Януарски сладури на годинка 6

  • 8 604
  • 265
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 353
Миа честит рожден ден  с малко закъснение  Embarassed
Ние с Мина ти пожелаваме да си много усмихната и щастлива мама и Ева да те слушка много.


Момичета, тези които се видяхме миналия месец в София в Гудис изпратете ми имейлите си на лични, за да ви изпратя снимки.

Аса честито християнче   bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 3 696


Честит рожден ден Снежке!
Много щастие, любов и благополучие ти желая!

# 47
 newsm44 ЗДРАВЕЙТЕ на всички и от мен.Аз малко кьсничко се включвам но бях далеч от любимият ми комп.значи да започвам.ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА MIA,ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ,ЧЕСТИТО ХРИСТИЯНЧЕ НА ASA и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СНЕЖКА еииииии че много празнуващи бе.На всички ВИ желая много здраве,много успехи,много обич с много повече щастливи моменти в живота. newsm51 baloni Wine Glass Хаиде весело на всички за сега а утре ще ви разкажа как сме в провинцията.....  love001

# 48
  • Мнения: 72
newsm44 ЗДРАВЕЙТЕ на всички и от мен.Аз малко кьсничко се включвам но бях далеч от любимият ми комп.значи да започвам.ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА MIA,ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ,ЧЕСТИТО ХРИСТИЯНЧЕ НА ASA и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СНЕЖКА еииииии че много празнуващи бе.На всички ВИ желая много здраве,много успехи,много обич с много повече щастливи моменти в живота. newsm51 baloni Wine Glass Хаиде весело на всички за сега а утре ще ви разкажа как сме в провинцията.....  love001    нещо не разбрах какво стана по горе че не ми излезе ника ,. затова го пуснах пак

# 49
  • Мнения: 4 629
Честито на всички, които сте имали поводи за празнуване!!!!! Желая ви много здраве и всичко най-добро!

# 50
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета черпя ви  /кой каквото си избере/  newsm38 beer Wine Glass  food002 cook cook
ДНЕС МОЙТО МЪЖ ИМА РОЖДЕН ДЕН

# 51
  • Мнения: 115
...леле...аз чак сега видях новата темичкааа #2gunfire #Crazy...и се почесвах умно newsm78 защо никой не се включва ..
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОИТО ТЕЗИ ДНИ СА ИМАЛИ ПОВОДИ ЗА ПРАЗНУВАНЕ!!!  bouquet
- за протокола да кажа как сме - ами с разцепена вежда #Crazy...на Гергьовден Алекс се фрасна яко в масата и ходихме да му лепят веждата в Пирогов...барабар Алекс с мъжете - около десетина пияници с разбити мутри и още толкова лелички...май всички доста подпийнали Mr. Green Mr. Green
Ей такива ми ти емоции покрай нас.
Целувки на всички!!!

# 52
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136


Честит рожден ден Снежке!
Много щастие, любов и благополучие ти желая!
Коя е другата Снежка тук ?

# 53
  • София
  • Мнения: 3 696
Еее, как коя - ТИ. Сега ще черпиш, защото не си почерпила.

# 54
  • Мнения: 455
Честито на всички, които сте имали поводи за празнуване!!!!! Желая ви много здраве и всичко най-добро!



Присъединявам се към този поздрав!!!!

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 366
LadyLiam за твое успокоение ние пък сме с цепната долна устничка. Не се наложи да я водим да я лепят, но пък се возеше в количката до днес и не искаше да ходи навън - явно доста се беше уплашила /то не че аз не се разтресох като я видях цялата в кръв/.
Рискове на израстването и дано да са по-малко тези емоции за в бъдеще

# 56
  • Мнения: 72
здравейте.да се присъединим и ние към цепнатите устнички.вчера и Роби така се фрасна от количката че си цепна долната устна,одра се от рев,тече малко кръвчица но само това нищо страшно.от както сме тук това дете просто не се спира,напрво полудя.не спира да тича  running и лудее  tongue по цял ден,направо се чудя от къде му дойде тая енергия.тича,пищи,вика като луд,неспира по цял ден да говори и нарежда,само дето нищо не разбирам newsm12.абе не мога да си позная детето newsm09.надявам се като се приберем в софия да се поукроти и пак да си имам онова спокойно и добро дете че иначе незнам как ще я караме Weary хаиде целувки на всички от нас за сега  love001 bye

# 57
  • София
  • Мнения: 6 201
Здравейте момичета!
Днес нещо съм се сдухала и не знам дали е от времето, дали е от това, че таткото замина и сме си сами с Евка или от това, че напоследък тя много малко хапва и взе да пълни памперса през ден. Глътнах една чаша вино, ама вместо да се успокоя ми стана още по тъпо.
За да се разведря взех да си мечтая за морето. Ние сме запазили места за края на юни. Дано до тогава времето се позатопли. И се чудя дали тогава да се пробвам да махна памперса (че да не ми пикае по килима в къщи Mr. Green ) или да не си развалям морето с пране на безконечни количества гащи newsm78
Не помня дали споделих, че и Ева ходи 1 седмица с подута устна, след като падна от едно камионче, но изобщо не се притесни и след като порева 5 минути и позамихме кървясалото яке и уста в близкото кафене, пак се метна на него с викове "айдееее". Е трябва да се отчете, че брадчедката я буташе, а малката в присъствие на братовчедите си става неконтролируема. На море също ще ходим с тях, но се надявам те да се заиграват, а аз само да контролирам Mr. Green

А-а-а и да се похваля, днес се записахме най-после на детска кухня и от петък почваме да взимаме манджата. Не знам какво ще я правим ако яде като досега, но поне като не съм я правила аз по-малко ще ми пука ако я хвърлям. Таткото каза: "най-после и аз да хапна първо, второ и трето" Grinning

Малко дългичко стана, ама като няма на кой друг да си изпея репертоара в този дъжд.

# 58
  • София
  • Мнения: 789
Здравейте и от нас!!!
Да се разпиша и аз, вече от София. Засега се старая да опозная поне квартала.
Миналата седмица, като си бяхме при майка ми и направихме на Влади най-после прощапулника, той първо се докосна до питката, след това си хвана една паричка а накрая се насочи към един учебник (избран от сестра ми специално - Информационни технологии Laughing).
Миналите две седмици  и ние се отчетохме и с по-сериозни падания, първо падна заедно с цялото столче за хранене назад(понеже се люлее с него и се залюля явно по-силно), удари се доста лошо по главата (поне според мен) и аз доста се поуплаших, а него го държа точно един ден и след това пак си се люлееше на стола и се чудеше какви да ги измисли  #Crazy Тук сме заклещили стола да не се люлее, а той сега пък излиза от него (стола е от тези дето се трансформират на масичка и столче и няма колани за връзване) и тръгва да пълзи по масата която е пред него, чудя се кога ще падне пак  Rolling Eyes
Втория път падна на асфалта, не се удари, но си ожули доста сериозно лицето... е вече почти се оправи.
M_I_A да кажеш как е кухнята, как е храната и защо искат на веднъж 30 бурканчета и 60 капачки newsm78, че ние в Русе си вземахме и сега се чудя дали да го записвам и тук, разбрах, че се чака доста да ти извадят карта и се чудя дали има смисъл... пък и нали искат бележка от личния лекар, че детето няма алергиии, а ние тук още не сме се записали. Та в тая връзка я ми препоръчайте, ако знаете добър педиатър в Банишора или някъде в тоя район  Praynig
Хайде да спирам за сега, че се поолях  Sick

# 59
  • Мнения: 72
здравеите.mia нали затова сме тук да се оплакваме,хвалим,абе да споделяме когато няма с кой.това за морето е супер и ние мислим да ходим,но не можем още от сега да правим резерваций тъй като не знаем татето кога ще го пуснат.ние и сега бяхме с едни планове и накрая се оказа че го пращат командировка и плановете пропаднаха,та ние затова сме в провинцията не ми се оставаше сама с малкия в софия.така че направо ви завиждам че при вас всичко е уредено за морето.така че мисли за него и се радвай.Ivanichka добре дошли на вас и честито за прощапулника и хубавия избор на Влади.така сега да кажа за кухнята.mia мислех че отдавна сте на кухня вече,ние я започнахме още 10 месец.аз лично съм много доволна от храната страхотни вкусни манджи поне така е при нас,надявям се и при вас да е така.ние всичко си изяждаме.а това за бурканите и капачките и аз не го разбирам защо е така, но навсякъде в софийските кухни го изискват.да изискват също бележка от личния а за чакането и на мен ми казаха така разни мами,но се оказа че поне при нас няма такова нещо,занесох бележката и бурканите и ми казаха от понеделник сте на кухня,всичко за една седмица.така че ivanichka трябва да отидеш на място и да питаш.нямам представа за банишора как е аз съм в красна поляна.аиде спирам и аз с писанията.пак ще се включа ако науча нещо за банишора,успех за сега дано да няма проблеми и бързо да се оправите. newsm10  love001

Общи условия

Активация на акаунт