Всякакви въпроси относно съдомиялните - 19

  • 97 316
  • 763
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 12 006
А като ползвате таблетки включвате ли си функцията "мултитаб" когато не ви се разтварят таблетките?

# 271
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
От къде се изключва "мултитаба" Embarassed От няма и месец съм с помощница и още съм много боса в боравенето с нея. Embarassed
П.С. http://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwasher … -41820-X/p/683908 ,това е моята съдомиялна.

# 272
  • София
  • Мнения: 12 006
От къде се изключва "мултитаба" Embarassed От няма и месец съм с помощница и още съм много боса в боравенето с нея. Embarassed
П.С. http://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwasher … -41820-X/p/683908 ,това е моята съдомиялна.

Изклюва или включва? Погледни в упътването.


ПП:доволна ли си от измиването? Питам защото марката е малко позната за мен и не познавам никой с таква, тук в темата също не съм видяла някой с такава.

# 273
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Изклюва или включва? Погледни в упътването.


ПП:доволна ли си от измиването? Питам защото марката е малко позната за мен и не познавам никой с таква, тук в темата също не съм видяла някой с такава.
[/quote]
Не намерих нищо в упътването.
Честно казано още не съм мила нищо загоряло ,за да кажа със сигурност как  се справя.Направи ми впечатление ,че имам драскотини обаче по чашите  Sad

# 274
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Драскотините се получават от препарата.
С какви таблетки миеш?
Обикновено мултитаб е отделна програма, виж си пак упътването.

# 275
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте отново,

нещата напредват при нас. Осигурихме финансирането, мебелистът прави нов шкаф, а ние в неделя ще отидем да купим миялната. Дано всички галимации си заслужават. Дет се вика стискам си палци.

# 276
  • Мнения: 13 300
Моя казус май наистина ще се окаже от таблетките, сега като я пуснах таблетката разтворена, чиниите топли - значи нагревателя работи, пак със същите пуснах от кутия, ще ги избутам, но междувремнно ще взех и други да пробвам

# 277
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Драскотините се получават от препарата.
С какви таблетки миеш?
Обикновено мултитаб е отделна програма, виж си пак упътването.
Взела съм си Fayri platinum i Somat gold.

# 278
  • Мнения: 2 356
Здравейте, има ли актуална тема, където се обсъждат марките и моделите миялни? Предстои ми купуване на първа такава и нямам представа каква да е, знам само, че искам да е 60 см, за вграждане, да става и за тенджери и големи тави и да е не повече от 600-650 лв  Embarassed

# 279
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте, има ли актуална тема, където се обсъждат марките и моделите миялни? Предстои ми купуване на първа такава и нямам представа каква да е, знам само, че искам да е 60 см, за вграждане, да става и за тенджери и големи тави и да е не повече от 600-650 лв  Embarassed
Има такава тема. Хубаво е и на тази да прочетеш първата страница. За трези пари аз бих взела електролукс. Кой модел точно зависи от това кой наи-много ти харесва, но за тези пари намирам само този модел, тази и тази също са хубави, но над бюджета ти.

# 280
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 686
Здравейте, има ли актуална тема, където се обсъждат марките и моделите миялни? Предстои ми купуване на първа такава и нямам представа каква да е, знам само, че искам да е 60 см, за вграждане, да става и за тенджери и големи тави и да е не повече от 600-650 лв  Embarassed
http://www.technopolis.bg/bg/Dishwashers/Built-in-dishwasher-BEK … IN-28320/p/680624

Синът ми има такава и е много доволен. Единствено няма видим панел, но пък на пода свети в червено докато работи.

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Здравейте, има ли актуална тема, където се обсъждат марките и моделите миялни? Предстои ми купуване на първа такава и нямам представа каква да е, знам само, че искам да е 60 см, за вграждане, да става и за тенджери и големи тави и да е не повече от 600-650 лв  Embarassed
Има такава тема. Хубаво е и на тази да прочетеш първата страница. За трези пари аз бих взела електролукс. Кой модел точно зависи от това кой наи-много ти харесва, но за тези пари намирам само този модел, тази и тази също са хубави, но над бюджета ти.

Нашия бюджет беше същия и взехме първия Електролукс, показан от Афродита.
Няма трета кошница и много екстри, но за тези пари съм повече от доволна. Измива добре, събира доста и е тиха. През деня, като е включен телевизора не я чуваме докато работи.

# 282
  • Мнения: 1 597
Шефът Антонио
, показаното от Буболина Беко има много добри отзиви на английския пазар, освен това е бъкано с опции, които са характерни за висок клас миялни от групата на немските. Парите му са никакви. Щом ще ти е първа - имаш право на проба-грешка без висока цена. Чела съм, че и сервизът на Беко в БГ е много надежден. Миялните на АЕГ и Електролукс се правят в Итлия. На фона на опциите на Бекото миялните от АЕГ/Електролукс са доста беднички, но затова пък скъпички, а и се обслужват от сервиз популярен с лошото обслужване.
За мен цена, параметри и сервизиране са в полза на Бекото.

# 283
  • София
  • Мнения: 12 006
Шефът Антонио
, показаното от Буболина Беко има много добри отзиви на английския пазар, освен това е бъкано с опции, които са характерни за висок клас миялни от групата на немските. Парите му са никакви. Щом ще ти е първа - имаш право на проба-грешка без висока цена. Чела съм, че и сервизът на Беко в БГ е много надежден. Миялните на АЕГ и Електролукс се правят в Итлия. На фона на опциите на Бекото миялните от АЕГ/Електролукс са доста беднички, но затова пък скъпички, а и се обслужват от сервиз популярен с лошото обслужване.
За мен цена, параметри и сервизиране са в полза на Бекото.
Аз не съм чула досега за лошо обслужване, но пък и тези марки не влизат толкова често в сервиз за разлика от други. В тозе ценови диапазон са нисък клас наистина, правени в Италия, но пък в сравнение с турското беко едва ли са по-лоши. За беко съм чувала, че имат добри сервизи и много на брой - защо ли Mr. Green.

# 284
  • Мнения: 1 597
Афродита, сервиз България е сервизиращият АЕГ и Електролукс, а за него отзивите са повече от отчайващи. Сравняваме модел съдомиялня на Беко, която се продава и на западноевропейския пазар и струва колкото елементарния Електролукс - първия модел от посочените от теб. Преимуществата на Бекото са много - по отношение брой програми, температури, консумация на вода и енергия, наличието на чекмедже за прибори, срещу същата цена за семплия Електролукс. От 57 отзива за него в английска класация всички са над 8 от 10 точки - средно 8.8 резултат с 2 негативни отзива за дефектирал уред. Аз също не съм фен на Беко, но в случая това е находка. Освеn тоа пералните, сушилните и съдомиялните на Беко са с добри отзиви и сред българските ползватели на тази техника.

Общи условия

Активация на акаунт