НГ добре дошла, мамите от ИБ се стягаме за много весели игри с децата в снега

  • 31 181
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • shumen
  • Мнения: 18 011
Цвете,абе те и на мен до последно ми казваха мома,ама излезе мъж.
Маги,това с удължената ваканция важи само за училищата.За ясли и градини не важи.
Аз ходих при педи и взех бележка.Питах я и за това,което изискват за извинения на отсъствията и каза,че е вярно.Това било ново от преди 2-3 седмици.Проблема е обаче,че такива бележки не може да се издават със задна дата каза педи.И дефакто какво-вече ще трябва да ги водим на преглед за всяко разболяване и като оздравее пак.Е,как ли пък не да го замъкна при болните и да лепне нещо ново.

# 46
  • NE
  • Мнения: 10 999
Мъж ще е, това няма как да се обърка на фетална морфология щом огледаха всичко много внимателно двама доктори плюс моя след това.

# 47
  • Мнения: 1 490
Тази вечер чух най-прекрасното тупа-лупа. Човечето си отговаря на седмиците, има си всичко , абе голямо вълнение.
Дани, да , изискват такава бележка, за да се извиняват отсъствия в предучилищна и училищна възраст.  На теб ти трябва бележка, че детето е клинично здраво и е нямало контакт с болни за дата еди коя си (например 9. 01. 2016 г)

# 48
  • Мнения: 39 296
Юхуу. Айде да видим тате дали една мома е изрисувал Heart Eyes

# 49
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Стелчо много се радвам! Все хубави новини да ни носиш!

# 50
  • shumen
  • Мнения: 18 011
Стели,лека и безпроблемна до края.Ха да видим сега дали ще е мома или пак мъж.
За бележките-питах и педи и каза и тя както в градината,че за някой градове вече го изискват за всички групи,а не само за 3 и 4.И нашия град е един от тях.Ама хич не ми пука,че не може със задна дата да се издават.Ако нещо се заядат като го заведа другата седмица ще им напиша една по семейни причини и да се спасяват.Нямам време и нерви да ходя да се разправям и да търся бележка от болницата,а педи каза сама,че фалшива няма да издаде.

# 51
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Стелка усмихна ме. Все така силно да го чуваш и по термин да си гушнеш здраво бебе. Ако пък е и девойка още по арно bouquet
Фейче стискай кълките,че дават кофти време при вас. Аз на другата седмица залагам. 11-ти е страхотна дата smile3534

# 52
  • Мнения: 1 172
Дани, търси си ново педи според мен... Тази реагира много неадекватно, не ми харесва.
Стели, гуши гуши гуши!!! Heart Eyes

# 53
  • shumen
  • Мнения: 18 011
А,Поспаланче,на 11 още един Слав да излезе.Може пък да познаеш.
Теди,то едно педи сменихме,тази и мен много не ме кефи,ама то в нашия малък град няма и голям избор.
А и забравих да кажа питах я нещо за имунитета и каза да му взема Имунокол(коластра)и да давам по 5 мл.сутрин на гладно,а при разболяване 3 по 5 мл.За Бронховаксома каза,че е късно сега да го давам,а е трябвало най-късно септември-октомври да го започна.За Ефирата и Лимфомиозота и тя се съгласи,но за Ериуса щом нямаме алергии каза да не го давам.

Последна редакция: ср, 04 яну 2017, 22:43 от danaeka

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Стели, ех, че хубавооо!  Heart Eyes

# 55
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
stelico Супер, все така до края, само хубави неща  Hug
Flower Fairy седми ще е, то бързо стават нещата  Peace Леко  Hug
danaeka имам доста познати, приятели, съученици, лекари и тнт в Шн, ако искаш да ги питам за нормален педиатър... не мога да повярвам, че няма и детски пулмолог, пита ли в ТУБ диспансера? при Николови (алерголозите) ходи ли? Вярно е, че повечето приемат на частно, но в Сф е същото, ако искаш по-адекватно мнение и грижа си плащаш... по-добре да дадеш 200 лв за прегледи отколкото 200 лв за лекарства и да се въртите в кръг...

Ходихме на мн яко събитие - Игрите на глада, експозиция, много интерактивно и реално Simple Smile Който е чел книгите и гледал филма може да се впечатли... сега искам да отида и в НЗ в Хобитон, където са снимали Властелинът и Хобита, но там вече говорим за други суми Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 490
Цитат
по-добре да дадеш 200 лв за прегледи отколкото 200 лв за лекарства и да се въртите в кръг...
Под ей това се подписвам. Има и съвестни лекари по ЗК, но като цяло не си дават зор. Трябва да те вземат присърце за да се случат нещата, а аз не бих се осланяла на това.
За пола , не мога да си изкривя душата,  че ми се иска да ги ошаря, но най -държа да е живо и здраво ,и с каквито си иска атрибути 😂

# 57
  • Мнения: 4 087
Стели, честито сърчице, леко да е до термин, а пък пола.....кажи ми колко му е пулса и ще опитам да заложа  Crazy

И аз съм в кюпа  с именници и рожденици. Ивейнката  имен и рожден ден, мъжът и той имен и рожден ден този месец.....като сме безделници, да не сме без празници  Joy Joy

# 58
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Стели, честито сърчице! Всеки преглед да ти носи такива положителни емоции!  Hug
Фея, леко раждане!

# 59
  • NE
  • Мнения: 10 999
Поспаланчо Тъкмо да станат тримца на 11-ти със Слав и Радина. Mr. Green
Стели Честито тупа-лупа. Моя залог е за мъж, но ти желая от все сърце една мадама. Лека и спокойна до термин с едно пуфкаво лятно бебче. Hug

Общи условия

Активация на акаунт