С вълшебства пълен е света - тупкат юлски сърчица!

  • 31 351
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 990
Ми аз въпреки, че бях секцио, раждането ми започна само. Изтекоха ми водите и се обадих на доктора, при който ходех. Бяхме говорили за секцио защото имах огромен корем, а съм дребна. Акушерките и те ме наплашиха, че само ще се мъча. Та като ми изтекоха водите, отидох и ме подготвиха направо за секцио. Това беше два дена след термина ми, но нямаше никакви признаци на преносване. Бебето излизаше 3800 на апарата, а то всъщност се роди 3330

# 61
  • Мнения: 37
Според вас каква е причината за нашите тежки европейски раждания,и не само европейски newsm78

Бизнес Simple Smile) Нещо напълно естествено е превърнато в състояние изискващо лекар и болница... Има един документален филм Business of being born май се казваше. Не че, няма случаи, в които да сме благодарни и за секциото и за болницата, но какъв е процента им...

А, за ромките - с всяко следващо трябва да става по-лесно и бързо, ако и е трето, четвърто... Grinning

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 168
По въпроса с циганките, ако първото раждане ти е на 15-16 години, ясно е, че ще има разлика с жена раждаща за първи път на 30, както в моя случай. Друг фактор е ежедневието пред компютъра 8 часа на ден, съпътстващи здравословни проблеми и т.н. Няма как да очаквам да родя лесно като тях.
За мен е важно да имам доверие на лекаря, нямам смелост да се оставя на природата, шеговито казано  Grinning

# 63
  • Мнения: 1 782
Оххх, като ви слушам и ме хваща шубето от сега Simple Smile
Ама няма да го мисля от сега ..... каквото - такова  Peace

Ms. M , аз съм така.
Нямам никакъв праг на търпимост на глад, ама никакъв.
А преди това ми се е случвало да не хапна цял ден....
Като огладнея сега, трябва рязко и спешно да хапна нещо - дет се вика гладът е по-силен от тока Simple Smile
И аз се притеснявам да не кача много кг.
С първата ми бременност качих 20 кг за 5 месеца ..... ако си бях изкарала докрай - не ми се мисли.
Лошото е, е не мога просто да хапна нещо - плодче, шепа ядки и т.н. Това което ме засищаше за часове преди, сега не може да ме задоволи и за час. Sad
Хапвам ръжени филийки препечени - с пастет, с крема сирене, запечени с кашкавал, просто със зехтин и шарена сол. Те ме засищат най-добре. По-късно гледам да е плод. После обяд - без хляб.
И напоследък на вечеря гледам нещо леко - пак две ръжени филийки, домат, сирене, краставичка  Peace
Вече съм 2,5 кг нагоре ....11 седмица  Peace

# 64
  • Перник
  • Мнения: 185
Аз ям малко! Даже почти не ям 😂 Старая се да не ям сладко и тестено. Хляб най-много 1 филийка да изям на ден. А сладко - по 1 ред от шоколад.
Предишният път качих 13 кг! Дано сега успея по-малко даже да кача

# 65
  • Мнения: X

Бебка ( а и други), няма нищо страшно  Hug това е изживяване, което се помни цял живот и независимо как става раждането, колко време отнема възстановяването е най-прекрасното нещо. Очевидно щом повтаряме, потретваме, че да не споменавам мамите с 4-ти път  Hug
Ох, за кг... и аз съм +2,5 кг. а съм едва 11-та. Трябва нещо да помисля по въпроса как ще я карам, защото най-много трябва още 8 да кача  ooooh! ooooh!

# 66
  • Мнения: 218
Ms. M не се притеснявай ,и аз съм така.Явно е нормално.Аз и до 3 часа сигурно не стигам,а най-странното  ,че хем съм гладна хем се чувствам натъпкана и сякаш ще се пръсна.Може на по късен етап да отмине този зверски глад знам ли.

