Kоледа отмина, Августинчето посрещна първата си Нова година

  • 24 372
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 63
Здравейте, чета ви,но не успявам да пиша.
И малката и голямата разлика между децата си има плюсове и минуси.Между първите две,разликата е год. и 11месеца.Каката съм я носила до деня в който родих на конче.Тя на2години беше по-самостоятелна от младежа.В момента много си играят и се занимават и аз мога да свърша нещо.А и тя като беше малка не обръщаше кой знае колко внимание на бебето.Родих ги на 29 и 31год.Третото родих на 35,а ми се искаше да е по-късно.зСега се радвам че е така, не съм имала проблеми,но най-много ми тежеше като бременност.Младежът спрях да го вдигам, защото не се чувствах добре.Разликата сега е 6г. с каката и 4 с баткото.Очите ми са на 6 постоянно, незнам какво ще измислят,те постоянно искат да го носят или нещо друго, но са си малки и не могат.

За ваксините ние сме поставяли само едната от тези първите.Аз поисках да ги слагаме отделно,но и все някой беше болен.Сега сме много изостанали.
Иначе колкото по-голямо е детето,толкова по-трудно.Аз едва удържах каката, която е 16кг, да и вземат кръв.

Оставям ви да пробвам да поспя.

# 751
  • Мнения: 992
Много сука тази вечер моята и сега сънува кошмари...
someday, открих снимката, в app-a са по хронология и не се сещам да сляза надолу някой път Heart Eyes Герой си ти и много подредено и интересно  разказваш Simple Smile
Аз ако изобщо забременея с това кърмене нищо чудно да сме в Малайзия или Колумбия след няколко години, та не знам как ще я караме Simple Smile
Ето каква рецептичка за каша открих:
https://vkuhniata.wordpress.com/2015/03/01/homemade-baby-porridge/
Има цял раздел рецепти за деца Simple Smile Мога да я сложа отпред.

# 752
# 753
  • Мнения: 2 173
Ей, честит имен ден на Тоничка и всички празнуващи.

Allistra, да пуснем нова тема каквато и да е, че ще ни заключат.  mods  Mr. Green


Дамян спа вчера почти целия ден. Сега пак спи, през нощта спа... вижда ми се унил. И миналия път на синфлорикс така беше. Остават ни още две- една Хексацим и една Синфлорикс, ние ги бием отделно всеки месец по една. Няма Т, май не се е зачервило дори, но вечерта като махнах лепенката, за да сложа компрес риванолче и кул пач потече кръв, добре го е набола тоя път, но той много мърдаше, рева, би се с нас, въпреки че в хор пяхме "Рече Рачо капитана да преплува океана с параход, с параход"... много емоционален, лигльото ми той.

Ние също живеем в кооперация на 4-тия етаж без асансьор и това е единствената причина, поради която не знам дали бързаме с второто. Аз родих по-рано, бях с контракции от 5-ти месец и на финала на 24 часови банки магнезии и по три диаспорала на ден, 6 но шпа и тотеми... ако имахме асансьор нямаше да се напрягам толкова, аз и куче извеждах по 2-3 пъти на ден.... изобщо ако това трябва да се повтори, но и в комплекта с малко дете, просто няма да успеем.

Моят дядо има близнак и сестрата на бабата на ММ също има близначка. Винаги съм искала близнаци, но едва ли ще ме огрее. Иначе си мисля за момиченце  4470, ама Господ разполага. Каквото и да е, здраво да е.



 

# 754

Общи условия

Активация на акаунт