Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 57

  • 60 459
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 924
Момичета, музиката от треа newsm10


# 421
  • Мнения: 1 650
Аз пък признах Туба,как го гледа само.МНого я бива да играе
 влюбена

# 422
  • Мнения: 18 638
Аз пък признах Туба,как го гледа само.МНого я бива да играе
 влюбена


 smile3521 smile3521
Мирър  Hug Peace

# 423
  • Мнения: 14 516

  Добър вечер Hug
 newsm51 заРина Hug

Чудесен трей!
Красиви и двамата , но по- влюбения от двамата е Сю.На Джес много му е приятно да е с нея и да я гушка -за сега според мен Grinning

# 424
  • Мнения: 18 726
Привет на всички в темичката и лека седмица ! Hug Hug Hug

Благодаря за всички постове Hug  Много красив Къванч с вързана коса ... Heart Eyes   , а на въпроса дали е влюбен Дже в Сю ,ами НЕ Е защото е влюбен в нас  Joy
Само да отбележа относно Туба, много по-хубава е с къса коса.
Интересна ми е развръзката между "тройката ", Хулия май си има нейни си планове ,ама да не роди в килията....



Hug
хаха Joy Joy Joy Joy
и според мен Хюлия има свои си планове Whistling

Фенче Heart Eyes, пойче няма да критикувам серия без да съм я изгледала с бг. субки Wink Mr. Green
Много ми хареса!
Историята става все по-заплетена, но продължава и да е логична, без много глупотевини
даже и сцените с Хюлия, Корхан и Джах.не ме издразниха много
Милия Корхан, толкова е обременен от това, което видя и знае за баща си Sad
а всъчщност Тахсин видя ли, че той тайно се качи в колата и е станал свидетел на убийствата newsm78 това не го дадоха newsm78
помислих си, че Салих ще се обърне срещу господаря си, толкова много го намрази, но не Whistling Тахсин успя да го заплаши и него.....

Все повече ми харесва Туба като Сю Peace
Как само постави Адалет на мястото й, не си поплюва Naughty



вече според мен е убедена във вината на баща си Peace


Отношенията м/у Сю и Джес също са ми много интересни, и това как ще се развият в бъдеще
лашкат се м/у зародилите се чувства и реалността, както тайните от миналото....





не случайно , точно след тази сцена.....



дадоха Корхан  Peace
според мен той ще е този, който ще разкрие истината, но никак няма да му е лесно Confused
някои казваха, че ролята на Еркан Авджъ била повърхностна и не била за него
според мен точно от Корх. ще очакваме доста изненади и обрати Peace

благодаря за превода на новия трей bouquet
ама аз съм още на вълна 9-та серия Wink

Себи Hug

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 19:48 от Airra

# 425
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Аз пък с огромно учудване научих, че Адалет означава "правосъдие". Шегаджийка е Едже, явно. Joy

# 426
  • Мнения: 8 679
Мерси за фрагмана и превода!  bouquet Не съм съгласна, че Сюхан е по-влюбената, ама хайде - нека мине серията с романтик сцената.  Wink

# 427
  • Мнения: 18 638
Айре  Heart Eyes друг път слушай кака си какво ти говори  Joy Joy Joy Аз сега започвам да я гледам на български  Laughing Още след руския превод ми хареса много.
И аз мисля, че Корхан ще е този, който ще разкаже на сестра си всичко  Peace А Сюхан знае, че баща и е виновен за много неща, не случайно стана свидетел на случилото се между Салих и баща си, чу какво каза Салих за документите, видя и как баща и го удари и само каза Нямам повече въпроси. Все още обаче не може да повярва, че баща и може и да е убиец, освен всичко друго. Подсъзнателно вече се подготвя и за това, именно заради това иска да се отдръпне от Джесур - защото тя, за разлика от него, не може да повярва, че може да има нещо между тях, ако баща и наистина е унищожил семейството му  ooooh! Много ще им е трудно, но ние си го знаехме. Но, Джес е упорит, аз вярвам в него, че ще успее  Laughing
Много ти благодаря за стоп кадрите  bouquet
А Сюхан искрено ме изкефи е сцената с Адалет  Peace
Светле  Hug мда, шегаджийка е  Joy Joy Joy
Себи  Heart Eyes мисля, че и двамата вече яко са затънали ... Снеже  Hug thumbsup

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 19:51 от queen_fenka

# 428
  • Мнения: 4 642


    Айре:

    
Цитат
Фенче Love, пойче няма да критикувам серия без да съм я изгледала с бг. субки Wink Mr. Green
Много ми хареса!


    Аз съвсем малко хвърлях поглед на сериала при излъчването му. И въпреки това ми хареса. Но и не бих си дала, сама на себе си, мнение без да разбера и смисъла му. А бе, добре, добре до тук. Наближава 10-та серия, а Еджето още трупа питанки! Ако не продължи дълго, а заплануваните 30-на серии, може и да завърши добре. Дано!

   Относно "повърхностната" роля на Корхан, не знам кой се е изказал така, но и няма значение. Аз не съм съгласна. Да, явно се очертава да е драматичен образ, но дори и да не беше така, той играе толкова леко, че си казваш колко е лесно. Да, ама не!  Grinning

   Дали Джесур е влюбен или не, не трябва да се поставя под въпрос. Той проявява такава загрогваща загриженост за нейното душевно равновесие, когато се разбере всичко... След като я опозна, опозна семейството ѝ, си даде сметка, че за нея ще е голям удар. Опитваше се да я подготви отдалеч. И тази му загриженост не е защото е добър кавалер и възпитан мъж. Думите му, че не иска да губи повече хората, които обича и, че ще се бори за нея не са само загриженост. Нито свалка, нито типичната му закачливост. Това е признаване на чувства.