# 67
  • Мнения: 852
Момичета, дайте съвет  за някакъв сносен сутиен за бременни  или кърмещи.С моите вече полудявам,гърдите  ми ще се пръснат и не мога нищо да търпя Crazy С предната бременност  бях взела някакви с мека чашка,но со по-ужасни и от тези на баба ми ooooh!

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 20:33 от estela

# 68
  • Мнения: X
Аз отдавна бих шута на сутиените. (е, по случаи си слагам  Joy) Освен това са и вредни  Blush карам го на спортни и съм много доволна. Иначе с предната отчетна си бяхме поръчали масова поръчка от един френски сайт, ла радут -  сутиен за кърмачки и беше жесток. Сега мисля по-натам пак оттам да си поръчам, поне 2-3, защото съм сигурна, че ще си ги ползвам поне 2 години постоянно  Crazy
Допълвам - разгледайте.
http://www.laredoute.fr/pplp/100/157878/218/cat-83921.aspx#shopp … ctureflyout/color]

# 69
  • Мнения: 218
Ако е просто по голям размер няма ли да стане  Thinking Моите също леко ми теснеят и мислех да взема просто по голям номер .

# 70
  • Мнения: 852
Аз отдавна бих шута на сутиените. (е, по случаи си слагам  Joy) Освен това са и вредни  Blush карам го на спортни и съм много доволна. Иначе с предната отчетна си бяхме поръчали масова поръчка от един френски сайт, ла радут -  сутиен за кърмачки и беше жесток. Сега мисля по-натам пак оттам да си поръчам, поне 2-3, защото съм сигурна, че ще си ги ползвам поне 2 години постоянно  Crazy
Допълвам - разгледайте.
http://www.laredoute.fr/pplp/100/157878/218/cat-83921.aspx#shopp … ctureflyout/color]

Благодаря!Определено тук мога да си харесам доста нещица CrazyНе съм  пазарувала оттук.Трябва да се поинтересувам как става Simple Smile
Не знам с по-голям номер  дали ще стане,че аз и моя трудно си го намирам тук.
П.с. скоро май-май и за бременски дънки трябва да се огледам,че взеха да ми стягат на коремеца нещо

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 21:04 от estela

# 71
  • Мнения: 37
И аз като beauty - от предната бременност ги зарязах,  освен като наистина се налага Simple SmileSimple SmileSimple Smile  Наистина са вредни, но ако пък сте с голям бюст, сигурно не е най-удобно без...

Има едни потници за кърмене в H&M, които са ми много удобни - като спортен сутиен са отдолу, дълги като за това време, вместо боди.

Аз скоро отбих дъщеря ми и ми се струва, че дори бременна нямам гърди Grinning

# 72
  • Мнения: 173
Болната ми тема-сутиените. Винаги съм ги ненавиждала. Обикновен сутиен имам един,евентуално ако се наложи. Нося само спортни сутиени,но и аз нямам кой знае какво да сложа в сутиена. Не трая банели,подплънки и всякакви такива екстри.

# 73
  • Мнения: 266
Добро утро, много любима тема сте започнали - сутиените. Аз по принцип съм с много големи гърди, говорим за естествено състояние около 110 см., в момента са нещо нечовешко...предния път за 10ина седмици нищо не ми ставаше, сега - май ще си бия рекорда. За сега ползвам такива от по-пълни мои периоди, но за напред ще трябва да го мисля повече. Дано да изкарам и по-натам, всичко друго ще го наместя Simple Smile Хубав ден на всички Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 782
beauty_ , благодаря за куража - но все пак предпочитам да го запомня с добро Simple Smile Майка ми е имала трудно раждане с брат ми, но пък за мен казва, че съм изхвърчала като "тапа от шампанско"  Joy Брееййй, тоя хубав живот  Laughing
Много ми стана смешно, че си слагаш сутиен "по случай"  Joy

Аз както неведнъж съм казвала, съм се метнала на баща си в това отношение, така че не смятам, че ще стана Памела Simple Smile И все пак - и моите миниатюри са пораснали Simple Smile

Весел ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт