По коледа във форума :)

  • 18 616
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 261
тия дни здраво готвене...
доставя ми удоволствие де  Sunglasses

пия кафе и бавно и полека изчитам темата за козметична грижа 40+ но след малко ще се върна към книгата, която препрочитам
аз утре ще работя, днес почивка

# 46
  • Мнения: 10 998
Айде във форума да си пишем каквото си искаме. Аз лично бих искала поне за малко да остана сама. Така че не го приемайте тежко. Коледа е само един ден. Важното е да си починем.

# 47
  • Мнения: 266
Точно това правим Simple Smile Мисля, че няма драми. То вместо да се кахърим тези, които сме самички се оказа, че май по-изтормозени са тези, които са готвили, слагали вдигали маси и т.н  Simple Smile Така или иначе мина и тази Коледа- всеки както му е било на сърце. Аз бавно и с леко нежелание започвам да се конфигурирам на работен режим за утре. Уффф, така хубаво си поспах, че мога и още малко, но хайде, да не остава празно ще се трудя тази седмица.

# 48
  • Мнения: 11 573
Аз мразя да почивам. Предпочитам да си ходя на работа, вечер да сколасвам с ангажиментите в нас и да не мисля за глупости. Иначе имам прекалено много време.

# 49
  • Мнения: 24 467
Ето на какъв материал се натъкнах днес. Пратиха ми го днес по пощата, т.к. съм абонирана за изданието на пулс.бг:
http://www.puls.bg/health/relationships/news_25874.html
Това си е проблем на много хора. И тези, които се чувстав самотни, често пъти изпитват и срам, неудобство от това свое положение. Затова и не си признават нито за едното, нито за другото. Включително и пред самите себе си. А това не е добре за тях. Феноменът е много често срещан и специалистите понякога дават добри съвети.
И тъй като форумите не са изповедалня и тук не очаквам някой да е откровен за съкровените си преживявания /не му е тук мястото и не са длъжни да го правят/, само давам информация.

Последна редакция: вт, 27 дек 2016, 15:58 от Judy

# 50
  • Мнения: X
Аз не съм сама, с мъжете съм-мъж и син, но вече се насОфрихме и се разположихме по дивана  Crazy. Младежът играе онлайн с един приятел, ние с таткото надничаме в лаптопите, докато гледаме филм.

Не е към теб, но понеже е първия такъв пост от много други подобни  в темата, затова го използвам:
за мен, това е най-тъжния начин човек да прекара един от най-семейните празници в годината.
Интернет и празник за мен са две абсолютно несъвместими понятия.

# 51
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Интернет и празник за мен са две абсолютно несъвместими понятия.
Да, когато семейството е заедно.
И съм благодарна за интернета, когато семейството е пръснато из различни държави. Макар и виртуално, можем да се "видим" с деца, родители, близки и приятели.
Е, и посрещаме Нова година по няколко пъти - в зависимост от часовата зона  Grinning.

# 52
  • Мнения: X
Интернет и празник за мен са две абсолютно несъвместими понятия.
Да, когато семейството е заедно.
Цитирала съм пост, в който семейството е заедно, в една къща, дори в една стая.    Laughing

# 53
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Да, затова първото ми изречение изразява съгласие с цитираното.

# 54
  • София
  • Мнения: 62 595
И какво сега, има правилен, по-правилен и най-правилен (мой) начин на празнуване?

# 55
  • Мнения: 22 036
Кое точно му е тъжното като са били цял ден заедно, вечеряли са заедно и искат да отморят. Интересно ми е вие като приключите с купона около масата какво нетъжно нещо правите?

# 56
  • Мнения: 3 916
Аз не съм сама, с мъжете съм-мъж и син, но вече се насОфрихме и се разположихме по дивана  Crazy. Младежът играе онлайн с един приятел, ние с таткото надничаме в лаптопите, докато гледаме филм.

Не е към теб, но понеже е първия такъв пост от много други подобни  в темата, затова го използвам:
за мен, това е най-тъжния начин човек да прекара един от най-семейните празници в годината.
Интернет и празник за мен са две абсолютно несъвместими понятия.



По-тъжно ми се струва да се взираш в начините и усещанията за празник на чуждите хора.
Коледа за мен не е по-семеен празник, от всяка една вечер, когато съм си вкъщи със семейството. Това, което сме си казвали предната вечер, това ще си кажем и на празника. Когато си всеки ден със семейството си, какво точно се очаква по-различно да се върши. И аз искам да прочета какво точно нетъжно нещо е "редно" да се прави, че да изглежда ок?

# 57
  • Мнения: 24 467
И аз не намирам ползването на интернет по време на празник за нещо непременно лошо. Хората могат да си го ползват дори съвместно, като например си изтеглят и гледат заедно някой приятен филм, да получат и изпратят поздравления на други близки и познати, детето да влезе да поиграе майнкрафт в мрежа с приятели и т.н. За мен, например, лично, по- неприятно е принудителното стоене край една маса с часове, а това е често срещано. Пред тази идея бих предпочела книжна алтернатива.
Ние, например, вкъщи често на семейни празници играем карти с децата. Ами на нас това ни е приятно.
Друго е, ако стоенето в интернет е заместител на реално и желано общуване и човек страда, дори и неосъзнато, от това.

# 58
  • Мнения: 6 304
И аз не виждам защо трябва да се кибичи на масата с часове, след като е приключила вечерята няма лошо всеки да се занимава с каквото му е приятно.

# 59
  • Мнения: 3 916
Когато хората са заедно всеки ден, всяка вечер, да си помълчите заедно също е форма на общуване. Grinning
Прочетох пак поста, не личи някой да е бил лишен от желано общуване.

Общи условия

Активация на акаунт