Тест за овулация - въпроси / тема 5 /

  • 52 921
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 645
ама въобще не е задължително яйчниците да се редуват  Peace
Обаче аз миналия месец като имах О от ляво, болеше ме в дясно и се чудех какво става.
Болката е абсолютно абстрактно понятие. Понякога боли от ляво, но го чувстваме в дясно и т.н.т.

# 31
  • Мнения: 176
Аз по принцип нямам болки по време на овулация и за това сега ми прави впечатление. Надеждата умира последна а аз още не съм изгубила такава за този месец. А по принцип ако ми е минала овулацията оттук нататък температурата би трябвало само да се повишава нали или не съм разбрала правилно?

# 32
  • София
  • Мнения: 7 645
БТ се повишава до няколко дни след О, при някои е ряско, при други като мен на пример, на 3-тия ден достига висока позиция

# 33
  • Мнения: 176
Значи ако сега продължи да се покачва овулация е имало и е минала така ли да го разбирам?

# 34
  • София
  • Мнения: 7 645
да, оправи си графиката и пусни линка след 3-4 дни, тогава може да се говори по-категорично

# 35
  • Мнения: 176
Здравейте. Искам да попитам какво означава ако в 2 последователни дни имам положителни тестове за овулация? Вчера си правих тест на който тестовата чертичка беше леко по червена от контролната.на днешния тест и двете чертички са еднакво червени. Тестовете от предходните дни бяха с по бледа тестова линия за това тълкувам тези двата като положителни. Но за първи път ми се случва в 2 дни да е положителен теста. Какво значи това кога ми е овулацията днес или вчера? Съвсем се обърках

# 36
  • София
  • Мнения: 7 645
Принципно О е от 12 до 48ч след положителния тест.
Когато тестовете са два, обикновено е много скоро след втория положителен тест.
Няма как да е била вчера и теста и днес да е положителен

# 37
  • Мнения: 176
Значи вероятно ще е тази вечер. И базалната ми температура и вчера и днес е 36.6 този месец явно съм с по късна овулация вече ми е 15 ден от цикъла. Свършиха ми тестовете за овулация а не ми се иска да си купувам нов пакет и утре вече да си ми покаже бледа чертичка. Това че още не ми е настъпила овулацията значи че за по сигурно е добре да правим бе че тази вечер и утре нали?

# 38
  • София
  • Мнения: 7 645
трябва да купиш, за да видиш дали ще е бледа черта, защото ако вече имаш 3 дни с положителни - не е добре.
За това купи и ще ти останат за др месец, а ако не е нужно др месец ще ги подариш на някой или ще си ги имаш за спомен.
Хубаво е утре теста да е отрицателен, така е редно да бъде.

# 39
  • Мнения: 176
Днешната чертичка беше леко по бледа надявам се утрешната да е много по бледа. А ако отново е положителен какво означава?

# 40
  • София
  • Мнения: 7 645
не мисли сега какво може да означава, като го направиш ще коментираме Wink

# 41
  • Мнения: 176
Купих си нова опаковка но имаха само lady test те добри ли са? Дали да не си направя един към 7 и 30 за да спазя правилото поне 2 часа без вода и тоалетна? Ще отчете реален резултат нали?

# 42
  • Мнения: 61
Благодаря за отговорите Simple Smile Седмица след първият положителен тест за овулация ...отново е положителен!Шах и мат!

# 43
  • София
  • Мнения: 36 073
Благодаря за отговорите Simple Smile Седмица след първият положителен тест за овулация ...отново е положителен!Шах и мат!

... или е имало повече от един фоликул /ПКЯ/?!

# 44
  • Мнения: 61
Бинго!!Имам ПКЯ,да.Не бях се замислила че може да е от това.Но,нали пик на ЛХ има само веднъж месечно.Почти ги бях анатемосала тези тестове.Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт