С вълшебства пълен е света - тупкат юлски сърчица!

  • 31 327
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 987
За киселини - Биоанацид. Аз също имах доста по едно време. Много внимавам какво ям. Сладко за десерт, например, задължително ми докарва киселини.

# 691
  • Мнения: 241
GERRY_92, аз имах такъв период с много киселини през целия ден, но беше около 5-7 седмица.

Пиеше ли нещо ?

Нищо не съм си купувала, но АГ-то ми даде да го пробвам това - Бианацид. Смучат се преди или след хранене, не помня. Малко ми облекчаваха, после не си ги купих обаче, защото постепенно почна да ми минава.
Сега имам само ако ям баници, лук и т.н.

# 692
  • Мнения: 218
С две ръце за Бианацид.Казаха ми ,че един от най-изчистените продукти и има вкус на билки,а не като повечето който са ментолови поне на мен не ми понасят в момента.

# 693
  • Мнения: 1 782
Момичетата с болни гърла, какво помага ? Sad
От вчера едвам преглъщам Sad
Стържа джиндифил с мен и лимон, сега правя чай от липа и шипка...
Взех си Тонзилотрен - по колко смучете на ден ?
Някакви други методи ? Sad

# 694
  • Мнения: 7 987
Хербитусин за гърло, лукчета за гърло.

Аз да ви се оплача, че щерката сутринта ме натисна много силно ниско в корема, но се надявам, че бебчето е защитено.

# 695
  • Мнения: 87
На мен пък от няколко дни, предимно вечер ми се явяват ужасни киселини  Cry   Има ли някои от Вас такъв проблем ?  newsm78

Не само киселини , ужасно подуване и непоносимост към месо ... само да хапна месо и тичам в тоалетната с диария ..... в 12+1 съм , бебо върви със седмица напред  Simple Smile

# 696
  • Мнения: X
Момичета за болно гърло има 2 компреса, които много помагат. Обикновено се правят вечерта като си легнете и на сутринта ги махате. Единият е в памучна кърпа с тензух/марля ръсите ракия и черен пипер отгоре (не много, за да не ви залюти). Другият е пак така памучна кърпа с тензух и се слага отгоре извара. Завързваш и спиш с тях. Дано ви помогне  Hug
Селика, много гадно. Знам какво е, защото за съжаление съпътстващо към диагнозата на моя син е и ХАДВ (хиперактивност) и постоянно ми скача, прескача, рита (без да иска разбира се) и направо не знам след някой друг месец какво ще правим. Обясняваме, че има бебе, амаа  ooooh!
Момичета, весело посрещане довечера. Ние се оказахме сами вкъщи, ама няма нищо, ще си гледаме новогодишната програма  Joy

# 697
  • София
  • Мнения: 628
celika предполагам бебчето е добре защитено и ако не е било твърде силно не би трябвало да има проблем. Предполагам ако има нещо притеснително ще усетиш - може би зацапване или някакво неразположение. Вярвам че всичко ще е наред!
Момичета желая ви весело посрещане на Новата Година!  ura Дано ни донесе само усмивки и позитивни емоции, сбъднати мечти, здраве, много любов, семейно щастие и разбирателство, душевен мир и здрави, весели и пухкави бебчета на термин разбира се!  Hug Heart Eyes  stork-boy stork-girl babyuu

# 698
  • Мнения: 821
За гърло моята лекарка каза Биозин Спрей Орал. Досега съм пръскала само превантивно и не знам дали работи, но не пречи да се опитва. Бързо оздравяване!  Hug Аз бях болна от грип тези дни и много съчувствам  Cry

# 699
  • Мнения: 7 987
Благодаря ви, момичета. Доста ме заболя тогава, но сега съм добре.

# 700
  • Мнения: 1 782
Благодаря, момичета Simple Smile

Весело изпращане и уютно посрещане на новата година Simple Smile
Дано бъде по-добра за всички ни.
Да сме здрави и много щастливи.
Дано всички ни дари с късмет, любов, да гушкаме живи и здрави бебенца лятото Simple Smile

# 701
  • Мнения: 224
Здравейте,и аз онзи ден бях със силни болки в гърлото и ходих на дежурен кабинет.Казаха ми по 12 таблетки Инфлуцид на ден,4 таблетки Тонзилотрен,и 5 таблетки Шуслерови соли 3.Често казано не вярвах това да ми помогне като се има предвид,че често се лекувам с антибиотици и хомеопатията ми е малко тема табу.Та,изпих ударна доза Инфлуцид (8таблетки за 1 час)преди да си легна и на сутринта ми нямаше нииищо.Изобщо не ме болеше гърлото.Май ще взема да повярвам на хомеопатията.
Бързо оздравяване и весело посрещане на Новата Година.

# 702
  • Мнения: 70
Здравейте!
Да се включа и аз по темата за болно гърло. През тази година имах ангини всеки месец. Личният лекар вдигна ръце от мен. Смених 3-ма УНГ специалисти. Взимаха ми гърлен секрет. Пих различни антибиотици, пръсках спрейове, смучех хапчета, но резултата беше подобрение за 2 до 3 седмици и се показваше нова ангина. Та, когато разбрах, че съм бременна сливиците ми точно бяха с онзи бял налеп, който ми е до болка познат. Тогава се взех в ръце и изчетох доста материали за Шуслеровите соли. Направих си своя комбинация от тях, съответстваща на проблемите ми. Купих си и сребърна вода на спрей. Сега само да усетя някакво боцкане веднага пръскам от нея 3 пъти на ден по 2 впръсквания в гърлото. А солите, който приемам, когато видя, че гърлото почва да върви на зачервяване са номера: 3,4,6 и 12. Знам, че не си втълпявам, а че наистина помагат, когато приемът им започне навреме.
P.S. Приемам ги сутрин, обед и вечер по две таблетки под езика от всяка сол, през 10 минутен интервал.

# 703
  • Перник
  • Мнения: 185
За болки в гърлото, аз правя гаргара с йодасепт и вода. С хроничен фарингит съм и всяка слаба болка в гърлото ми води до ангина. Преди години ми го беше изписала една УНГ и направо се родих от тогава. Може да се ползва и при бременност! Прави се разтвор от половин чаша вода и около 7-8 капки йодасепт. Ако случайно ми пари на гърлото,добавям още вода.
А относно скачането по корема:моята бебка е на 11 м и представяте си,че е невъзможно дори да й обяснявам че не трябва да го прави и че в корема ми има друго бебе. Старая се сама да се пазя,но понякога безуспешно. Дано на бебчето да му няма нищо.

# 704
  • Мнения: 1 782
Привет, момичета Simple Smile
За много години - бъдете здрави и щастливи Simple Smile

Прекарах новогодишната нощ в адкси болки в гърлото Sad
Почти нищо не хапнах, цяла вечер се бях циментирала, защото не можех да се усмихна и да се обърна наникъде Sad
Цял ден мазах гърлото със сода, смуках Тонзилотрен, лукчета, чайове, джиндифил, имам и едно спрейче с невен и прополис - НИЩО !
Не разбирам много, честно да си призная не боледувам често.
Но ми се струва, че имам гнойни налепи по гърлото Sad
Нямам никакви други екстри - нито температура, нито кашлица, нито болки другаде.
Ноооо имам чувство, че така не ме е боляло гърло никога Sad
Вече не знам какво да вземам Sad


Общи условия

Активация на акаунт