Пациентки на ЦРЗ Надежда - Коледна тема 59

  • 76 081
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Таричка  Hug Hug Hug.Пожелавам на всички едно коледно чудо.Дано 2017 се случи чудото и на такива като мен.Дано е по-успешна за всички.

# 16
  • Мнения: 43
Много късмет на всички и в новата тема само положителни резултати🙂

# 17
  • Мнения: 311
Честита нова тема! Да е много успешна и късметлийска! Да донесе на всички поне по едно Коледно чудо! Hug Hug Hug
Честит рожден ден на д-р Стаменов! Да ни е жив и здрав! Heart Eyes

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
 Hug Благодаря и аз за новата темата!  bouquet

Някой разбра ли как ще са почивките по празниците на репродуктивния сектор?

# 19
  • Мнения: 1 849
Момичета, дано ви донеса късмет с новата тема  Hug
Да е жив и здрав д-р Стаменов  bouquet

Репродуктивният сектор ще почива от 23 или 24.12 до 01 или 02.01 включително.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 141
А това какво означава, че последните пункции са на 23-ти примерно или, че ги спират 5-6 дни по-рано, за да могат да минат оплождане, трансфер (замразяване)  newsm78?

# 21
  • Мнения: 1 849
А това какво означава, че последните пункции са на 23-ти примерно или, че ги спират 5-6 дни по-рано, за да могат да минат оплождане, трансфер (замразяване)  newsm78?
Би трябвало да ги спрат по-рано, защото след това няма да се правят трансфери.
Сигурно най-късно до 17.12 ще минат всички пункции.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 141
Ясно, явно този месец ще го пропуснем.
Може би не е лошо - да поемем малко въздух покрай празниците, включително и финансово   Flutter.
Благодаря, Та-ра  bouquet.

# 23
  • София
  • Мнения: 23 220
дано тия за записване на часове да работят по някое време  Rolling Eyes
че аз се надявам на 2-3 януари да съм на преглед.

# 24
  • Мнения: 1 849
Бамба, аз като звънях в понеделник за графика, казаха, че не е уточнен на 100 %, затова и съм писала или. Та в тоя ред на мисли за първите дни на януари може би ще записват като уточнят. Дано се свържеш, за да имаш яснота.

# 25
  • София
  • Мнения: 23 220
аз ще чакам цикъл, около коледа, та ако се вместя за януари добре, ако ли не февруари.
ама януари ще е по-спокойно откъм пункции и трансфери още.

# 26
  • Мнения: 19 733
Нека темата се пълни само с хубави новини  Hug

# 27
  • Мнения: 129
Здравейте, да е честита новата тема на всички и нека се изпълни с много чудеса и  EFP . Пред мен е голямото чакане, след отворена операция(заради миоми), д-р Цветков ми препоръча поне 6 месеца за възстановяване. Пропуснах да го попитам, дали мога през тези 6 месеца, да направя стимулация, с цел замразяване. Искам да ви попитам, колко най-скоро след лапаротомия, сте правили стимулация? За трансфер мога само да си мечтая, след 3 опита с пункции, все още не съм стигнала до трансфер.

# 28
  • Мнения: 38
Здравейте момичета,

Успешна нова тема на всички Simple Smile
Относно почивката, на мен Цветков ми каза, че ще почиват от 20-12-2016 до 03-01-2017

# 29
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Бамба - началото на януари за пункция сигурно е ОК, ама мине ли 15-ти е пак същото. Аз стартирах на 14.01, пункцията ми беше на 23.01 и бяхме пак 20-30 жени.

Общи условия

Активация на акаунт