Пациентки на ЦРЗ Надежда - Коледна тема 59

  • 76 083
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 51
Момичета сложиха ми лекарството след лошата биопсия-50,00 лв. е ако някой го интерисува за цената.
Но днес имам леко кървене/зацапване това нормално ли е? Докторката вчера нищо не ми каза.

За направата на това лекарство ли се взима два пъти кръв след проследяване около 10-ти ден от цикъла? Или то е 250 лв. и се прави при имунологичен проблем, установен при биопсия? Кое от двете е РВМС?  newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 10 642
Кръв се взима 2 пъти за РВМС 250лв, което е имуномодулатор и до колкото знам се слага и при лоша биопсия.

# 32
  • Мнения: 43
И на мен януари ми предстои биопсия докторката ми каза 11;12 ден от цикъла за проследяване.Каза ме декември го пропускаме защото са в почивка.

# 33
  • Мнения: 1 849
При лоша биопсия, освен РВМС, понякога слагат от другото лепило, което е 50 лв.

# 34
  • Мнения: 534
Аз октомври правих РВМС изследване и ходих да ми взимат кръв през ден  Peace

# 35
  • Мнения: 1 269
Запис и от мен! Много щастие да донесе на всички момичета новата тема и новата година! Hug bouquet

# 36
  • Мнения: 834
Запис и от мен, следя темата активно, т.к. вече имам записан първоначален преглед за края на март, въпреки това стартирам през януари в друга клиника.

# 37
  • Мнения: 1 409
Аз се чудя защо нямам известия от старата темата и никой не пише в нея, а ние сме имали НОВА!
Пожелавам на всички:
УСПЕХ! СБЪДНАТИ МЕЧТИ! ЩАСТИЕ! УСМИВКИ!
 Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 111
Здравейте момичета и от мен!
Аз пациентка от м. Септември. Миналият месец ми правиха и на мен ендометриална биопсия за имунология-за НК клетки и имплатационен потенциал. Около месец отнемат резултатите и очаквам обаждане.

Какво е РВМС?

# 39
  • Мнения: 221
Никой не ми отговори Sad нормално ли е да има кървене след слагането на лекарство при лоша биопсия newsm78

# 40
  • Мнения: 6 583
PBMC е имуномодулатор - лекарство. Слагат го след лоша имунологична биопсия и преди трансфер.

ivanaivanova, аз не знам дали е нормално, а щом не са ти отговорили явно и другите не знаят. Защо не звъннеш на лекаря си или на спешния?

# 41
  • Мнения: 1 849
На мен не ми се струва нормално, по-добре позвъни и попитай.
Кой ти поставя лекарството? Би трябвало да е с катетър, както при трансфер, затова си мисля, че кървенето не е нормално  Thinking

# 42
  • Мнения: 221
Да с катетър както при трансфера беше, но утре съм на контролна биопсия и освен да изчакам и тогава да питам newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 111
PBMC е имуномодулатор - лекарство. Слагат го след лоша имунологична биопсия и преди трансфер.

ivanaivanova, аз не знам дали е нормално, а щом не са ти отговорили явно и другите не знаят. Защо не звъннеш на лекаря си или на спешния?

Благодаря ти!
Очаквам ..... Simple Smile

# 44
  • Мнения: 221
Писах на докторката и отговори,че било възможно.

Общи условия

Активация на акаунт