Пациентки на ЦРЗ Надежда - Коледна тема 59

  • 76 082
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 409
Днес се запизвам с 5 зрели я. Бамба си знаеше, че ще са повече от 3. Много добра изненада! Имаше около 30 жени за пункция и беше лудница, но ме извикаха сравнително бързо към 9:40. От кога ТВ работи в тъмната стаичка? Бях приятно изненадана.
Сега се подготвям за свеж трансфер с естрофем и утрогестан. Досега не са ми изписвали естрофем след пункция, явно е нещо ново. Попитах защо утрогестан, а не кринон, но др Тихомирова каза, че няма кой знае каква разлика, и тъй като кринона ми е неприятен, си останах с утрогестан. Да включа ли дуфастон по 1? Кога да пусна прогестерон за контрола?
За ММ американската схема проработи и днешната е със сходни резултати като замразената, но ще използват и двете.
Та така... май станах "Мара Подробната"!  Laughing

# 46
  • Мнения: 19 733
Браво на вас  Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 23 221
на мен винаги са ми изписвали естрофем след пункция, хич не е ново  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 1 409
на мен винаги са ми изписвали естрофем след пункция, хич не е ново  Rolling Eyes
Аз съм била на естрофем за ЗЕТ и стигнахме до биохимичната в Щерев, но с морула на 5 ден. Тук,  др Стаменов все ми го отказваше, но пък не сме правили свеж трансфер. Сигурно затова...

# 49
  • София
  • Мнения: 23 221
на зет не изписва, ако се следи овулация.
ако е от 2 ден изписва.
повечето му схеми ги научих вече  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 4 884
Днес се запизвам с 5 зрели я. Бамба си знаеше, че ще са повече от 3. Много добра изненада! Имаше около 30 жени за пункция и беше лудница, но ме извикаха сравнително бързо към 9:40. От кога ТВ работи в тъмната стаичка? Бях приятно изненадана.
Сега се подготвям за свеж трансфер с естрофем и утрогестан. Досега не са ми изписвали естрофем след пункция, явно е нещо ново. Попитах защо утрогестан, а не кринон, но др Тихомирова каза, че няма кой знае каква разлика, и тъй като кринона ми е неприятен, си останах с утрогестан. Да включа ли дуфастон по 1? Кога да пусна прогестерон за контрола?
За ММ американската схема проработи и днешната е със сходни резултати като замразената, но ще използват и двете.
Та така... май станах "Мара Подробната"!  Laughing

Звучи страхотно, Клиър Hug Дай Боже всеки му да се извадят повече яйцеклетки, отколкото фоликули се виждат Crazy Дано имаш успех!

# 51
  • Мнения: 149
записвам се и аз в новата тема,дано има много коледно-новогодишни чудеса!!!!
аз за сега си чакам за преглед след неуспешния трансфер октомври.....обаче ви следя изкъсо и много ви стискам палци!!!

# 52
  • Мнения: 534
записвам се и аз в новата тема,дано има много коледно-новогодишни чудеса!!!!
аз за сега си чакам за преглед след неуспешния трансфер октомври.....обаче ви следя изкъсо и много ви стискам палци!!!
Сара, ти при кой доктор беше? Моя коментар при Персенска мина миналия месец и насрочи хистероскопия

# 53
  • София
  • Мнения: 1 928
Днес се запизвам с 5 зрели я. Бамба си знаеше, че ще са повече от 3. Много добра изненада!

Clear, браво за добрия резултат. Само да ти споделя, че Бамба май има кълбо по което познава разни неща( това с кълбото, го бях чела в някакви стари постове, където пак беше познавала).
Когато след трансфера, се бях отчаяла, че нямам бременни симптоми( а бях чела, че жените от 5-6-7 ден са със симптоми), Бамба се включва и казва, тека е с  близнаци Shockedтогава и се смях Mr. Green Ама позна Hug

# 54
  • Мнения: 4 097
Бамба и при мен позна, като се тръшках миналата година.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 221
малко зловещо започна да става  Crazy

# 56
  • Мнения: 19 733
Ти гледай да ми познаеш за догодина за близнаците и едното да е девойка, че иначе ти скривам вълшебната топка  Naughty

# 57
  • София
  • Мнения: 1 928
малко зловещо започна да става  Crazy




Снимката личен архив ли ти е?? hahaha JoyПредставях си те по - хубавка и това кълбо е ретро, няма ли по- нова версия. Joy hahaha

Кристи, бутни малки рушвет на Бамба, за да изравнш резултата( тризнаци- две момичета и едно момче и един момък си имаш).

# 58
  • Мнения: 19 733
Макси, на първия преглед при Стаменов го застрелях с идеята за тризнаци и той също толкова бързо рече НЕ  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 409
Бамба, на мен розови гащи да видиш в кълбото. Големи сме претенции, ей!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт