Фенове на Тери Пратчет- да се преброим - 4

  • 58 760
  • 481
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 18 431
Мерси петя, не бях обърнал внимание на този момент в Последният континент.
В него най-забавната ми част е когато се оказва че Спасителният отряд има...наднормено тегло от около 100-150 кг в дирижабъла. (
Скрит текст:
толкова тежи един орангутан
)
да, първите книги за Ринсуинд мен лично откровено ме дразнят, докато да речем Интересни времена и последният Континет, са с доста по-оптимистична закваска.

# 181
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
И аз имам списък и отмятам каквото си купя Grinning

# 182
  • София
  • Мнения: 5 298
Аз съм консерва и си чета по оригиналния ред на издаване.
Препрочитам си редовно и не спирам да си тъгувам за общата ни загуба. Просто вече гледам да не се издавам, защото масово срещам неразбиране в стил "Какво толкова, да не ти е роднина?" и прочие...

# 183
  • София
  • Мнения: 17 592

Ние те разбираме...
Аз също чета по оригиналния ред на издаване.

# 184
  • Мнения: 4 026
Кмижките ли си броим Grinning Имам всичко от диска, и 5-6 извън. Чудя се за готварската книга дали си заслужава??

# 185
  • Мнения: 36 718
Готварската книга не е нещо особено - има някои майтапи и хубави картинки, и толкова. Рецептите са максимално прости - едно време имах готварска книга на Барби и там имаше подобни рецепти.
Тази си я взех от носталгия. Единствената нова информация, която разбрах е, че Ветинари яде само сух хляб - не помня това да се е споменавало на друго място))

# 186
  • Мнения: 9 815
Аз сготвих някои неща о/о Хелоуин от книгата, ама не е нещо особено.

# 187
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Да се похваля Heart Eyes

# 188
  • София
  • Мнения: 38 866
Я, каква тема имало! И аз съм фен.

# 189
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Добре дошла! Simple Smile

# 190
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честито, Тифче! Откога я търсиш!

# 191
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Mерсиии , даа от години Hug

# 192
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
честито, аз не успях да я намеря на български и си я взех от ибей  Laughing

# 193
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Мерси Hug

# 194
  • Мнения: 36 718
Отдавна се говори, че ще има сериал по "Стражите". Проектът е напреднал мъничко - вече е избран сценарист - Саймън Алън, който е сценарист на "Мускетарите". Мускетарите е приятен сериал, но сюжетът няма почти нищо общо с книгите на Александър Дюма - питам се дали и в този случай ще е същото? Между другото, преди няколко дни прочетох в Туитър, че заснемането на "Добри поличби" е приключило.
Бас държа, че ще има мултиетнически кастинг, като този на новия сериал за Троя. Чудя се кой от персонажите ще претърпи промяна - Керът е с ярко оранжева коса, а Ангуа - платитено руса, не знам защо, но си мисля, че ще е някой от тях...

Общи условия

Активация на акаунт