   Туба/Сюхан - и преди бях писала, че много добре играе романтични роли. Това е и защото има и природни дадености за това - романтична външност, излъчване, очите ѝ. Това в допълнение на чудесната ѝ игра, разбира се.

   Гледайки серията без превод ми направи впечатление  поведението ѝ към Адалет. Не за първи път проявява поведение на личност с позиция и действия. Както и трябва да се държи и действа една личност, която има и собствен бизнес. Но не само.

  Светле, привършвайки ти прочетох трактовката за името на Адалет!  Grinning  

# 429
  • София
  • Мнения: 4 381
Момичета, музиката от треа newsm10



 dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing

Снощи не успях да изгледам серийката, дано тази вечер успея  Peace Вече нямам търпение

# 430
  • AMS
  • Мнения: 6 460
Добра вечер, дружки!!!  Hug Hug Hug
Благодаря ви за споделеното!!! Peace Peace Peace
Тио,  Hug специално да те приветствам и тук!!!
Айре,  Hug радвам се да те видя, че снощи ме притесни.
Ще ми е интересно да споделиш за отмъщението.

Добре са го навяли и насяли журналиста за третия в четвърто купе.
Ойя Доган е писала в блога си и било поръчка,
а този Айту/г/ бей пише във вестник Сабах и не било поръчка.
Е, не така. И ние разбираме от военна музика.

Радвам се много за Къванч и Мави.
А кой повече, кой по-малко е влюбен - Джес или Сю.
Ами влюбени са, а след всяко препятствие, ще са още по влюбени.
Първите два трея ме изнервиха, но третия много ми хареса.








Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.

Връщам се да ви чета  Grinning

# 431
  • Мнения: 18 638
Нашият сладурчо  Heart Eyes
 Joy Joy Joy
Цитат
Такой хорошенький наш Киво..
В горошек мелкий-так красиво...
А улыбнулся-милота...
Ох,будет в воске красота....




Дива  Hug bouquet Благодаря ти за прекрасните гифчета! Е, страхотни са, красота отвсякъде  Heart Eyes

# 432
  • Мнения: 18 726
Айре  Heart Eyes друг път слушай кака си какво ти говори  Joy Joy Joy Аз сега започвам да я гледам на български  Laughing Още след руския превод ми хареса много.
И аз мисля, че Корхан ще е този, който ще разкаже на сестра си всичко  Peace А Сюхан знае, че баща и е виновен за много неща, не случайно стана свидетел на случилото се между Салих и баща си, чу какво каза Салих за документите, видя и как баща и го удари и само каза Нямам повече въпроси. Все още обаче не може да повярва, че баща и може и да е убиец, освен всичко друго. Подсъзнателно вече се подготвя и за това, именно заради това иска да се отдръпне от Джесур - защото тя, за разлика от него, не може да повярва, че може да има нещо между тях, ако баща и наистина е унищожил семейството му  ooooh! Много ще им е трудно, но ние си го знаехме. Но, Джес е упорит, аз вярвам в него, че ще успее  Laughing


интересно разсъждение Peace
ще те слушам Wink Laughing
ама е много приятно, когато серията ми хареса повече от колкото съм очаквала!!
така, че пак ще си тръгна към следващата с резерви Wink

Дива Hug, тия журналистически писания, кои купени, кои некупени Mr. Green, гледам да не ме впечатляват
важното е, като свършва поредната серия на ДК, да си казвам-Е хареса ми Peace

Скрит текст:
за Интикама-ами много съм доволна , че го изгледах и че видях още едно превъплащение на Берен Heart Eyes
особено последната серия беше супер напрегната, ей така съм я гледала #Crazy Wink

Орси Peace Hug

това е седмичния рейтинг Peace






# 433
  • Мнения: 18 638
Айре  Heart Eyes ОК подхождай все така с резерви, да ни е супер сериала  Laughing
Цитат
Красавец актер Кыванч Татлытуг доверил свой внешний вид своей супруге-стилистке. Татлытуга, который должен был предстать перед фотоаппаратами для съемок фотографиий для журнала "GO", одела его супруга Башак Дизер. После этого Дизер опубликовала на официальном сайте своего магазина фото всей одежды, которая была использована для съёмок....


Знае той на кого да се довери  Peace
страшен клип за Киво Peace
https://vk.com/kivancoyku?z=video226662172_456239368%2F12544aec7 … pl_wall_-62215399

# 434
  • Мнения: 18 726
Айре  Heart Eyes ОК подхождай все така с резерви, да ни е супер сериала  Laughing
Цитат
Красавец актер Кыванч Татлытуг доверил свой внешний вид своей супруге-стилистке. Татлытуга, который должен был предстать перед фотоаппаратами для съемок фотографиий для журнала "GO", одела его супруга Башак Дизер. После этого Дизер опубликовала на официальном сайте своего магазина фото всей одежды, которая была использована для съёмок....



аааа според мен Башак няма да допусне, някой друг да облича Киво Naughty Wink Laughing
хубав е клипа, ама мен със снимки само, не ме впечатляват.....

и пак да се върна към серията
тази идея на Джес двамата да разследват, беше много добра Peace



жалко, че няма да се осъществи Whistling

а тук
Киво печатал пари Mr. Green

http://www.gazetemag.com/kivanc-tatlitug-para-basiyor/

 Joy Joy Joy Joy Joy

https://twitter.com/iamsevinc/status/821068330656235520

хубава вечер Hug

Общи условия

Активация на акаунт