме обърка допълнително. Имам още 2 теста за овулация ще видим днес следобяд какво ще покаже. Дано всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт