Януарчета 2016-8

  • 41 811
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 235
Здравейте!  Grinning
Времето се оправи и няма кой да пише в темата, всички скиторат на вън.  Laughing
 Ние излязохме към 11ч. и се прибрахме към 14:30ч. Сега заспа и аз ще се опъна малко.  Simple Smile

# 751
  • София
  • Мнения: 1 641
И няма кой да ни пусне нова тема  Laughing
Аз пък дремя в офиса, синковеца обаче спи по-рано през деня, сега вече трябва да са на втора разходка с баба му.

# 752
  • Мнения: 973
Ние бяхме цял ден навън, аз пак капнах. Дано има отслабващ ефект. Моето хлапе пък не спря да мрънка на разходката. Сега спи. А, аз си губя времето в нета и му пека тиква.
Ще го изкарвам по-рано, че иначе не мога да полегна изобщо следобяд.
И тия кътници са пробили, но съвсем малко.

# 753
  • София
  • Мнения: 1 641
Ох, вие и кътници вадите, а ние четири зъба и половина имаме. Явно до три години все зъби ще избиват.

# 754
  • Мнения: 973
Фроузи, само да знаеш от кога са ни почнали тия кътници.
Ние сме с от първите зъбки в темичата, но пък още не ходим. Ще сме от последните. Поне обикаляме вече.
Приятен, петъчен ден на всички!

п.с. Не помня споделих ли, че ни са подсечени пръстчетата на краката. Явно от топлото. Мия, подсушавам, ръся с пудра.

# 755
  • София
  • Мнения: 1 641
Ау, неприятно. По принцип тези дни излиза с обувките за вътре, те са с плат от горе и не е имало проблеми, днес му сложих кожените понки, дано не се подсече и той.

И него го мъчат зъби от месеци - лиги, проплакване на сън, дъвче пръстите - не смуче, точно дъвче и бута в посоката където го боли венеца, ама резултата четири зъба и половина.

# 756
  • София
  • Мнения: 1 178
Фроузи, само да знаеш от кога са ни почнали тия кътници.
Ние сме с от първите зъбки в темичата, но пък още не ходим. Ще сме от последните. Поне обикаляме вече.
Приятен, петъчен ден на всички!

п.с. Не помня споделих ли, че ни са подсечени пръстчетата на краката. Явно от топлото. Мия, подсушавам, ръся с пудра.

Да не са гъбички. Пробвай с нещо за мазане противогъбично.
А за прохождането не се знае. Зори също хич не си дава зор. Че тя е и "кака", но когато-тогава. Simple Smile

# 757
  • София
  • Мнения: 1 235
Днес и аз изведох Сами с обувките, с които стои в къщи, че са по-тънки. Трябва да се огледам за сандалки.
От блока едно момиченце с няколко месеца по-голямо е с Варицела и нарочно отидох при него с малкия. Ама нямаха много контакт, че тя си стоя в количката и не знам дали е достатъчно, за да се зарази и Сами.  Wink

# 758
  • Мнения: 973
Намазах го вчера и с противогъбично. Повече изглежда, като спарено. Наобелило се е между пръстчетата. Аз мисля, че при нас е от домашните обувки, те са по дебели. Взехме ги заради подметката. Понкито са си екстра, според мен. Тези дни в количката го държа по чорапки, че днес даже и бос.

# 759
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Днес и аз изведох Сами с обувките, с които стои в къщи, че са по-тънки. Трябва да се огледам за сандалки.
От блока едно момиченце с няколко месеца по-голямо е с Варицела и нарочно отидох при него с малкия. Ама нямаха много контакт, че тя си стоя в количката и не знам дали е достатъчно, за да се зарази и Сами.  Wink

Не се надявай много. Жасмина беше на година и половина като облизваха с едно момченце гърлото на една бутилка от кока-кола, докато ние празнувахме Нова година. На младежа му избиха пъпките на другия ден, нашата не прихвана  hahaha
И ние скиторим по цял ден. Без крака съм, ама и без грам свален. Ходя си дебела и гладна  newsm45
Днес водих Марти да играе на игрище за футбол на малки вратички, голямо тичане беше, но през цялото време ме държеше за върха на показалеца. Шубе го е още да върви сам навън, но ще му мине. После го убодоха и спа два часа, а аз обикалях като гламава из парка  Mr. Green

# 760
  • Мнения: 180
Ох, тези сополи вече цял месец продължават. Нови и нови  #2gunfire ще откача вече. Нещо и спря да яде , с такъв апетит от всичко ядеше, сега само хляб и сладко иска или хляб. Мисля ,че в градинката дето го бухат с филии с шоколад или конфитюр и ето ти резултата.

# 761
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Момичета, пуснах нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=971673.msg34761114#msg34761114

# 762
  • Мнения: 5 105
Уф, аз откакто се върнах на работа изпаднах в тежко обездвижване и освен че се обаждат болежки, започвам да качвам кила Sad А бях на килата от преди да забременея  Crossing Arms
Леле, Кали, наш Коко шоколад не е близвал още... сладки неща е ял само бебешки бисквити, плодове, кремчета от кухнята с малко захар и домашни мъфини. Двете баби имат мерак да му дават все нещо да си хапне, но не им позволяваме. Не разбирам като се е нахранило детето защо трябва да го тъпчат "защото гледал шоколада". Той утре и ракията ще гледа, и от нея ли ще му дадат. Явно аз съм някакъв цербер, ама детето си се храни много добре и не искам да разбутвам хубавата работа. ..

Общи условия

Активация на акаунт